Vychytávky na LinkedInu

Tento krátký článek vznikl pro ty z vás, kteří už mají na LinkedInu profil, sem tam si přidají nějaké zajímavé kontakty, ale víc neměli potřebu pátrat nad možnostmi této profesní sítě?

Ráda bych vám dnes ukázala 3 užitečné vychytávky.

1.Chtěli byste si budovat svoji dobrou značku nebo dát najevo, co se vám líbí a co ne? Píšete blog specializovaný na nějakou profesní oblast a rádi byste o sobě dali vědět na více lidem (případným zákazníkům, partnerům apod.)? Pak můžete LinkedIn využít pro publikování článků, nebo sdílet a komentovat jiné zajímavosti z internetu.

JAK PUBLIKOVAT ČLÁNKY 

Snad nikdy to nebylo tak snadné jako teď.  Stačí si otevřít LinkedIn a hned na první stránce uvidíte možnost Napsat článek.

linkedin - napsat článek . 1

Otevře se vám nové okno, kde zleva uvidíte seznam veškerých článků. Do položky Motto vložte nadpis, přidejte vlastní text a foto a pak už jen stačí kliknout na možnost ZVEŘEJNIT.

linkedin - zveřejnění článku.2

Samozřejmě stále můžete zveřejňovat svoje příspěvky i v profesních skupinách, jejichž jste členem.

 

2. Mnozí z vás řeší otázku, jestli mít profil v českém jazyce anebo anglickém jazyce. Naštěstí už je toto dilema zbytečné. Už nějakou dobu je k dispozici možnost mít profil ve více jazykových mutacích současně.

JAK VYTVOŘIT PROFIL NA LINKEDINU V JINÉM JAZYCE

Není nic neobvyklého, že byste potřebovali profil ve 2 jazycích. Jak na to, najdete na následující fotce.

1 (5)

 

3. Máte už více než 500 spojení a hledáte, kde zjistíte přesný počet? Tak klikněte na Moje síť – Spojení a hned je uvidíte.

JAK ZJISTIT SKUTEČNÝ POČET SPOJENÍ?

2 (5)

Věřím, že vám tyto malé vychytávky zpříjemní život  🙂

Krásný den,

podpis.2 small

Tagy:
Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji 15 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>