NAPSALA JSEM 3 E-BOOKY, VE KTERÝCH S VÁMI SDÍLÍM SVOJE KNOW-HOW

stačí kliknout a do pár minut jsou u Vás

 

 

Někdy nás naše domněnky a mýty mohou brzdit mnohem víc, než si dokážeme představit. Mrkněte do e-booku a zjistěte, jestli to není i Vás případ.

Díky tomuto e-booku už nebudete na hledání práce sami - budete mít parťáka, který Vás celým procesem provede a Vy budete min. o krok před personalisty.

Nečekejte až někdo vypíše inzerát na práci Vaši snů a raději oslovte zajímavého zaměstnavatele poutavým motivačním dopisem a autentickým životopisem.

POMŮŽU VÁM ZÍSKAT ODPOVÍDAJÍCÍ PRÁCI

stačí si vybrat některou z nabízených služeb:

AKTUÁLNÍ VOLNÁ

PRACOVNÍ MÍSTA

Aktivně vyhledávám vhodné pracovníky pro své klienty. Podívejte se, jestli tu není něco právě pro Vás.

KURZY

 

Kurzy naživo nedělám často, ale baví mě setkání s Vámi a možnost reagovat na Vaše konkrétní otázky. 

ŽIVOTOPIS

ŠITÝ NA MÍRU

Vytvořím Vám jedinečný autentický životopis, který bude Vaší VIP vstupenkou k pohovorům.

MOTIVAČNÍ DOPIS

NA MÍRU

Motivační dopis není přežitek! Naopak, pokud je dobře napsaný, může Vás katapultovat k pohovoru anebo podpořit změnu Vaší profese.

KONZULTACE

 

Kariérní konzultace pro vás, kteří hledáte své poslání. VIP konzultace pro manažery, kteří cítí, že se motají v kruhu a potřebují se posunout.

PRO FIRMY

 

Nabízím Vám služby na míru v oblasti Executive Search, HR marketing, HR procesy, individuální koučink na recruiting a další.

PROČ SPOLUPRACOVAT PRÁVĚ SE MNOU

 

Ročně vidím přes 5 000 životopisů, mluvím s několika sty zájemci o práci a obsadím desítky pracovních míst. Není mým cílem "zaplácnout pracovní místo", ale vytvořit dlouhodobé pracovní vztahy  - vítězem se stává zaměstnavatel i zaměstnanec (strategie Win/Win) - a vlastně i já.

Jak se mi daří dostat na pohovor více než 80 % doporučených kandidátů? Mám dar vystihnout u každého člověka to nejlepší a nejdůležitější k dané pracovní nabídce. Tyto informace promítám do písemného doporučení, které doplní (někdy na první pohled) nezajímavý životopis. Jindy od základů změním celý životopis tak, aby svému majiteli neškodil, ale naopak ho skvěle vystihl a dokázal "prodat" jeho skutečné kvality.

 

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKŮ

(pochází z e-mailové komunikace, zveřejněné se souhlasem zákazníků)

