ŽIVOTOPIS NA MÍRU

 • Máte životopis vypracovaný nejlépe, jak umíte, a přesto si vás nezvou na pohovor?

V životopise nejde o to napsat všechno, co umíte. Cílem je zmínit zejména to, co je relevantní k práci či oboru, ve kterém chcete pracovat, tj. vědět, jaké informace o Vás potřebuje zaměstnavatel mít, aby si řekl: "Toto je přesně člověk, který nám tu chybí!"

S ČÍM VÁM POMŮŽU?

Na základě naší společné konzultace Vám vytvořím autentický životopis, který správně pojmenuje to, jací jste a co umíte. Lépe prodá Vaše profesní i lidské kvality a zaujme více zaměstnavatelů.

Doplním do něj klíčová slova a obecné fráze nahradím konkrétními výstižnými větami a díky tomu Vás zaměstnavatelé lépe najdou.

 

VLOŽÍM DO VAŠEHO ŽIVOTOPISU INFORMACE, KTERÉ VÁS VYSTIHUJÍ

ZÍSKÁTE TAK KLÍČ, KTERÝ OTEVŘE DVEŘE KE SKVĚLÝM PRACOVNÍM PŘÍLEŽITOSTEM 

 

Nebudu z Vás dělat někoho, kdo nejste, protože to je cesta do pekel. Texty proto "neuhlazuji", ale kompletně měním jejich obsah díky společné konzultaci, tak, aby vystihovaly to nejdůležitější o Vás.


"Wow, nový životopis na mě působí jako řeka, která klidně plyne a po ní bezpečně klouže člun od svého startu do cíle. Říká se: Dej ženě dům a ona z něj udělá domov. Já říkám: Dej Martině životopis a ona ho rozsvítí tak, že jej žádný personalista nepřehlédne a přitom zůstane autentický. Martino, rozhovor s Vámi mě povzbudil a tipy, co zlepšit na pohovoru, mi dodaly sebejistotu a zmírnily nervozitu z nadcházejících výběrových řízení. Díky Vám se prostě cítím "ready". A ještě jsem se zapomněla poklonit designu životopisu - zvolila jste mou oblíbenou barvu, vše ladí oku - těším se z toho!"

Lenkalektor a školitel

CO VÁM PŘINESE TAKTO VYPRACOVANÝ ŽIVOTOPIS?

DOSTANE VÁS NA VÍCE POHOVORŮ

zvýší vaše šance prezentovat se u osobního pohovoru a získat práci, po které toužíte

ODLIŠÍ VÁS OD OSTATNÍCH

žádná univerzální šablona, ale autentický životopis, který vystihne Vaši podstatu a odliší Vás od ostatních

USPOŘÍTE ČAS

napsat výstižný životopis chce opravdu i několik hodin práce, abyste ho dopilovali k dokonalosti

BUDE OBSAHOVAT KLÍČOVÁ SLOVA

bez důležitých klíčových slov nemusí odhalit, že umíte to, co hledají

VYSTIHNE, KDO JSTE

díky osobnímu profilu, které o Vás řeknou to nejdůležitější, Vás budou personalisté milovat

BUDE LADIT OKU

upravím ho tak, aby byl úhledný a jednoduchý a jeho text mohl vystoupit

CENOVÉ VARIANTY ŽIVOTOPISŮ

ŽIVOTOPIS verze 1
2000 Kč
Pro studenty nebo absolventy s maximálně 2 letou praxí
ŽIVOTOPIS verze 3
3600 Kč
Pro pracovníky středního a TOP managementu

 

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, v ceně je moje know-how a práce v délce 3 - 5 hodin.

Pokud byste si přece jenom nebyli úplně jistí výběrem ceny (dle vaší praxe), pošlete mi e-mail s Vaším životopisem na adresu martina@martinakolackova.cz a já se Vám ozvu.

JAK SLUŽBA "ŽIVOTOPIS NA MÍRU" FUNGUJE

1. PROCES OBJEDNÁNÍ

 • vyplníte a odešlete objednávkový formulář, který zaplatíte (kartou nebo přes BÚ),
 • na e-mail "martina@martinakolackova.cz" mi pošlete Váš aktuální životopis (záchytné body pro rozhovor),
 • nejpozději do 48 hodin Vás budu kontaktovat a domluvíme si termín telefonické konzultace. Pokud by se vám neozvala, může to být technickou závadou, proto raději zavolejte na číslo 702 003 934.

