Reference na e-book Krok za krokem k nové práci 

Martino, díky Vašim pár dobrým "vychytávkám" v životopise a motivačním dopise jsem našla novou práci, i když mi všichni říkali, že v mém věku si nemám dělat iluze. Já si je dělala a dopadlo to dobře. Děkuji
Tamara
E-book jsem využila hlavně na info k pracovnímu pohovoru. Uvedené informace mi pomohly k tomu, abych se já cítila plně v sobě, sebevědomě a nebála se jít na pohovor. Pojala jsem pohovor s úctou k nim a zároveň k sobě, věděla jsem, co dokážu nabídnout a taky že i učený z nebe nespadl :-) Prostě mám radost, že jsem do sebe investovala a pak se cesty uvolnily a práce vyšla :-) Jsem nyní plná radosti, že to funguje. Moc díky.
Vlaďka Kalašová
E-book jsem přečetla jedním dechem, byť mi to trvalo celé odpoledne. Jedná se o komplexního průvodce na cestě k zaměstnání. Velmi oceňuji pasáž o tom, jak se postavit k tomu, když člověk nedostane svoji vysněnou nabídku. Že vše v životě má svůj smysl, můžeme se z dané situace poučit a odnést si něco cenného. Pro mě (jako zaměstnavatele) byly velmi cenné informace o zpracování životopisu, motivačního dopisu i o vedení pohovoru. Věřím, že zájemce o zaměstnání se znalosti této příručky by měl velkou šanci se v naší organizaci uplatnit. Tento e-book tak vřele doporučuji.
Mgr. Ivana Štefkováředitelka neziskové organizace Neposeda, z. ú.
Marti, ten e-book super! Přepracovala jsem podle něj svůj životopis a po prvním pohovoru mě přijali! Navíc se mi moc líbí i to, jak je graficky zpracovaný. Díky.
Monika Ševčíková
Milá Martino, chtěla bych Ti poděkovat, že sis dala tu práci napsat tento e-book pro ty, kteří práci hledají. I přesto, že má téměř 90 stran, jsem ho přečetla doslova jedním dechem. Vše máš dokonale vysvětlené, vůbec nic mi tam nechybí a dýchají z toho Tvé zkušenosti a touha pomoct lidem při hledání práce. Zároveň jsem se dozvěděla velkou spoustu věcí ohledně psaní životopisu či vyhledávání nabídek práce, o kterých jsem vůbec nevěděla! Budu nadšeně doporučovat dál, protože mám ve svém okolí několik lidí, kteří by za informace ve Tvém eBooku dali nevím co. Ještě jednou děkuji a všem potenciálním čtenářům doporučuji!
Eva Suchánková lektorka hry na hlavír
Mysleli jste si, že už víte o problematice shánění práce vše? Taky jsem si to před pročtením e-booku myslel. Zapomeňte na to. Jste teprve na začátku. Chcete-li vykročit tou správnou nohou do nového zaměstnání, přečtěte si "KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI" od Martiny Koláčkové. Detailněji zpracovaný návod jak správně a efektivně postupovat prostě neexistuje.Takže...? Je to na vás!
Petr Knížesvářeč
Na e-booku se mi líbilo, že je vše popsané velice přátelským způsobem. Je srozumitelný, obohacený o zkušenosti a příběhy z praxe. Jsem velice rád, že jsem byl jedním z prvních adeptů, kteří měli možnost si podle něj upravit stávající formu svého životopisu i motivačního dopisu. Jestli váháte, není nad čím přemýšlet, tento e-book je jasná volba :-)
Lubomír S.(odborník na logistiku)- aktivně hledající nové zaměstnání
Moc děkuji za tento hodnotný e-book. Je skvěle napsaný, přehledný, plný praktických rad a postupů. Velmi jsem ocenila náhled do myšlení personalisty. Spousta věcí a vychytávek by člověka nenapadla a přitom teď vidím, jak můžou být důležité. Tento e-book vřele doporučuji všem, kteří hledají novou práci. Určitě vám hledání zkrátí a usnadní.
Marie Vavrochová
Chtěla bych Vám Martino moc poděkovat za skvělý e-book. Když jsem sháněla práci a připravovala se na pohovor, dělalo mi problém napsat motivační dopis a myslela jsem si, že můj dosud vytvořený životopis už nemůžu udělat lépe. Vše jsem přehodnotila, když jsem si přečetla e-book. Zjistila jsem, že můj životopis vůbec není tak dokonalý, jak jsem myslela. Díky Vašim postřehům jsem vše vylepšila, naučila se napsat motivační dopis a pochopila jeho smysl. Těžký, několika kolový pohovor jsem zvládla, protože jsem se na něj mohla připravit a nic mě nepřekvapilo. Získala jsem práci (vybrali mě z 23 uchazečů) a velký podíl na tom má právě Vaše know-how, Martino. Pohled na věc očima personalisty je vážně k nezaplacení! Díky.
Hanička Gonzorová
Děkuji za skvěle napsaný e-book „Krok za krokem k nové práci“, kterou jsem přečetl najednou a postupně se vracím k jednotlivým bodům. Je tam plno dobrých rad a postřehů."
Peřina Stanislavnákupčí
Martiny e-book nesplnil moje očekávání - on ho totiž předčil! A to takovým způsobem, že moje očekávání zůstala ještě před první zatáčkou k cestě za mou novou prací. Přehledně zpracovaný mě krok za krokem krásně provedl jak přepsáním stávajícího životopisu, tak sepsáním motivačních dopisů. Všechno pěkně popořádku, Jako jedno z největších plusů hodnotím pohledy z pozice personalisty, které jsou pro mě, jako netušícího žadatele o práci, strašně důležité. Díky, Martino!
Milena Vaštováwww.milenavastova.cz
Martino, mockrát děkuji za Váš eBook. Je perfektně napsaný, velice milou a čtivou formou a snad vůbec nic mi v něm nechybělo! Zrovna se chystám na pohovor po 4 leté rodičovské dovolené a necítím se úplně mimo, protože jsem díky Vám připravená. Nejvíce mě potěšila kapitola o síti LinkedIn, která pro mě dosud byla španělskou vesnicí. Srovnání platů v mojí oblasti mi také pomohlo k uvědomění si svojí ceny. Doporučuji eBook všem, kteří práci hledají a nebo nejsou spokojeni ve své stávající práci a chtějí si najít novou. Tady se přesně dozvíte, jak na to, zejména pokud už je tomu pár let, co jste nezapracovali na svém životopise a svojí prezentaci. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů
Pavlína Štefanovápavlinastefan.com, Vy-užij svou nemovitost
E-book se moc pěkně čte (a klidně i v tištěné podobě navzdory doporučené elektronické). Dodá odvahu ke změně, případně povzbudí v hledání, když už je ta změna nucená. Je velmi efektivně strukturovaný, má řád a místo obecně platné omáčky uvádí konkrétní a užitečné příklady.
Ing. Eva Macůrková, MBAmanažerka fi Nestle
Tento e-book je to něco, co by s měl přečíst každý uchazeč o práci, pokud chce najít práci svých snů a rád by pro to udělal ty správné kroky. Protože to, co se zde dočte mu bohatě stačí k tomu, aby byl úspěšný. Celý obsah e-booku na mě udělal dojem, že ho psal člověk, který má svou profesi opravdu rád, má to zmáknuté do detailů a je zaměřený na úspěch druhých a ne na ten svůj. A o to tady přesně jde. Klobouk dolů. Napsala jsi opravdu velmi užitečnou příručku pro úspěšné zvládnutí nalezení vhodné pozice. Taky z toho mám pocit, že přesně víš o čem píšeš, hodně čerpáš z praxe a celkově je to ucelené předání tipů, rad a nápadů, jak se ještě více zviditelnit na trhu práce. Současně jsou tu tipy, jak se dobře prodat a také jak být úspěšný (tvoje rady se dají použít i v jiných životních situacích).
Sylvie Hájkovámanažerka, IT Moravia
Sama jsem několik let pracovala v náboru a tak jsem byla hodně zvědavá na tento eBook. Musím říct, že je opravdu plný informací, které od A do Z pokryjí hledání práce, výběrový a následně nabídkový proces. Je v něm všechno, co Vás může v tak komplikované situaci, jako je hledání nové práce, potkat. Bonusy Vám pak pomůžou k tomu, abyste teorii lehce převedly do praxe, udrželi si přehled a výdrž. Je to komplexní příručka - když hledáte práci, určitě doporučuji!
Martina Bosákováwww.pilatesdoma.cz
Vážená paní Koláčková, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za poslání e-booku. Našel jsem v něm vše, co jsem potřeboval. Podle Vašich rad a tipů jsem pozměnil svůj životopis i motivační dopis. Věřím, že k lepšímu. Děkuji také za ty poslané bonusy. S pozdravem
Martin Kulišťák
Stiahla som si od Vás e-book Krok za krokem k nové práci, a musím napísať, že je veľmi inšpirujúci a povbudzujúci. Vážim si Vašu prácu, vidieť, že vkladáte do nej svoje srdce a dušu.
Veronika Panáčková
Dobrý den, paní Koláčková, objednala jsem si oba vaše e-booky (Krok za krokem k nové práci a Motivační dopis) a jsem nadšená, děkuji. Konečně někdo popsal tuto problematiku srozumitelně.
Mgr. Eva Vostálovávedoucí odborného sociálního poradenství