Jedna věc je myslet, druhá vědět. Já jsem si myslel, že si dokážu napsat životopis sám. Víc špatně už jsem být snad ani nemohl. Po téměř dvouhodinovém rozhovoru a analýzy mého profesního života paní Koláčková věděla, jak má zpracovat informace, co o mě získala. Výsledek? Fenomenální životopis a skvělý pocit z konzultace. Pokud budu v budoucnu potřebovat radu od HR, mám jasnou favoritku.
Denis Turečekmanažer
Paní Martina dělá personalistiku opravdu nejen rozumem, ale i srdcem. Je velice empatická, upřímná a je mistrní ve svém oboru. Ještě jsem za svou životní praxi neviděla lépe napsaný náborový inzerát, jako ten, na který jsem narazila, a byl právě napsán z pera paní Martiny. Nebyly v něm pouhé nic neříkající informace, byl v něm život. Během naší spolupráce jsem zjistila, že paní Martina má opravdu ten správný "čich" na lidi, přesně dokáže vycítit, jaký člověk se na danou pozici hodí, ať už jeho životopis vypadá jakkoli. Určitě doporučuji spolupráci s touto milou dámou, jak jednotlivcům, kteří práci hledají, tak i společnostem, které touží po těch nejlepších a nejvěrnějších zaměstnancích."
Lucie MomčevaHR, asistenka, účetní
Krásný večer Marti, právě si ještě jednou pozorně pročítám všechny dokumenty, které jste mi poslala, a jsem okouzlena. Podařilo se Vám něco výjimečného - prostřednictvím našeho rozhovoru jste hluboko uvnitř mě zažehla jiskru, která rozzářila mou touhu rozvíjet se a směřovat ve svém životě vpřed. Ujasnila jsem si priority, ujistila se ve svých kvalitách a zároveň jsem si uvědomila i své limity, ze kterých se mohou jednoho dne stát přednosti. Je mi ctí, že jsem Vás alespoň takto na dálku mohla poznat. Rozhovor s Vámi byl pro mě hřejivým balzámem a zároveň důležitým odrazovým můstkem. Tímto bych Vám ráda ze srdce poděkovala! Do životopisu i do motivačních dopisů jste vdechla život. Při čtení jsem děkovala svým pocitům, které mě přivábily k Vaší webovce. Sice se blízce neznáme, ale Vámi upravené dokumenty opravdu dýchají mou vlastní energií. Poznávám se v nich jako člověk i jako profesionál. Děkuju! Marti, jste zázračná, přátelská a inspirativní žena! Ve Vaší práci vnímám hluboký smysl. Ze srdce Vás zdravím a děkuju.
Mgr. Martina Kapitánová
"Setkání s paní Koláčkovou pro mne bylo velkým přínosem a též příjemnou zkušeností. Paní Koláčkovou považuji za vynikající personalistku, za profesionálku, která je pro svoji práci zapálená a právě proto patří mezi ty nejlepší. Vzhledem k vysoké míře empatie dokáže skvěle komunikovat a odhadnout jak potenciál uchazeče, tak vyhodnotit jeho kompatibilitu s požadavky zaměstnavatele. Pohovory s paní Koláčkovou se nesou v duchu otevřenosti a vstřícnosti, takže kandidát se nebojí projevit své vlastní názory - cítí, že budou respektovány. Současně je schopna výstižně kandidátovi přiblížit zaměstnavatele, nastínit atmosféru panující ve firmě, firemní strategie a hodnoty. Můj současný zaměstnavatel mne na doporučení paní Koláčkové přijal na pozici nákupčí. Moje práce mne opravdu baví a ve firmě jsem spokojená. Domnívám se, že moje práce je pro firmu přínosem a že spokojenost je tedy na obou stranách :-). Paní Koláčková, děkuji Vám a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů ! Těším se, až se opět u nás ve firmě setkáme osobně."
Lenka Žáčkovánákupčí
"Při hledání nové práce, rozeslání mnoha životopisů a absolvování mnoha pohovorů (v dosti případech ne zrovna příjemných) jsem měla to štěstí, že jste mě oslovila právě Vy, paní Koláčková. Touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš lidský přístup. Nejednala jste se mnou jako se zbožím, ale jako s lidskou bytostí, která má problém. Stále se mnou udržujete kontakt a zajímáte se o to jak se mi daří. Nic podobného jsem nezažila a za to Vám moc děkuji. S novou prací jsem moc spokojená.  Přeji Vám mnoho spokojených uchazečů o práci. S čistým svědomím Vás mohu vřele doporučit.
Marta Žákovápracovnice ve výrobě
"Dobrý den, jsem velmi vděčný za zprostředkování brigádnické pozice ve firmě DI Industrial, ve které se mi opravdu líbí. Paní Koláčkovou jsem byl telefonicky kontaktován již druhý pracovní den po odeslání životopisu. Byla mi popsána společnost, u které jsem měl zájem o spolupráci, její současná situace a vyhlídky do budoucna. Hned jsem měl také možnost navrhnout, kdy bych se mohl dostavit na osobní pohovor u dané firmy a dostal jsem všechny potřebné informace. I po navázání spolupráce měla paní Koláčková z agentury upřímnou starost, jestli jsem na dané pozici spokojen, a vedli jsme takřka přátelskou konverzaci. Chtěl bych jí moc poděkovat za spolupráci a za zprostředkování pracovní pozice.
Jiří Musilstudent VUT
"Pani Koláčková svojím veľkým všeobecným prehľadom a odborným prístupom vedie pohovor na vysoko profesionálnej úrovni, pričom vytvára priateľskú atmosféru. Zároveň jej chcem touto formou vysloviť poďakovanie za všetko čo pre mňa urobila."
Miroslav Bruškoobchodně - technický manažer
"Dobrý den paní Koláčková, s Vaší prací jsem byla moc spokojena. Příjemný a velice lidský, otevřený projev mi navodil pocit upřímnosti a snahy pomoci. Následný zájem byl výborný, a i když celá akce nevedla k výsledku, jak bychom chtěly, byla jsem spokojena. Určitě bych se na Vás v budoucnu znovu obrátila a doporučila všem, kteří práci hledají."
Renata Smažilovánákupčí
"Vážená paní Koláčková Jsem velice rád, že mohu přispět a pozitivně zhodnotit Vaši práci. Musím velmi vyzdvihnout Váš profesionální přístup při zprostředkování zaměstnání. Při našem jednání jste byla schopna odpověď nejen na všechny mé otázky týkající se požadavků uchazeče, ale pomoci i po stránce lidské. Z Vašeho projevu byla cítit snaha a chuť, co nejlépe a nejrychleji najít vhodné pracovní uplatnění. Přestože jsem na Vaše doporučení nebyl vybrán, byla jste jediná, která smysluplně reagovala na důvod, proč jsem nebyl vhodný kandidát. Ihned jsem si uvědomil, že za nezdarem nemusí být věk, patřičné vzdělání nebo nedostatečné znalosti, ale jen nejistota zaměstnavatele o moji další budoucnost. Přeji Vám hodně úspěchů a co nejvíce spokojených a vděčných uchazečů."
Libor Nechvátalobchodník
S paní Koláčkovou byla velmi příjemná a profesionální komunikace. Jí napsaná nabídka práce popisovala stručně a dostatečně pozici, ale hlavně mě svým stylem zaujala, což jako obchodník oceňuji. Přestože nedávám reference, paní Koláčkovou bych rád doporučil všem, kteří hledají zaměstnání na déle než pár měsíců. Paní Koláčková má velký zájem o to, aby vždy doporučila vhodného kandidáta na vhodnou pozici. S nadšením a rozumem je radost spolupracovat. Děkuji Martino a přeji Vám mnoho spokojených klientů.
Tomáš Vyhlídalobchodník
Za spolupráci s paní Koláčkovou jsem vděčný hlavně nejen kvůli vstřícnému přístupu během výběrového řízení ale i po nástupu do zaměstnání. Již během pohovoru mi sdělila všechny důležité informace o firmě a jejím zaměření, popisu pracovní pozice, na kterou jsem se hlásil, i jak bude vypadat další postup při výběrovém řízení. Po nástupu do nového zaměstnání jsme stále v kontaktu, její zájem o moji spokojenost v zaměstnání je milým překvapením. Touto cestou Vám děkuji
Pavel Kubišchemik
