Reference na 

ŽIVOTOPIS NA MÍRU nebo KONZULTACE

Krásný večer Marti, právě si ještě jednou pozorně pročítám všechny dokumenty, které jste mi poslala, a jsem okouzlena. Podařilo se Vám něco výjimečného - prostřednictvím našeho rozhovoru jste hluboko uvnitř mě zažehla jiskru, která rozzářila mou touhu rozvíjet se a směřovat ve svém životě vpřed. Ujasnila jsem si priority, ujistila se ve svých kvalitách a zároveň jsem si uvědomila i své limity, ze kterých se mohou jednoho dne stát přednosti. Je mi ctí, že jsem Vás alespoň takto na dálku mohla poznat. Rozhovor s Vámi byl pro mě hřejivým balzámem a zároveň důležitým odrazovým můstkem. Tímto bych Vám ráda ze srdce poděkovala! Do životopisu i do motivačních dopisů jste vdechla život. Při čtení jsem děkovala svým pocitům, které mě přivábily k Vaší webovce. Sice se blízce neznáme, ale Vámi upravené dokumenty opravdu dýchají mou vlastní energií. Poznávám se v nich jako člověk i jako profesionál. Děkuju! Marti, jste zázračná, přátelská a inspirativní žena! Ve Vaší práci vnímám hluboký smysl. Ze srdce Vás zdravím a děkuju.
Mgr. Martina Kapitánová
Životopis je skvělý, vystihla jste to, jako bychom se znaly celý život.
Ing. Ivana Puchalová
CV je super, som nadmieru spokojny, Dakujem za skvelu pracu.
Adrian S.Obchodník
Martino, rád bych Vám poděkoval za Vaše služby. Nejen, že jsem získal konečně odezvu na životopisy. Získal jsem i sebevědomí odmítnout práci, která by mi nesedla. Třetí nabídka byla práce, která je přesně to, co jsem hledal, s výbornými lidmi a těším se každý den do práce... Děkuji Vám a přeju, ať vám lidé kolem Vás tu Vaši skvělou empatii vrací, ať máte energii na všechny Vaše projekty.
Jan Z.IT specialista
Marti, musím Vám říct, že nemám slov. Životopis se úplně změnil a je to něco naprosto jiného než předtím. Myslím si že u první verze zůstaneme, je totiž perfektní a není co měnit! Vystihla jste mě a mojí práci naprosto dokonale :-) Chci Vám moc poděkovat, rozhovor s Vámi mě pozitivně nakopnul, a teď když vidím ten krásný životopis, tak si říkám, že teď tu práci musím získat, ať se děje co se děje.
Hanka T.výkonná asistentka
Od listopadu mám na starosti kompletní provozní controlling v celém holdingu. Máš na tom taky kus viny:-) Díky tvé úpravě životopisu a pohovoru u tebe, jsem tam, kde jsem. Mám pocit, že tě znám víc, než tě znám, možná je to i o vnímání a souznění s tím, co říkáš. Spoustu tvých rad a tipů uplatňuji a fungují. Děkuji.
Jana H.manažer controllingu
"Po 13 letech u jednoho zaměstnavatele jsem se definitivně rozhodla změnit práci. Oprášila jsem svůj životopis, který si myslím, že z formálního hlediska byl správný, jen jsem cítila, že mu něco chybí. Proto jsem poprosila o pomoc Martinu a z výsledku jsem byla nadšená. Ten dokument byl úplně jiný, než ta šedivá hrůza, kterou jsem stvořila já :-), a přitom zachoval vše podstatné o mně a mém dosavadním pracovním životě. Vyzařovala z něj energie a mnohem víc mě reprezentoval. Byla jsem pozvaná na všechny pohovory, na které jsem odpověděla, a hned na první místo mě přijali. Děkuji, Marti, ještě jednou a přeji, ať se ti ve všem daří :-)"
Ing. Andrea ŠkrobákováProjektový manažer
Proč svěřit tvorbu životopisu právě paní Koláčkové? Vnitřně jsem cítil, že má verze životopisu není optimální a pro její budoucí využití není úplně vhodná, a to i přes to, že jeho vytvoření mě stálo spoustu času a udělal jsem to nejlepší, co jsem uměl. Paní Koláčková patří bezesporu k těm lidem, kteří opravdu dokážou naslouchat. Můj životopis je po naší konzultaci a úpravách přesně takový, jaký jsem ho chtěl. Konečně vystihuje to, kdo jsem a co umím. Jsem přesvědčený, že se jednalo o dobře investované peníze a služby paní Koláčkové tak rozhodně doporučuji
Ing. Miroslav Klich Odborný poradce a konzultant pro oblast pozemní dopravy a ESI fondy, Manažer projektů
Ráda bych se touto cestou poděkovala paní Martině Koláčkové za pomoc při zpracování životopisu, za její nesmírně profesionální přístup. Faktem, který bych ráda podtrhla, je skutečnost, že se mně jako klientce dostalo přidané hodnoty. Upřimné a odborné rady, podpory, motivace... jednoduše všeho, co jedinec, který se ocitá po dlouhé době znovu na startovní čáře, potřebuje a ocení ze všeho nejvíce.
