Aby Vám nehrozil infarkt duše + DÁREK pro Vás

Krásný adventní čas přátelé,

prosinec bývá pracovně velmi hektický, jsme často pod tlakem úkolů a není čas na to, co by mělo být součástí Vánoc – potřeba zpomalit, načerpat atmosféru a prostě jen tak být.

Jak to tak bývá, když nezpomalíme díky vlastnímu rozhodnutí, naskytnou se okolnosti, které nám k tomu „pomohou“. U mě to byly hlasivky, díky kterým jsem musela přeorganizovat své pracovní záležitosti. Samozřejmě mám tendence být na sebe naštvaná, že jsem nedostála svému slovu a nesetkala se se všemi, se kterými jsem se přála do konce roku vidět. Tímto se všem ještě jednou omlouvám a věřím, že příští rok budeme mít dostatek prostoru to napravit.

Konec roku vede často k polemizování a rekapitulaci všeho, co jsme prožili. Já osobně můžu říct, že rok 2016 byl pro mě transformační. Vědomě jsem se rozhodla opustit ty projekty, které mi dávaly „pouze“ peníze, ale vnitřně mě ničily. Otevřela jsem se tak pracovním příležitostem, které mi umožňují využít obě stránky mého profesního já, a to je personalistika a grafický design. Musela jsem vykročit ze své komfortní zóny a věřte,  že to nebylo vůbec jednoduché.

Byť se zdá, že se vzájemně jedná o 2 úplně odlišné záležitosti, není tomu tak. U obojího je třeba vcítit se do potřeb zákazníka, ty uchopit a komunikovat dál…..ať už formou životopisu, motivačního dopisu, pracovního inzerátu, prezentace zaměstnavatele, tak i grafické podoby, která emočně vše podpoří. Vzájemně se tak propojují a podporují.

Letošní rok mi přinesl setkání s mnoha úžasnými lidmi. Moc Vám všem za to děkuji! Na vlastní kůži jsem si ověřila, že energií, kterou vyšlete, oslovíte právě ty lidi, kteří s vámi rezonují. V této situaci můžete dávat aniž byste měli pocit, že by Vám něco chybělo, protože vyslaná energie se v jiné formě vrací zpět.  A to je prostě geniální a úžasné!

Věřím, že v příštím roce se zhmotní i další moje sny………Jedním z nich je přání, aby se moje práce více orientovala právě na využití kombinace personalistiky a grafického designu. Ráda bych byla dlouhodobým partnerem menším a středním firmám, které mají světu co nabídnout, ale potřebují odborníka, který jim pomůže komunikovat jejich hodnotu směrem k potenciálním zaměstnancům.

Na závěr bych vám všem chtěla poděkovat za úžasnou přízeň, která mě nabíjí energií a motivuje mě, abych šla neprošlapanou cestou, v níž vidím smysl.  Pomáhat propojovat firmy a zaměstnance, kteří si mají co nabídnout a budou si v určitém slova smyslu „spokojenými obchodními partnery“.

Jako poděkování ode mě přijměte vánoční přání, která si můžete stáhnout a poslat e-mailem (nebo vytisknout a přiložit k vánočnímu dárečku).

Přeji Vám pohodové prožití vánočních svátků v kruhu lidí, které máte rádi; odpočinek od pracovních povinností a čas na rozjímání o tom, jestli nenastal čas najít si práci, kde Vám nehrozí infarkt duše.

Budete-li cítit, že někomu z Vašich blízkých takové riziko hrozí, možná se mu bude hodit vánoční dárek v podobě e-booku nebo třeba dárkové poukázky.

Těším se, že se i v průběhu roku 2017 budeme potkávat na mém blogu, facebooku anebo osobně.

S úctou

p.s. A co že je ten infarkt duše? To krásně popisuje tento článek.

Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji 15 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>