MOJE OSTRŮVKY POZITIVNÍ DEVIACE

aneb konzultace s Vámi k životopisu na míru, které mám i po letech pořád ráda…..

❤ Protože mi 1:1 konzultace s vámi dávají obrovskou naději, že svět není takový, jak ho prezentuje mainstream (99 % hnusných zpráv, které ve skutečnosti ničí imunitu a vztahy). Poznávám úžasné lidi – a to bez nadsázky.

❤ Protože se mnou můžete být sami sebou a odhodit své pózy a role, je samo o sobě léčivé. Pro vás i pro mě. Společně se tím dotkneme vzájemného lidství (v pozitivním slova smyslu).

❤ Protože to může spustit další pozitivní procesy. Jak? Abych „převyprávěla“ váš profesní příběh, musím si v hlavě poskládat obrázek. Tam, kde mi chybí dílky nebo mi něco nesedí, ptám se detailněji. Vy si ten dílek (obrazně řečeno) musíte vzít do ruky, zamyslet se, vidíte ho mnohdy v jiném světle. I když ho dáte zpět na stejné místo, řada dílků už je v tom obraze jinak. Tím se přeskládá celý obrázek, jak jste si ho pamatovali.
To vše vede k tomu, že se změní váš emoční pohled na vnímání vašeho profesního (a někdy i duševního života) a velmi často se postupně přirozenou cestou spouští zmiňované pozitivní procesy. Jako bychom společně něco „odšpuntovali“. Můžete dostávat odpovědi na otázky, které jste nedokázali rozklíčovat, některé věci vás přestanou trápit a velmi často se díváte na svoje zkušenosti s radostí a pokorou. Dostanete chuť změnit, co vám nevyhovuje.

Je mi ctí být u toho s vámi a pak mít od vás zpětnou vazbu, kam se vše rozběhlo a co dobrého to způsobilo.

❤ Protože nový životopis je jako váš kabát šitý na míru. Jak mi včera napsal Petr R.: „Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat za velkou pomoc z Vaší strany. ŽIVOTOPIS JE CELÝ JÁ. Moc děkuji za Vaše nasazení. Jste velký profesionál ve svém oboru, člověk na pravém místě. Určitě se ozvu s výsledkem. Moc děkuji a přeji krásný den,
Petr R.“

❤ „Hrozně se mi líbí lidé, kteří jsou profesionály ve svém oboru a zároveň jsou to stále lidé. O to víc tímto dokazují svůj nadhled. Setkání s Martinou, byť vlastně strašně krátké, bylo velmi příjemné a obohacující. Je to jako když přečtěte skvělou knihu, která ještě dlouho poté zanechává stopy.

Je až neuvěřitelné, že někdo úplně cizí vás, za minimální čas, dokáže skvěle vystihnout. Životopis od Martiny je opravdu mou vizitkou, jsem to opravdu já. Zatímco ten můj původní byl bez života, vůbec neukazoval kdo jsem. Paradox. Nebo lépe řečeno ohromný důkaz.
Martina je v tom nejlepším smyslu Personalista s přesahem! Člověk na svém místě, profesionál. Díky za vše!“ Veronika P.

Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji 15 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>