Naučím vás snadno a rychle psát kvalitní motivační dopis

klíč, který vám otevře dveře k zaměstnavatelům.

Během 12 let jsem vytvořila vzorec motivačního dopisu, který používám pro jeho vytváření mým klientům na míru. Tento odzkoušený vzorec motivačního dopisu s 15 konkrétními příklady jsem vložila do e-booku

Moje know-how získáte za cenu méně než 2 obědových meníček, tj. 250 Kč.


E-book jsem se zájmem prostudovala. Konečně vím, co to vlastně "motivační dopis " je a s čím mi pomůže. Čtivý, jednoduše pochopitelný, logicky na sebe navazující sled informací, podle kterých si každý dokáže sestavit svůj motivační dopis na míru, tak aby v něm bylo vše důležité a nic rušivého navíc. Konkrétní příklady pro inspiraci jsou moc fajn. Kdo se chce stát pro svého budoucího zaměstnavatele neodolatelným magnetem, potřebuje prostě motivační dopis. A s tím mu za mě jednoznačně pomůže Martina Koláčková nebo její e-book :-)
MUDr. Kateřina Otáhalová

(Všechny uváděné reference jsou z e-mailové komunikace, zveřejněné se souhlasem zákazníků)

CO V E-BOOKU NAJDETE?

Koupí e-booku ode mně dostanete ucelený návod na to, jak si sestavit svůj vlastní motivační dopis, díky kterému se stanete magnetem pro potenciální zaměstnavatele. 

cena e-booku je 250 Kč 

  • pochopíte jaký skutečný význam a jakou hodnotu Vám přinese motivační dopis,
  • budete rozumět tomu, co se od Vás očekává a co v dopise zaměstnavatel hledá,
  • dozvíte se, jaký je rozdíl mezi motivačním dopisem a životopisem,
  • kdy a v jakých konkrétních situacích využít sílu motivačního dopisu,
  • co přesně do motivačního dopisu uvádět a naopak co určitě vynechat,
  • jak má vypadat motivační dopis nejen po obsahové, ale i vizuální stránce,
  • získáte univerzální vzor motivačního dopisu a dalších 15 konkrétních dopisů pro inspiraci.

REFERENCE

Hezké odpoledne, paní Koláčková, přečetla jsem celý e-book jedním dechem. Za nás, co nemáme "básnické střevo" a raději jednáme než mluvíme (tím spíš o sobě), musím říct, že větší množství konkrétních příkladů je doslova dar z nebes. Takže za mě je to kniha na jedničku! Děkuji a přeji spoustu spokojených a úspěšně zaměstnaných uchazečů :-)
Hana Klimešovázákaznický servis
Dobrý den, paní Koláčková, objednala jsem si oba vaše e-booky (Krok za krokem k nové práci a Motivační dopis) a jsem nadšená, děkuji. Konečně někdo popsal tuto problematiku srozumitelně.
Mgr. Eva Vostálovávedoucí odborného sociálního poradenství
Hľadala som si prácu a reagovala som na pracovné ponuky, posielala životopisy a motivačné dopisy. Odpovede boli všetky záporné. Sama seba som sa pýtalo: PREČO? Na internete som našla e-knihu Proč a jak napsat skvélý motivační dopis, po jej prečítaní som konečne dostala odpoveď na PREČO a pochopila som podstatu motivačného dopisu a najmä, ako ho obsahovo správne napísať. Obsah e-knihy mi dal veľa a ja sa už teraz inak pozerám na zasielanie motivačného dopisu, keď reagujem na pracovnú ponuku. Odporúčam všetkým túto e-knihu, ktorí hľadajú alebo uvažujú o zmene pracovného pomeru. Nájdete tam všetko, ako správne napísať motivačný dopis a množstvo uvedených príkladov motivačných dopisov vám pomôžu k napísaniu toho vášho. Motivačný dopis je veľmi dôležitý pri hľadaní si práce.
Jana Bakičová lektorka enkaustiky, www.zena50plus.sk
Ku každému životopisu patrí aj motivačný list, len väčšina ľudí nevie, ako ho vlastne napísať. Motivačný list napísaný podľa tohto návodu vám otvorí brány na pracovný pohovor. Nielen že pritiahne pozornosť personalistov a bude vyzerať ako „poriadny“ motivačný list, ale prezradí aj vašu vnútornú motiváciu. Pri písaní sa môžete inšpirovať až 15 vzormi, ktoré sú súčasťou e-booku - sú k nezaplatenie, lebo sú vážne dobré, to mi môžete veriť! Verím, že know-how, ktoré v ňom Martina predáva, vám pomôže na ceste k lepšej práci.
Eva Kapitáňovásprievodca na ceste k spokojnej a šťastnej práci, www.jobedu.sk
Milá Martino, děkuji za Váš e-book s podrobným návodem jak napsat motivační dopis. V minulosti jsem motivační dopis docela zatracovala, ale bylo to hlavně z důvodů, že jsem ani nechápala jeho funkci. Hned z prvních stránek e-booku jsem pochopila, jak to s motivačním dopisem vlastně je. Pak už byla hračka sestavit takový motivační dopis, za který se člověk nemusí stydět. Moc děkuji Jana
Jana Barákováadministrativa, obchod
Dobrý večer, paní Koláčková, díky za e-book o motivačním dopisu. Velmi jsem se obával, že bude dlouhý a ne úplně praktický, ale je přesně takový, abych po dvou hodinách čtení mohl rozumně psát reakci na pracovní inzerát. :)
Pavel manažer v oblasti strojírenství
Milá Martino, chtěla bych Vám poděkovat za tento úžasný e-book. Musím se přiznat, že jsem si díky němu uvědomila spoustu chyb, kterých jsem se dopouštěla při tvoření motivačního dopisu. Za prvé se mi občas stalo, že jsem k jeho napsání přistupovala s určitou „nechutí", což bylo v eBooku hezky vysvětleno, proč tomu tak je a co to znamená. Za druhé jsem si ujasnila samotný význam motivačního dopisu, který se zdá být na první pohled jasný, ale pro mě osobně tedy nebyl. Nikdy mě nenapadlo zaměřit se při jeho psaní na mé vlastní motivy, tedy co mě vede k tomu, že se hlásím na danou pozici. Spíše jsem se domnívala, že hlavním cílem je namotivovat potenciálního zaměstnavatele, aby mě pozval na pohovor. Velmi oceňují část eBooku, v rámci níž detailně popisujete, jak sestavit motivační dopis a co by mělo tvořit jeho obsah. Příklady správně napsaných motivačních dopisů beru jako obrovský bonus a přidanou hodnotu eBooku. Na internetu jsem nikde nenašla takový ucelený návod, jaký poskytuje Váš eBook. Je skutečně skvělým pomocníkem pro všechny, kteří chtějí získat vysněnou práci. Děkuji za něj!
Pavlína Vaculíkováfinanční účetní

