TYPY VEDOUCÍCH DLE ZPŮSOBU KOMUNIKACE :-)

aneb pojďme se nebrat příliš vážně a trošku se sami nad sebou zasmát. Volně inspirováno „typy rodičů“.

Každý z nás, pokud je pod tlakem, obvykle sklouzne k tomu, co má vryté hluboko…. i když někdy i ví, že je to špatně. Ale prostě zareaguje impulzivně a až zpětně přemýšlíme, co máme příště udělat jinak. Někdy víme, někdy ani nevíme jak jinak to řešit….

Myslím si, že ten princip všichni známe ze vztahu rodič/dítě. Reagujeme tak, jak reagovali naši rodiče a my to nenáviděli a ten způsob komunikace si taháme do pracovních vztahů.

Je některý typ, se kterým jste se nesetkali? Nebo které byste doplnili? Pojďme se společně zasmát a nebrat se pořád tak vážně.

P.S. u rodičů se mi líbí ještě gymnasté: „Podívej se na ten flek, co máš na zádech“

Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji 15 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>