Martina Čadová, ředitelka pro ČR
Paní Koláčková, dobrý den, ještě jednou děkuji za spolupráci, jsem pozvaná na pohovor a to byl účel životopisu, který jste mi sestavila. Takže mise splněna:-)! Moc děkuji.
Jiřina S.projektová manažerka
Dobrý den paní Martino, MOC DĚKUJI - vystihla jste vše úplně skvěle... Je to krásné, když člověk umí využít své dary v praxi..jste pro mě velkou inspirací... myslím, že každý člověk má nějaký dar, ale ne každý ho v sobě umí objevit..fakt smekám...
Jana K.projektový manažer
"Paní Koláčková je naprostý profesionál, člověk na svém místě, u kterého označení “personalista” není jen prázdnou frází. Velmi mile mne překvapila obrovská empatie a vstřícnost, s jakou komunikace probíhala. Celý rozhovor byl o to příjemnější, že z něj byla jednoznačně cítit lidskost a naprostá otevřenost. Paní Martino, mockrát Vám děkuji za veškeré Vaše rady a velmi podnětné poznámky a přeji Vám mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě."
Mgr. Lucie Čuprovávýkonná asistentka
Když jsem se rozhodla hledat novou práci, aktualizovala jsem si starý životopis a počítala s tím, že se znalostí 4 jazyků najdu práci rychle. Ale ouha, na můj životopis nikdo příliš nereagoval. Už jsem ztrácela naději a sebevědomí šlo rapidně dolů. Rozhodla jsem se obrátit na Martinu s prosbou o konzultaci. Ptala se mě na spoustu otázek a pak všechno doplnila do životopisu. Ukázala mi, že moje hodnota na trhu práce a zkušenosti jsou mnohem cennější, než jsem si byla ochotná přiznat. Děkuji.
Denisa Bernardinipracovník prodeje/zákaznický servis
Martina, ďakujem! Nové CV je pre mňa úplné super spracované. Nikdy by som to tak to nepísala. Písala by som v odrážkach. Teraz keď to po našej konzultácií s tebou čítam, som pochopila, že mnou napísaný životopis by nebol jasný pre cudzieho človeka. Napísane je tam toho menej ale povedané viacej.
Martina Karkusováspecialista obchodu
Martina je špičkovou HR profesionálkou. To, co ji odlišuje od lidí v tomto oboru, které znám, je vysoká míra emoční inteligence. První, čeho si všimnete je, že umí reálně odhadnout, jak můžou určité formulace vést protistranu k zavádějícím domněnkám a následně navrhne, jak tomu efektivně předcházet. Dokáže pojmenovat pocity a argumenty, které zformuluje do sdělení, ze kterého čerpáte i rok po té, co jste s ní měli konzultaci. Umí se nacítit na situaci, analyzovat detaily i celý kontext a díky tomu najít to nejlepší řešení právě pro vás. Spolupráce s ní, ať firemní či privátní, je vždy na vysoké úrovni. To je důvod proč se k Martině vracet.
