NABÍDKA INDIVIDUÁLNÍCH KURZŮ

Předávat Vám svoje znalosti a zkušenosti při osobním setkání, kdy je prostor na určitou interakci a otázky, mě skutečně baví. Bohužel, vzhledem k množství zakázek jsem skupinové kurzy omezila.

V případě zájmu o INDIVIDUÁLNÍ kurz mě, prosím, kontaktujte. Děkuji.

individuální kurz u Vás ve firmě 

GRAFIKA PRO PERSONALISTY

Pojďme společně obléci Vaše texty k inzerátům do slušivých "oblečků" v podobě autentické grafiky.

Jedná se o 1 - 2 denní školení u Vás ve firmě. Obsah je stejný, jako má on-line kurz Grafika pro personalisty. Pro více informací >>

individuálně

Mentoring pro začínající personalisty

Mentoring je vhodný pro začínající personalisty, případně asistentky, které částečně suplují personalistu. 

individuálně

Aby Váš životopis neskončil v koši

Pro všechny, kteří chtějí získat lepší práci a ví, že životopis je VIP vstupenka, kterou k tomu potřebují.

CO ŘÍKAJÍ NA KURZ JEJICH ABSOLVENTI? 

Myslela jsem si, že je můj životopis dobrý a splňuje všechny základní požadavky. Mýlila jsem se. Kurz „Aby Váš životopis neskončil v koši" mě velmi mile překvapil! Pro mě osobně byl hodně užitečný a přínosný. Dověděla jsem se spoustu nových informací. Kromě toho jsem poznala, jakým způsobem nahlíží na životopis personalista, tedy druhá strana. Odnesla jsem si spoustu informací, materiálů, ale především nových úhlů pohledu na sestavení životopisu. Paní Koláčková vytvořila skvělou atmosféru. Je to profesionálka s lidským přístupem. Kurz jednoznačně doporučuji všem!
Pavlína Vaculíkováúčetní
S kurzem "Aby váš životopis neskončil v koši" jsem byla opravdu spokojená. Co jsem od něj očekávala i to, co jsem se chtěla dozvědět, to jsem se dozvěděla. Je vidět, že víte moc dobře, o čem mluvíte a vaše rady a opravy životopisů jsou velice rozumně, citlivě a srozumitelně podané. Je škoda, že řada lidí neví, že takové služby existují a raději zaplatí 500 - 1000 Kč za kartářku, než aby si nechali poradit od profesionála.
Jana Rokosováobchodník
Se seminářem jsem byl spokojený - otevřela jste mi oči, co nepsat do životopisu a naopak, jak důležitou roli hraje profil. Také velmi oceňuji i zpětnou, kterou jste mi dala na konci kurzu přímo k mému životopisu.
Pavel Thalermanažer
Po dnešním skvělém kurzu "Aby Váš životopis neskončil v koši" už vím, jak vytvořit vážně nabušené a vytuněné CV, které by neskončilo v koši. Bylo to velmi inspirativní - moc moc děkuji!
Klára Ocelíkovápodnikatelka
Martino, moc děkuji za úžasně strávené 2 hodinky. Příjemné, profesionální a zároveň velmi lidské předání životních zkušeností z pohledu personalisty. Konečně budu mít životopis, o který se nebudu bát, kde skončí, protože v koši to určitě díky Vám nebude!
Kateřina Otáhaloválékařka
Kurz byl pro mě užitečný. Slýchám, že stačí stáhnout z internetu šablonu,ale evidentně nestačí. Takto "bohatý" životopis dává opravdu větší šance k zajímavé práci, o kterou člověk stojí.
Renata Mandelíkováadministrativa
Chcel by som sa Vám poďakovať za užitočný a praktický kurz, ktorý bol premńa prínosný a ukazal že životopis nieje presne vypisana A4 podľa normy.
Michal Marcinstudent

(Všechny uváděné reference jsou z e-mailové komunikace, zveřejněné se souhlasem zákazníků)

Kontakt:

Martina Koláčková

martina@martinakolackova.cz

+420 702 003 934