SPĚCHÁTE?  Dříve než odešlete objednávku, ozvěte se mi telefonicky, zda je v mých časových možnostech vyjít vám vstříc a vypracovat dokument do požadovaného termínu. Děkuji! 

2.TELEFONICKÁ KONZULTACE

 • v délce 60 - 90 minut mi pomůže, abych vás poznala a dokázala identifikovat, jestli jsou v životopisu skutečně ty důležité informace o vás relevantní k práci, o kterou máte zájem,
 • supluje vám pohovor "nanečisto" a vysvětlení, proč je dobré takto životopis psát,
 • umožňuje, abyste se mě zeptali na všechny otázky, které vás trápí při hledání nového zaměstnání,
 • pomůže vám pojmenovat vaše silné stránky a jedinečnost, zvýšit vaše sebe-vědomí a šanci na úspěch při pohovoru.

3.VYTVOŘENÍ ŽIVOTOPISU

 • podklady z našeho rozhovoru a údajů v životopise vytvořím úplně novou verzi životopisu (žádná kosmetická úprava), což je práce na dalších cca 120 minut,
 • půjde-li to, upravím fotku (např. oříznu to, co na fotku nepatří),
 • pošlu vám verzi ve Wordu (pro možnost úpravy i v budoucnu) a verzi v .pdf,
 • je-li potřeba nějaký detail v první verzi životopisu opravit/upřesnit/doplnit, pak je tato činnost také v ceně.

4. PŘEKLAD ŽIVOTOPISU

 • máte-li zájem o překlad životopisu do anglické nebo německé verze, využívám k tomu služeb odzkoušených překladatelů a rodilých mluvčích,
 • překlad není součástí ceny tvorby CV, tj. platí se za něj navíc (viz. v objednávce překlad životopisu do AJ nebo NJ),
 • je možné ji zakoupit dodatečně,
 • v případě překladů do jiných jazyků mě, prosím, nejdříve kontaktujte e-mailem. 

PROČ ŽIVOTOPIS PRÁVĚ ODE MĚ?

12+

let zkušeností jako personalista, který dokáže vystihnout to nejdůležitější o vás pro daný obor/práci

5 000+

životopisů přečtu každý rok jako konzultant i recruiter.

9 z 10

kandidátů, které jsem psala doporučení (obdoba životopisu) dostalo pozvánku na osobní pohovor.

500+

spokojených zákazníků, kterým společně vytvořený životopis otevřel dveře k vysněné práci.


Martino, rád bych Vám poděkoval za Vaše služby. Nejen, že jsem získal konečně odezvu na životopisy. Získal jsem i sebevědomí odmítnout práci, která by mi nesedla. Třetí nabídka byla práce, která je přesně to, co jsem hledal, s výbornými lidmi a těším se každý den do práce... Děkuji Vám a přeju, ať vám lidé kolem Vás tu Vaši skvělou empatii vrací, ať máte energii na všechny Vaše projekty.

Jan Z.IT specialista

REFERENCE

Jedna věc je myslet, druhá vědět. Já jsem si myslel, že si dokážu napsat životopis sám. Víc špatně už jsem být snad ani nemohl. Po téměř dvouhodinovém rozhovoru a analýzy mého profesního života paní Koláčková věděla, jak má zpracovat informace, co o mě získala. Výsledek? Fenomenální životopis a skvělý pocit z konzultace. Pokud budu v budoucnu potřebovat radu od HR, mám jasnou favoritku.

Denis TurečekManager

Dobrý den Martino, chci Vám napsat, že spolupráce s Vámi mi hrozně moc pomohla, nejen ohledně zpracování CV či motivačního dopisu, ale i v ujištění sebe sama, že mohu být na trhu žádaná a že není potřeba se obávat nových věcí. Poskytla jste mi takovou pracovní psychoterapii :). Vaše rady jsou velmi cenné a opravdu fungují. Po mém telefonátu se mi do 10 minut ozval majitel společnosti a chce mě vidět osobně. U druhé nabídky už mají vybráno, ale volali mi 3x, aby mě informovali o průběhu výběrového řízení a ujistili mě, že pokud by se nový člověk neosvědčil, budou mě obratem kontaktovat. To, že jsem se na Vás obrátila, považuji za jednu z nejlepších věcí, co jsem mohla ve své situaci momentálně udělat. Přeji krásný den

