Udělejte radost 

svým přátelům, kolegům, zákazníkům, dodavatelům,..

NETRADIČNÍM VÁNOČNÍM PŘÁNÍM

které můžete uložit, vytisknout k dárečku, nebo poslat elektronicky.

12 VÁNOČNÍCH PŘÁNÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI

 - volně ke stažení - 

Vánoční přání si můžete libovolně stáhnout (bez nutnosti zadání e-mailu). Stačí  si na vybraný obrázek kliknout a stáhnout do počítače. Obrázek uložte jako vánoční přání a pošlete jako přílohu e-mailem, všem, kterým chcete udělat radost. 

vánoční přání č. 1

vánoční přání č. 2

vánoční přání č. 3

vánoční přání č. 4

vánoční přání č. 5

vánoční přání č. 6

vánoční přání č. 7

vánoční přání č. 8

vánoční přání č. 9

vánoční přání č. 10

vánoční přání č. 11

vánoční přání č. 12


Máte-li zájem stáhnout si všechny přání v .pdf formě a případně vytisknout, stačí zadat e-mail a automatický systém Vám je zašle do e-mailu.

ZAJÍMÁ VÁS

JAK TATO VÁNOČNÍ PŘÁNÍ VZNIKLA?

Mám ráda minimalistický a skandinávský styl. Chtěla jsem tento víkend svým zákazníkům a obchodním parterům odeslat vánoční přání, které by vystihovalo můj styl a bylo tak více osobní. Ale žádné takové jsem neobjevila. Nezbylo nic jiného, než si takové vytvořit.....a najednou jich bylo 12, stejně jako měsíců v roce. Přišlo mi líto, aby světlo světa spatřilo jenom jedno z nich.

 Rozhodla jsem se, že se s Vámi o ně podělím a dám Vám je jako dárek a poděkování za Vaši přízeň! 

 


Kdo je Martina Koláčková?

Jsem personalistka a tím i mediátor mezi lidmi hledající práci a firmami, které hledají zaměstnavatele. Vnímám, jak důležité je umět napsat autentický životopis nebo lákavý inzerát s nabídkou práce. 

A také vím, že grafická podpora textu je v dnešní době, kdy využíváme sociální sítě, nezbytná.  A to je parketa, kde se cítím jako ryba ve vodě - kombinace personalistiky a grafiky.

Máte-li zájem poradit s grafikou pro Váš HR marketing, neváhejte mě kontaktovat: martina@martinakolackova.cz nebo  702 003 934.

 

 


Přeji Vám všem krásné svátky vánoční a děkuji za Vaši přízeň!

Vaše Martina