S práci paní Koláčkové jsem byl nadmíru spokojen. V 55 letech se mi velice těžko sháněla práce a oslovil jsem mnoho personálních společností (vlastně všechny v okolí Brna) a odpověděl jsem na tisíce inzerátů. Reakcí bylo jen hrobové ticho nebo v lepším případě automat, který mi sdělil, že jestliže se do měsíce nikdo z firmy neozve, tak se neozve už nikdy. A neozval. Vždycky jsem si myslel, že když člověk chce, tak si práci najde, ale opak byl pravdou. Jaké bylo mé překvapení, když se mi ozvala paní Koláčková. A jaký to byl šok, když o mne projevila nehraný zájem. O 55tiletého "dědka". Velice detailně jsme probrali moje schopnosti a zkušenosti. Dávala mi spousty otázek a já podle skutečnosti odpovídal. Potom mi paní Koláčková nabídla několik možností volných pracovních pozic, ze kterých jsme společně vybrali jednu finální. Do firmy poslala velice podrobně a kvalifikovaně rozpracovaný životopis, na jehož základě a pohovoru s majiteli firmy jsem byl vybrán na pozici obchodního zástupce. Ještě jednou bych chtěl paní Koláčkové poděkovat za její osobitý přístup. Dělá to úplně jinak, než ostatní personalisté. A dělá to velmi dobře.
Antonín Procházkaobchodně-technický zástupce
"Dobrý den, velice rád bych poděkoval paní Martině Koláčkové za vysoce profesionální přístup, se kterým se mě ujala při zprostředkování zaměstnání ve firmě DI Industrial. Kontaktovala mě již druhý den po mé odpovědi na inzerát a ještě tentýž jsme spolu domluvili přijímací pohovor. Všechny potřebné informace mi pravdivě sdělila a z rozhovoru s ní jsem měl velice příjemný dojem.Mohu tedy zodpovědně říci, že spolupráci s paní Martinou Koláčkovou upřímně všem doporučuji.
Petr Knížesvářeč
"Paní Koláčková, díky Vašemu přístupu se Vám podařilo najít mi práci, se kterou jsem spokojený. Cením si Vašeho příjemného vystupování a jednání. myslím, že více není co dodat. Přeji Vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě."
Josef Huťkaleštič
Paní Koláčková, Vy jste mě od začátku nadchla a byla jste ten moment (schůzka s Vámi) kdy jsem se dokázala oprostit a nepřemýšlet o bývalém zaměstnání (to je ten Váš jiný náhled). Jste velmi empatická a v kombinaci s tím, že děláte, co Vás baví, je to třaskavá směs, jste neřízená střela, která ovšem velmi dobře zná svůj směr a cíl :-) Pro mě osobně jste byla zjevení a velmi silná inspirace.
Jana Hladkáspecialista na kvalitu
Martina mi pomohla ujasnit si, co vlastně chci a jak je toho možné dosáhnout. Podpořila mě v mé vizi a nasměrovala, jak postupovat dál. Pomohla mi s hledáním práce a i když mě nakonec osud zavál jinam, jsem jí vděčný za její pomoc a profesionální kariérní koučink. Velmi doporučuji.
Mgr. Ing. Daniel Vodrážka
Dobrý den paní Koláčková, moc Vám děkuji za Váš čas, který jste mi věnovala. Jednání s Vámi bylo moc příjemné, jste profík s lidským přístupem. Oceňuji hlavně, že jsme spolu mohly jednat vždy zcela otevřeně. Ještě jednou děkuji a jsem ráda, že jsem Vás poznala. Zdraví
Kateřina Klimesováoffice manažer
"Spolupráce s Vámi, paní Koláčková, byla na vysoké úrovni profesionality. Veškeré informace jsem dostal hned a bez známek jakéhokoliv zamlžení detailu o dané pozici. Komunikace z Vaší strany byla dostatečná a přesná, s příjemným vystupováním i snahou po dokončení celého procesu uchazeče o zaměstnání. Vřele doporučuji spolupráci s Vámi."
Ladislav Kvapilpřípravář před lakováním/maskér
S přístupem paní Koláčkové jsem byla neskutečně spokojena, dlouho jsem nepoznala někoho tak lidského, tak empatického a férového člověka jako je právě ona. Ačkoli jsem pracovní nabídku nakonec odmítla, jsem ji velmi vděčná za tuto životní zkušenost, díky, které jsem pochopila, že se stále ještě najdou na světě lidé, kteří svoji práci dělají srdcem a dokáží se vcítit i do toho druhého. Paní Koláčková, přeji Vám tedy, aby se Vám v této branži co nejvíce dařilo, neboť jen Vy jste opravdu tím správným člověkem na správném místě."
Barbora Šrédlováoffice manažerka