Markéta L.provozní manažer

"Marti, moc bych chtěla poděkovat za úpravu životopisu. Od zítra jsem oficiálně zaměstnaná, s mnohem lepšími podmínkami než z minulé práce, platově pohádka, náplní práce taky. Na kvalitně zpracovaném životopisu prostě záleží, úpravy, které jsi navrhla, byly přesně to, co zaměstnavatele zaujalo mezi ostatními. Včera mi volal pán z firmy, a řekl doslova "Váš životopis jsem poslal okamžitě panu jednateli a shodli jsme se na tom, že Vás bereme" A to mě ještě ani neviděli 😀 😀 Dnes mi řekli, že to bylo díky té grafické úpravě a díky struktuře od Tebe. Wow! Dnešní pohovor fakt jen formalitka. Moc děkuji, budu doporučovat! Lucka"

Lucka K.administrativa

Marti, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za výborně odvedenou práci v podobě úpravy mého životopisu. Vyzdvihla jste v něm podstatné informace, které vystihují mě i moji práci. Jedním slovem má nyní můj životopis "ŠMRNC" a věřím, že takto sestavený bude zajímavý i pro budoucí zaměstnavatele. Vřelé díky. 🙂

Mgr. Petra Partyšová, DiS.Office Manager

Martina, ďakujem! Nové CV je pre mňa úplné super spracované. Nikdy by som to tak to nepísala. Písala by som v odrážkach. Teraz keď to po našej konzultácií s tebou čítam, som pochopila, že mnou napísaný životopis by nebol jasný pre cudzieho človeka. Napísane je tam toho menej ale povedané viacej.

Martina Karkusováspecialista obchodu

Ještě jednou Vám chci poděkovat za perfektně vypracovaný životopis a motivační dopis. Jen jsem se ujistila, že do některých věcí se vyplatí zainvestovat a určitě Vás doporučím dál. Hlásím že se dostavil první úspěch, byla jsem pozvána na pohovor do firmy, kde bych ráda pracovala. A o i přes to, že nemají zveřejněnou pracovní nabídku, která by odpovídala mým zkušenostem.

Vitalija Tiefenbachovávýroba, administrativa

Martino, vy jste fakt hustá!!! Něco tak úžasného jsem fakt nečekala. Teda čekala, ale stejně to předčilo mé očekávání 😀 😀 Mockrát děkuji :-*

Magdalena

Krásný večer Marti, právě si ještě jednou pozorně pročítám všechny dokumenty, které jste mi poslala, a jsem okouzlena. Podařilo se Vám něco výjimečného - prostřednictvím našeho rozhovoru jste hluboko uvnitř mě zažehla jiskru, která rozzářila mou touhu rozvíjet se a směřovat ve svém životě vpřed. Ujasnila jsem si priority, ujistila se ve svých kvalitách a zároveň jsem si uvědomila i své limity, ze kterých se mohou jednoho dne stát přednosti. Je mi ctí, že jsem Vás alespoň takto na dálku mohla poznat. Rozhovor s Vámi byl pro mě hřejivým balzámem a zároveň důležitým odrazovým můstkem. Tímto bych Vám ráda ze srdce poděkovala! Do životopisu i do motivačních dopisů jste vdechla život. Při čtení jsem děkovala svým pocitům, které mě přivábily k Vaší webovce. Sice se blízce neznáme, ale Vámi upravené dokumenty opravdu dýchají mou vlastní energií. Poznávám se v nich jako člověk i jako profesionál. Děkuju! Marti, jste zázračná, přátelská a inspirativní žena! Ve Vaší práci vnímám hluboký smysl. Ze srdce Vás zdravím a děkuju.

Mgr. Martina Kapitánová

STAČÍ VYPLNIT OBJEDNÁVKU A MŮŽEME ZAČÍT

--- V případě ŽIVOTOPISU NA MÍRU je KONZULTACE V CENĚ, tj. není třeba znovu objednávat ---

MÁTE-LI DOTAZ,  KONTAKTUJTE MĚ

Kontakt:

Martina Koláčková

martina@martinakolackova.cz

+420 702 003 934

 

Share