NAKRESLETE DO SVÉHO ŽIVOTOPISU AUTENTICKÝ OBRAZ SVÉHO PRACOVNÍHO ŽIVOTA
“Myšlení je schopnost vnímat vnitřní obrazy v určitém řádu…bez obrazů a výjevů se nedá myslet…lidský rozum je IMAGINATIVNÍ” říká Antonio Damasio, šéf neurologie na Universitě Jižní Kalifornia.

Proč to uvádím? Protože je to důležitá informace při PSANÍ ŽIVOTOPISU. Myslete na to, že ten, kdo bude životopis číst a posuzovat, by měl být z textu schopný představit si v mysli, co jste dělali a tento váš obraz si porovnat s obrazem kontextu toho, koho, kam a proč hledají.

Bude-li CV příliš komplikovaně psané anebo příliš stručné a ani po několikátém přečtení (podobně jako při čtení zákonů) si nedokáže personalista představit co a jak jste dělali a co umíte, hrozí, že CV odloží a bude se věnovat životopisům, které jsou jednoznačnější.

 

Share
Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji více než 12 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů