stáhněte si ZDARMA e-book

10+8 MÝTŮ O HLEDÁNÍ PRÁCE

včetně praktických tipů, jak získat vysněné zaměstnání

 


Mýty při hledání práce už nebrzdí 0 čtenářů

 Proč si e-book stáhnout:

Po přečtení dostanete chuť zahodit frustraci a pustit se znovu do hledání práce – a tentokrát jinak, protože se

  • dozvíte, v čem jste možná nevědomky dělali zásadní chyby, když jste se snažili získat zaměstnání 
  • podíváte se na proces hledání práce očima zkušeného personalisty,
  • získáte konkrétní tipy co dělat jinak,
  • odpovím vám na řadu otázek, proč (...máte něco dělat, proč se něco děje, proč je některý detail důležitý apod.).
Co říct k tomuto e-booku? Snad jen to, že je to pohlazení pro duši, lahodí oku a zároveň je to velmi poučné a zajímavé pro ty, kteří si procházejí nebo si někdy prošli etapou hledání nové práce. Je to pro mě velmi zajímavé čtení a přitom aktuálně žádnou novou práci nehledám. Se spoustou uvedených věcí souhlasím, o některých věcech jsem naopak ani nevěděla, že takhle fungují. Přečetla jsem si i některé články a musím říct, že už první odstavec u každého z nich si získal mou pozornost i důvěru.
Sylvie Hájkovámanažerka, IT Moravia
Tento e-book ukazuje pohled na hledání zaměstnání očima personalisty, z druhé strany. Nabízí mnoho podnětných postřehů, detailů tvořící celek, vyvrací řadu mýtů, které má běžný člověk hledající práci v povědomí. Vnímám, že pod vedením Martiny Koláčkové se mohou řadě lidí rozšířit obzory a povědomí o této problematice. Při pozorném naslouchání se lze vydat na cestu k práci snů snadněji a s jasnějším směřováním. Díky za tento e-book plný inspirace a dobrých rad. Je psán otevřeně, s upřímností, vychází z bohatých zkušeností úspěšné personalistky.
Mgr. Jana Tlapováwww.janatlapova.cz
Pracuji jako asistentka ředitele v soukromé škole a částečně mám na starosti i personalistiku - dělám první síto. Proto vím, že Martina je personalista na svém místě. Ví, o čem mluví a dokáže to lidsky předat. Už jen podle e-booku zdarma a jejích článků bych její služby doporučila. A to nejen těm, co dlouhodobě nemůžou najít práci, ale i těm, kteří by chtěli změnu. Občas jako personalista opravdu trpím. "Bavím" se a přemílám, zda jsou někteří uchazeči ve 21. století svéprávní a svá CV myslí vážně. Velké procento uchazečů spáchá svou prezentací před potenciálním pohovorem "sebevraždu" už jen tím, jakým způsobem zareagují na inzerát a jak si dají záležet na svém životopisu. Jsou tak odsouzeni do personálního pekla dřív, než se vůbec dostanou ke slovu. Poslechněte Martinu a dejte si od ní poradit, aby se úspěch stal vaším druhým já a stále vás neobcházel. Ona v tom umí chodit. Naučí vás jak.
Bc. Lucie Klimentovápersonalistka v soukromé škole
Celou dobu, co jsem e-book četla mi běželo hlavou "profesionální, profesionální, to je TAK PROFESIONÁLNÍ" ;-)) Elegantně a profesionálně zpracované s užitečným obsahem! Třeba mě překvapila informace, že motivační dopis má stále ještě smysl nebo doporučení, nabídnout se zaměstnavateli, i když oficiálně práci nehledá. Napadá mě, že by tenhle e-book měl být v každé personální agentuře nebo na úřadu práce - ušetřil by jim spoustu práce :-) Ať se ti daří! Olga
Olga Plíčkováolgaplickova.cz
Dobrý den, Váš e-book byl skvělý, děkuji. Část z toho mi nebyla cizí, neb jsem také personalistka :), leč i já jsme se dozvěděla spoustu novinek. Ať se Vám daří!
Alice FajováPersonální manager ve společnosti Ekol
E-book se mi líbil. Kdybych hledala práci, určitě bych se inspirovala. Jako zaměstnavatel bych byla ráda, kdyby knihu četlo co nejvíce uchazečů o zaměstnání.
Marie Vavrochováwww.marievavrochova.mioweb.cz
E-book jsem si přečetl a určitě to pro mě bylo přínosné. Pomohl mně odstranit některé předsudky a potvrdil některé kroky, které podnikám.
Tomáš Šeďa
Dobrý den, e-book jsem přečetla jedním dechem, hned jak jsem si ho stáhla. Kniha je pěkně přehledně napsaná a čtivá. Avšak většinu informací už jsem měla přečtenou díky Vašemu úžasnému e-booku - Krok za krokem k nové práci. Vaše knihy si vždy moc ráda přečtu. :-)
Ivana Voškerušová

KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI

v tomto podrobném e-booku Vám dám předám vše, co vychází z mých letitých zkušeností personalistky:

  • jak objevit, kterým směrem se profesně ubírat,
  • tajemství jak vytvořit úspěšný životopis, který prodá vaše kvality,
  • odzkoušený vzorec pro vytvoření motivačního dopisu, vaší vstupenky na pohovor,
  • jak využít potenciál profesní sítě LinkedIn a dostávat nabídky přímo od zaměstnavatelů,
  • 9 tradičních i netradičních možností kde a jak hledat práci,
  • řadu rad a tipů, které Vás dokonale připraví na úspěšné zvládnutí pohovoru

a spoustu dalších detailů, které rozhodují o tom, jestli budete úspěšnější než Vaši konkurenti.