DEJTE NOVÝM LIDEM UPŘÍMNOU PÉČI, dá jim to sílu do prvních dní od nástupu, které nebývají zrovna snadné.

“První a druhý den školení předčil moje očekávání. Nemalou mírou přispívá i to, že jsme se tu sešli výborná parta a rozumíme si  profesionálně i lidsky. Věřím, že nabití vědomostmi vyrazíme v pondělí s nadšením do terénu.”

“Všetko je super. Partia sme tiež skvelá. Školitel na parádu. No najlepšie je Vaše české čapované pivko. :)”

Takto a podobně mi napsali obchodníci, které jsem vybrala pro svého klienta. Každý z nich je jiný, z jiné části ČR nebo SR, ale spojují je stejné hodnoty, vnitřní motivace, chuť do práce a profesní předpoklady. Když se to spojí se skvělým týmem, který organizuje týdenní vstupní školení, pak reakce nováčků vypadají přesně takto.

No, první část práce je úspěšně za námi a teď nás všechny čeká další a nejdůležitější krok, aby vše klaplo i pracovně, tj. obchodníkům se v terénu dařilo a spokojenost byla na všech frontách (zákazníci, obchodníci, firma).

Kdo zvládne první týdny/měsíce, pak zůstává ve firmě řadu let. Jsem přesvědčená, že bez upřímné kooperace a sdílení stejných hodnot, by se taková energie nevytvořila.  

Přidejte se k diskutujícím na LinkedInu >> 

Share
Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji více než 12 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů