ŽIVOTOPIS NA MÍRU

  • Máte životopis vypracovaný nejlépe, jak umíte, a přesto si vás nezvou na pohovor?

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ!

S ČÍM VÁM POMŮŽU?

Na základě naší společné konzultace Vám vytvořím autentický životopis, který správně pojmenuje to, jací jste a co umíte. Lépe prodá Vaše kvality a zaujme více zaměstnavatelů.

Doplním do něj klíčová slova a obecné fráze nahradím konkrétními výstižnými větami a díky tomu Vás zaměstnavatelé lépe najdou.

 

VLOŽÍM DO VAŠEHO ŽIVOTOPISU INFORMACE, KTERÉ VÁS VYSTIHUJÍ

ZÍSKÁTE TAK KLÍČ, KTERÝ OTEVŘE DVEŘE KE SKVĚLÝM PRACOVNÍM PŘÍLEŽITOSTEM 

 

Nebudu z Vás dělat někoho, kdo nejste, protože to je cesta do pekel. Texty proto "neuhlazuji", ale kompletně měním jejich obsah, aby vystihovaly to nejdůležitější o Vás.

CO VÁM PŘINESE TAKTO VYPRACOVANÝ ŽIVOTOPIS?

dostane Vás na více pohovorů

zvýší vaše šance prezentovat se u osobního pohovoru a získat práci, po které toužíte

odliší Vás od ostatních

žádná univerzální šablona, ale autentický životopis, který vystihne Vaši podstatu a odliší Vás od ostatních

uspoříte čas

napsat výstižný životopis chce opravdu i několik hodin práce, abyste ho dopilovali k dokonalosti

bude obsahovat důležitá klíčová slova

bez důležitých klíčových slov nemusí odhalit, že umíte to, co hledají

v 5 větách řeknu, kdo jste

díky osobnímu profilu, které o Vás řeknou to nejdůležitější, Vás budou personalisté milovat

bude ladit oku

upravím ho tak, aby byl úhledný a jednoduchý a jeho text mohl vystoupit

CENOVÉ VARIANTY ŽIVOTOPISŮ

1 300 Kč

Studenti/absolventi s max. 2 letou praxí

1 800 Kč

Dělnické profese a specializované pozice s praxí 3 a více let

2 200 Kč

Střední a Top Management

550 Kč

Pro všechny zájemce ve věku 55 let a více

Pokud byste si přece jenom nebyli úplně jistí výběrem ceny, pošlete mi e-mail s Vaším životopisem na adresu martina@martinakolackova.cz, a já se Vám ozvu.

JAK SLUŽBA "ŽIVOTOPIS NA MÍRU" FUNGUJE

Jednoduše

  • vyplníte a odešlete objednávkový formulář, který zaplatíte (kartou nebo přes BÚ)
  • na e-mail "martina@martinakolackova.cz" mi pošlete Váš aktuální životopis,
  • nejpozději do 48 hodin Vás budu kontaktovat a domluvíme si termín telefonické nebo skypové konzultace v délce cca 60 minut (dle složitosti životopisu). Pokud by se vám neozvala, zavolejte mi na číslo 702 003 934.

POZOR: POKUD NA ŽIVOTOPIS SPĚCHÁTE, NEJDŘÍVE MĚ KONTAKTUJTE TELEFONICKY NEBO E-MAILEM, ABYSTE MĚLI JISTOTU, ŽE BUDE ŽIVOTOPIS HOTOVÝ DO VÁMI POŽADOVANÉHO TERMÍNU. DĚKUJI!

PROČ ŽIVOTOPIS PRÁVĚ ODE MĚ?

Jako personalista přečtu ročně kolem 5 000 životopisů a za posledních 10 let jsem poslala doporučení na stovky kandidátů, se kterými jsem byla v kontaktu.

Moje doporučení muselo vystihnout podstatu a esenci žadatele o práci a díky tomu jsem docílila toho, že min. 9 z 10 mnou doporučených kandidátů bylo pozváno na pohovor, kde měli příležitost se představit a zabojovat o pracovní místo.