(Všechny uváděné reference jsou z e-mailové komunikace, zveřejněné se souhlasem zákazníků)

CENA E-BOOKU

250 Kč 

Nečekejte, že Vám budu říkat obchodní fráze typu: "Myslete na to, že každým dnem bez práce přicházíte o spoustu peněz, za které jste si mohli pořídit něco hezkého nebo potřebného." anebo "Cena e-booku odpovídá ceně jednoho trička." apod. 

Nepochybuji o tom, že si sami umíte spočítat, jestli se Vám investice do praktického e-booku vrátí. 

PŘÍNOSY KVALITNÍHO MOTIVAČNÍHO DOPISU

DOSTANE VÁS NA VÍCE POHOVORŮ

zvýší vaše šance prezentovat se u osobního pohovoru a získat práci, po které toužíte

POMŮŽE VÁM ZMĚNIT OBOR

pokoušíte se změnit obor a nikdo vám nechce dát šanci? Pro tyto případy je motivační dopis ideální.

USPOŘÍ VÁM ČAS

všechny nej informace máte na jednom místě a nemusíte hodiny hledat na netu a hodiny dopis přepisovat

ODLIŠÍ VÁS OD OSTATNÍCH

napsat motivační dopis stojí čas a energii, tj. pokud napíšete motivační dopis ušitý na míru pracovní nabídce, je zřejmé, že o práci máte vážný zájem

SDĚLÍ VAŠI MOTIVACI K DANÉ PRÁCI

dobří zaměstnavatele ví, že nejlepší jsou zaměstnanci, kteří mají k firmě nebo oboru vztah

BUDE LADIT OKU

vizuální stránka může obsah dokumentu podpořit anebo naopak znehodnotit

PROČ E-BOOK ODE MĚ?

Jsem Martina Koláčková a působím jako personalista více než 15 let. Baví mě, že při této práci můžu využívat svoji vrozenou intuici a empatii a současně svoje analytické schopnosti.

Tato kombinace schopností mi umožňuje analyzovat věci do hloubky a vidět, kdo a na jaké podněty reaguje (ať na vědomé či podvědomé úrovni). Všímám si jednotlivých detailů, které analyzuji a postupně je skládám do pomyslné mozaiky tak dlouho, až to "zapadne".  

Veškeré informace, které Vám předávám jsou tak prověřeny praxí a nejsou jenom směsicí teorií. 

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ JEŠTĚ OTÁZKY...

Není v dnešní době motivační dopis přežitek?

Dobře napsaný motivační dopis Vás dokáže odlišit od ostatních a sdělit zaměstnavateli informace, které by se v životopise ztratily. Nepochybuji proto, že jakákoliv možnost, jak pozitivně vystoupit z řady a dát o sobě vědět, je důležitá.

Je motivační dopis a průvodní dopis totéž?

Průvodní dopis jsou jednoduché a obecné věty, které napíšete do e-mailu, ve kterém posíláte životopis. Jednoduše, abyste neposlali pouze přílohy. Není ale nositelem nějaké informační hodnoty, a proto doporučuji průvodní dopis nahradit dopisem motivačním, který by měl zaměstnavateli sdělovat důležité informace.

Zvládne si napsat motivační dopis podle e-booku každý bez rozdílu na vzdělání či zkušenosti?

Ano, e-book i šablona jsou napsané tak, aby byly pochopitelné a návodné pro všechny.

Nechci se zabývat psaním motivačního dopisu, vytvoříte mi ho na míru?

Ano, i tuto možnost nabízím. Jen musíte počítat s tím, že Vám ho nevytvořím ze dne na den. Více naleznete na konci stránky.

Díky e-booku jsem si uvědomila spoustu chyb, kterých jsem se dopouštěla. Ujasnila si samotný význam motivačního dopisu - mylně jsem se domnívala, že hlavním cílem je namotivovat potenciálního zaměstnavatele, aby mě pozval na pohovor. Velmi oceňují jak detailně popisujete, jak sestavit motivační dopis a co by mělo tvořit jeho obsah. Příklady správně napsaných motivačních dopisů beru jako obrovský bonus a přidanou hodnotu eBooku.
Pavlína Vaculíkováfinanční účetní

(Všechny uváděné reference jsou z e-mailové komunikace, zveřejněné se souhlasem zákazníků)

kontakt:

Martina Koláčková

martina@martinakolackova.cz

+420 702 003 934