Simona Weidnerováředitelka výzkumu
Paní Koláčková mi poskytla jedny z nejlepších rad, co se týče úpravy mého životopisu. A to bez nadsázky! Její velmi trefně mířené rady se týkaly nejen grafické úpravy, struktury, ale i obsahu. Poté, co jsem zapracovala její návrhy, mám pocit, že životopis je o mnoho více přehlednější, čtivější a vypovídající o mně jako osobnosti. Pár minut práce na životopise vás může výrazně posunout k vysněné práci. A právě na tomto místě bych chtěla ocenit citlivé oko paní Koláčkové, která mi dokázala poradit, co v životopise vyzdvihnout, a co změnit. Věnovala se mi poměrně dlouho a vše mi srozumitelně vysvětlila. Je to skutečná odbornice a její služby mohu bez váhání doporučit dál.
Mgr. Petra Věchtová
Delší dobu se mi nedařilo najít práci, proto jsem se obrátila na paní Martinu. Životopis jsem měla zpracovaný podle informací na internetu, a proto jsem byla hodně překvapená, že po úpravách nezůstal kámen na kameni. Konečně jsem měla pocit, že odpovídá tomu, jaká jsem a co umím. Dnes mám skvělou práci a věřím, že za to vděčím také mému novému životopisu. Určitě všem tuto službu můžu doporučit!
Žaneta Matuškovázákaznický servis
Po setkání s paní Koláčkovou nedám dopustit na její rady. Setkání s ní bylo velmi příjemné, dokonce bych řekla až familiérní (rodinné). Co se týče životopisu, řekla mi spoustu věcí, které dávaly smysl...mělo to prostě hlavu a patu...a jde vidět, že je potřeba trošku zapřemýšlet. A co si budeme povídat, dobrý životopis udělá prostě své!! Děkuji ...
Bc. Helena Strachoňová, DiS.manažerka prodejny
Martina je úžasný profesionál. Její obrovské plus je, že dokáže lidsky a nenásilně z uchazečů vydolovat maximum a rozvinout jejich potenciál tak, aby u pohovoru měli opravdu šanci uspět. Jedná přímo a čestně, je u ní vidět opravdový zájem o klienty - ne jako o čísla v databázi, ale jako o lidi, s jejich potřebami. Jako jediná z personalistů, které jsem zatím potkala, ke mě přistupovala přátelsky, takže jsem se necítila jako u výslechu, ale jako s dobrou kamarádkou - přesto úroveň profesionality byla vysoká. Vím, že se k ní budu velmi ráda vracet. Martino, děkuji Vám za skvělý životopis.
Lucie Klimentováasistentka ředitele
Služby paní Koláčkové jsem využil na základě velmi kladných referencí od mé známé. Já jsem byl také velice spokojen, paní Koláčková byla příjemná, působila profesionálně a celá spolupráce probíhala svižně a účelně. Nemám jediný důvod nedoporučit služby pí. Koláčkové.
Radim Jansaobchodník
Marti, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za výborně odvedenou práci v podobě úpravy mého životopisu. Vyzdvihla jste v něm podstatné informace, které vystihují mě i moji práci. Jedním slovem má nyní můj životopis "ŠMRNC" a věřím, že takto sestavený bude zajímavý i pro budoucí zaměstnavatele. Vřelé díky. :-)
Mgr. Petra Partyšová, DiS.Office Manager
Po návratu z delšího pobytu v zahraničí mi kamarádka doporučila webové stránky paní Koláčkové a ty mne zaujaly natolik, že jsem neváhala, oslovila ji a požádala o schůzku. Naše osobní setkání bylo velice přátelské a plné zajímavých informací. Pokud bych v budoucnosti potřebovala řešit další záležitosti s výběrem zaměstnání velice ráda bych se na ni opět obrátila a také bych neváhala doporučit její služby svým známým, protože opravdu ví co dělá ...