REFERENCE

"Marti, moc bych chtěla poděkovat za úpravu životopisu. Od zítra jsem oficiálně zaměstnaná, s mnohem lepšími podmínkami než z minulé práce, platově pohádka, náplní práce taky. Na kvalitně zpracovaném životopisu prostě záleží, úpravy, které jsi navrhla, byly přesně to, co zaměstnavatele zaujalo mezi ostatními. Včera mi volal pán z firmy, a řekl doslova "Váš životopis jsem poslal okamžitě panu jednateli a shodli jsme se na tom, že Vás bereme" A to mě ještě ani neviděli 😀 😀 Dnes mi řekli, že to bylo díky té grafické úpravě a díky struktuře od Tebe. Wow! Dnešní pohovor fakt jen formalitka. Moc děkuji, budu doporučovat! Lucka"

Lucka K.administrativa

Marti, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za výborně odvedenou práci v podobě úpravy mého životopisu. Vyzdvihla jste v něm podstatné informace, které vystihují mě i moji práci. Jedním slovem má nyní můj životopis "ŠMRNC" a věřím, že takto sestavený bude zajímavý i pro budoucí zaměstnavatele. Vřelé díky. 🙂

Mgr. Petra Partyšová, DiS.Office Manager

Martina, ďakujem! Nové CV je pre mňa úplné super spracované. Nikdy by som to tak to nepísala. Písala by som v odrážkach. Teraz keď to po našej konzultácií s tebou čítam, som pochopila, že mnou napísaný životopis by nebol jasný pre cudzieho človeka. Napísane je tam toho menej ale povedané viacej.

Martina Karkusováspecialista obchodu

Ještě jednou Vám chci poděkovat za perfektně vypracovaný životopis a motivační dopis. Jen jsem se ujistila, že do některých věcí se vyplatí zainvestovat a určitě Vás doporučím dál. Hlásím že se dostavil první úspěch, byla jsem pozvána na pohovor do firmy, kde bych ráda pracovala. A o i přes to, že nemají zveřejněnou pracovní nabídku, která by odpovídala mým zkušenostem.

Vitalija Tiefenbachovávýroba, administrativa

Martino, vy jste fakt hustá!!! Něco tak úžasného jsem fakt nečekala. Teda čekala, ale stejně to předčilo mé očekávání 😀 😀 Mockrát děkuji :-*

Magdalena

Krásný večer Marti, právě si ještě jednou pozorně pročítám všechny dokumenty, které jste mi poslala, a jsem okouzlena. Podařilo se Vám něco výjimečného - prostřednictvím našeho rozhovoru jste hluboko uvnitř mě zažehla jiskru, která rozzářila mou touhu rozvíjet se a směřovat ve svém životě vpřed. Ujasnila jsem si priority, ujistila se ve svých kvalitách a zároveň jsem si uvědomila i své limity, ze kterých se mohou jednoho dne stát přednosti. Je mi ctí, že jsem Vás alespoň takto na dálku mohla poznat. Rozhovor s Vámi byl pro mě hřejivým balzámem a zároveň důležitým odrazovým můstkem. Tímto bych Vám ráda ze srdce poděkovala! Do životopisu i do motivačních dopisů jste vdechla život. Při čtení jsem děkovala svým pocitům, které mě přivábily k Vaší webovce. Sice se blízce neznáme, ale Vámi upravené dokumenty opravdu dýchají mou vlastní energií. Poznávám se v nich jako člověk i jako profesionál. Děkuju! Marti, jste zázračná, přátelská a inspirativní žena! Ve Vaší práci vnímám hluboký smysl. Ze srdce Vás zdravím a děkuju.

Mgr. Martina Kapitánová

STAČÍ VYPLNIT OBJEDNÁVKU A MŮŽEME ZAČÍT

--- Pozor, v ceně životopisu na míru je už započítaná cena KONZULTACE,

tj. není třeba ji objednávat! ---

MÁTE-LI DOTAZ,  KONTAKTUJTE MĚ

Kontakt:

Martina Koláčková

martina@martinakolackova.cz

+420 702 003 934

 

CHTĚLI BYSTE SI PŘECE JENOM VYTVOŘIT ŽIVOTOPIS SAMI?

pak si můžete stáhnout e-book Krok za krokem k nové práci, kde Vám předám vše, co vychází z mých letitých zkušeností personalistky:

  • jak objevit, kterým směrem se profesně ubírat,
  • tajemství jak vytvořit úspěšný životopis, který prodá vaše kvality,
  • odzkoušený vzorec pro vytvoření motivačního dopisu, vaší vstupenky na pohovor,
  • jak využít potenciál profesní sítě LinkedIn a dostávat nabídky přímo od zaměstnavatelů,
  • 9 tradičních i netradičních možností kde a jak hledat práci,
  • řadu rad a tipů, které Vás dokonale připraví na úspěšné zvládnutí pohovoru

a spoustu dalších detailů, které rozhodují o tom, jestli budete úspěšnější než Vaši konkurenti.