TEST JAKO FILTR VE VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ?! Jako ÚPLNĚ PRVNÍ KONTAKT se zájemcem o vypsanou pracovní nabídku test?!

Sami si odpovězte, jestli jste motivovaní strávit cca hodinu svého času nad testem pro „noname firmu“, jehož výsledek se nikdy nedozvíte, netušíte výši platu ani to, jestli si sednete lidsky.

U ODBORNÝCH TESTŮ v průběhu výběrového řízení je pak důležité zvážit, jestli je pro juniory, kteří vycházejí z teoretických znalostí. Teorie a praxe můžou být často rozdílné a tak zkušený člověk neví, jestli odpovídat na otázky tak, jak káže teorie, nebo jak to skutečně funguje v praxi.

Ještě pořád nevěříte, že existují jednodušší a efektivnější způsoby prvního kontaktu se zájemci než testy? Nenapadá vás, jak jinak nastavit proces výběrového řízení? Ozvěte se mi, navrhnu vám praktické řešení, které bude nejlepší právě pro vás a vaši firmu.

Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji 15 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>