Jana Barákováprovoz, administrativa, obchod
Dobrý den paní Martino, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Váš empatický a profesionální přístup. Rozhovor s Vámi ve mě zanechal velký dojem a Vašimi slovy se snažím řídit. Velmi často si na Vás vzpomenu a říkám si, jak byste tu či onu situaci řešila vy. Dokázala jste během jednoho telefonního hovoru navodit atmosféru důvěry a pochopení. Velmi Vám děkuji za Vaše laskavá slova, upřímnost a porozumění. Měla jsem štěstí, že jsem Vás mohla, byť jen po telefonu, poznat. Zároveň děkuji za Váš jedinečný e-book. Zatím sice ještě nepřišla žádná pracovní nabídka, ale věřím, že někde na mě to pravé teprve čeká :-) Přeji Vám krásné podzimní dny
Andrea Pavlováadministrativa
Posílání životopisu mne vždy děsilo, pořád jsem si říkala, že je takový divný, jakoby neúplný, že nikdo z něj nemůže poznat, jaká vlastně jsem a tudíž ani nemůže vědět o jak skvělého zaměstnance přichází 🙂 Poslala jsem jej Martině a několika velmi jednoduchými úpravami se najednou proměnil v úžasné lejstro. Dýchne to na člověka hezkou energií ...
Sonia Ritzkovápodnikatel
Paní Koláčkovou jsem oslovil na základě doporučení a určitě bych ji doporučil pro její profesionální přístup. Nejvíc oceňuji rychlost, domluvu, samozřejmě i informace a výslednou práci.
Antonín Diblík
Paní Koláčkovou jsem kontaktoval na základě kladných referencí od známé. Její jednání bylo upřímné a věcné, přesto však lidské a přívětivé. Dokázala jednoduše pojmenovat chyby v mém životopise a najít jednoduchá a účelná řešení. Na základě jejích doporučení se podařilo vytvořit životopis nový, který mě dobře profesně vystihuje a navíc personalistovi lépe přibližuje moji osobnost. Vřele doporučuji!
Bohdan Malaniukabsolvent
Ještě jednou Vám chci poděkovat za perfektně vypracovaný životopis a motivační dopis. Jen jsem se ujistila, že do některých věcí se vyplatí zainvestovat a určitě Vás doporučím dál. Hlásím že se dostavil první úspěch, byla jsem pozvána na pohovor do firmy, kde bych ráda pracovala. A o i přes to, že nemají zveřejněnou pracovní nabídku, která by odpovídala mým zkušenostem.
Vitalija Tiefenbachovávýroba, administrativa
Mila Martinko. Moc a moc Vám děkuji za Vaši pomoc s životopisem. Dala jste mi nádherný dárek pod stromeček a moc si toho vážím. Nádherně jste vystihla vše. A já se ihned cítím mnohem lépe a mám větší sebevědomí, protože opravdu vykonávám víc pozic. Jen jsem si to neuvědomila. Věřím, že můj životopis (po Vaší pomoci) brzo využiji a pomůže mi k začátku něčeho nového. Ještě jednou veliké díky. Přeji šťastný a o mnoho lepší rok 2017.
Martina Osvaldovápracovnice ve výrobě
Martino, vy jste fakt hustá!!! Něco tak úžasného jsem fakt nečekala. Teda čekala, ale stejně to předčilo mé očekávání :-D :-D Mockrát děkuji :-*
Magdalena
Prajem pekný večer pani Martinka. Čítam a čítam životopis môj, je to výborné:-). Toľko som sa o sebe dozvedela.:-) aj výber fotky je dobrý - reálny. Ďakujem Vám z celého srdca za vynikajúce vypracovanie Životopisu verím, že to nebolo zbytočné. Budem rada, ak ostaneme v kontakte. S úctou a priateľským pozdravom ostáva.
Mária Klingová
Dobrý večer paní Koláčková, životopis dorazil v pořádku a jak jsem po rozhovoru s Váma předpokládal, je perfektní! Ještě jednou moc děkuji přeji mnoho úspěchu zdravíčka a kolem sebe jen pozitivní lidičky. S pozdravem
Brůna Luboš údržbář
Pokud bych měl zkráceně definovat práci Martiny Koláčkové, pak bych použil pojmy: profesionalita, kreativita, dochvilnost při sjednaných termínech, pohotovost v konverzacích, přátelský přístup ke klientovi, pochopení a humor, odborná pomoc nad rámec dohodnutých služeb a nesčetně mnoho dalších kladných vlastností. Ještě jednou děkuji za životopis, kterému nemám co vytknout.
Zdeněk Ch.provozní manažer
"Marti, moc bych chtěla poděkovat za úpravu životopisu. Od zítra jsem oficiálně zaměstnaná, s mnohem lepšími podmínkami než z minulé práce, platově pohádka, náplní práce taky. Na kvalitně zpracovaném životopisu prostě záleží, úpravy, které jsi navrhla, byly přesně to, co zaměstnavatele zaujalo mezi ostatními. Včera mi volal pán z firmy, a řekl doslova "Váš životopis jsem poslal okamžitě panu jednateli a shodli jsme se na tom, že Vás bereme" A to mě ještě ani neviděli :-D :-D Dnes mi řekli, že to bylo díky té grafické úpravě a díky struktuře od Tebe. Wow! Dnešní pohovor fakt jen formalitka. Moc děkuji, budu doporučovat! Lucka"
Lucka K.administrativa
Martino, moc děkuji :-D! Ten nový životopis vypadá fakt moc dobře, žlutá to oživila a je to i moje nejoblíbenější barva. Obdivuji jak umíte vše krásně zformulovat a propojit. Jsem ráda, že Vás znám.
Kateřina Otáhalová
Paní Koláčková, moc jste mi pomohla. Uvědomil jsem si, že jsem prakticky skoro nevěděl, jak se životopis správně píše, i když jsem se moc snažil. Děkuji za upravení životopisu i vysvětlení co a proč do něj uvádět. Od teď už si poradím hravě sám.
Lukáš Tumaabsolvent
Dobrý deň pani Koláčková, veľmi pekne dakujem za životopis, vystihli ste ma naozaj úžasne. Hned ako som si CV prečítala som vedela,že je to o mne. Este raz veľmi pekne dakujem za Vasu ochotu a vysoko profesionálny a hlavne ľudský prístup.
Mgr. Jana Lednárováprojektový manažer
Před ukončením mateřské dovolené jsem si chtěla najít práci na stejné úrovni jakou jsem dělala předtím. Do té doby jsem pracovala vždy na různých manažerských pozicích. Jenže tak jak u většiny matek hledajících novou práci po mateřské dovolené vyplavou na povrch určité pochybnosti o svých profesních schopnostech, tak i já jsem své sebevědomí při hledání práce měla níže než bych měla mít. Svůj životopis jsem upravila dle pokynů tzv. “odborníků v personalistice”, které jsem našla různě na internetu. Jakým překvapením pro mě bylo, když jsem po konzultaci s Martinou zjistila, že mnou vytvořený a jinými velmi doporučovaný typ životopisu není zdaleka tak dokonalý, za jaký ho mnozí vydávají. Měla jsem jej vypracovaný strukturovaně (tak trochu do podoby Europassu) a zároveň (dle doporučení) vystihoval vše co jsem mohla zaměstnavatelům nabídnout. Bohužel se ukázalo, že tato podoba byla neosobní, nekonkrétní a pro personalisty evidentně nezajímavá. Martina mi pomohla svým profesionálním přístupem a jednotlivými úpravami obsahu i struktury textu k tomu, abych nezapadla na pracovním trhu do skupiny “tuctových” manažerů. Vystihla v životopise, co je moje přidaná hodnota a popsala moje EXTRA vlastnosti, které v sobě mám a vždy jsem je dokázala na svých pozicích uplatnit. Do pár dnů od konzultace s Martinou jsem dostala výbornou pracovní nabídku od nadnárodní firmy, kterou jsem využila a u tohoto zaměstnavatele pracuji dodnes. Dovolím si zde tvrdit, že nezáleží jaké pracovní zaměření hledáte, s angažovaností a podporou Martiny se vám dokonale podaří prodat své znalosti a zkušenosti vašim budoucím zaměstnavatelům.
Sylvie HájkováBusiness Partner Manager
"Dobré odpoledne Martino, životopis vypadá a zní nádherně, moc děkuji. Tohle bych dohromady v životě nedala :) "
Ing. Jana Čáslavskávýkonná asistentka
Dobrý den Martino, super, to bylo rychle, moc děkuji. Takhle by mě to vůbec nenapadlo formulovat do životopisu, paráda.
Zuzana Heldtová
Dobrý den Martino, Vy jste úžasná. Moc Vám děkuji za rychlé vyhotovení životopisu. Jsem nadšená. Nic bych tam neměnila!
Terezapečovatelka