NEZAPADÁM DO ŽÁDNÉ ŠKATULKY

a už jsem si na to za ty roky svého života zvykla… Byly doby, kde jsem to obrečela, ale dneska jsem ráda, že jsem neuhnula ze svých hodnot.

Vážím si všech zpráv, které mi posíláte a kterými dáváte smysl mému sdílení světa, jak ho vidím. Vím, že vás, kteří nezapadají do škatulky, je hodně.

Jsem obyčejný introvert, který jen popisuje to, co vidí a cítí kolem sebe. Co jsem prožila já z role outsidera a stovky mých klientů. A pokud tyto sdílené AHA momenty můžou někomu pomoci, má to smysl.

Pro někoho jsou moje posty moc negativní a já to chápu. V době, kdy se narůžovo lakuje už i tráva, to tak prostě vyznít může.

Vidím kolem sebe dokonalost přírody, krásu detailu, i to, jak život vypadá, když funguje skutečná a prakticky založená spolupráce a fungující partnerství v mnoha podobách. Proto mám potřebu mluvit o tom, co jde proti této harmonii a přirozenému fungování přírodních a přirozených zákonů světa – plýtvání, politikaření, povrchní toxické chování atd.

Většina z vás zná moje myšlenky a hlas. A já tak čas od času seberu odvahu vyjít ze své bezpečné jeskyně poustevníka a dát sem i nějakou svoji fotku, abyste věděli, že paní Colombová je z kůže a kostí 🙂

Krásný večer a děkuji za Vaši podporu a diskuse. Vážím si toho!

#martinakolackova#ja#introvert

Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji 15 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>