ŽIVOTOPIS MÁ BÝT STRUČNÝ, ALE…

.. ne na úkor obsahu a schopnosti podat dostatek potřebných informací k pochopení toho, KDO JSTE a CO UMÍTE.

Představte si, že životopis by měl vyprávět váš profesní příběh. Když dáte čtenáři jenom pár bodů/klíčových slov, jako např. “manažer, zodpovědný člověk s aktivní AJ”…pak necháváte jeho čtenářům obrovské pole volnosti pro to, aby si vytvořili příběh, který ale nebude o vás. Bude popisovat někoho, s kým se v minulosti setkali a kdo byl taky “zodpovědným manažerem s AJ”.

Logicky tak při čtení životopisu nebudou posuzovat vás, ale úplně někoho cizího (nebo možná kombinaci více osob). A to přece nechcete, nebo ano?

Jak napsat autentické CV se popisuji v tomto e-booku:

e-book krok za krokem k nové práci

 

Martina Koláčková

Profesi personalisty se věnuji více než 11 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR analýzy, HR Branding, Recruiting, HR poradenství.
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce.
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *