KDYŽ SE SPOJÍ SILNÉ STRÁNKY A ODBORNÉ ZNALOSTI, pak je to značka ideál. 

Včera jsme měly s Barbora Limanová profi focení, kdy jsme si zahrály na modelky (upřímně, tato profese je fakt řehole – aspoň pro mě).

Když jsem “zrovna nebyla před objektivem”, měla jsem nutkání zachytit tu energii v detailech, které tam byly. Uvědomila jsem si u toho, že se světlem v interiéru se zatím fakt nekamarádím. Prostě můj cit pro kompozici už v této fázi nestačí. Je potřeba doplnit “technikálie” a obojí “propojit”. 

Když využíváme jenom jedno, tak to často dře. Prostě, i když máme talent, v určité fázi to přestává stačit a to platí i naopak.

Proto je ideální hledat na konkrétní pracovní místo nejen člověka, který má odborné znalosti, ale současně má k dané práci nebo oboru vztah. Pak do toho přirozeně dává kus sebe, svého srdce a existuje menší riziko, že by vyhořel. 

Fotky ze zákulisí focení nechám raději jen na FB, abych některé echt profesionály neprudila “ne dost odborným tématem” (https://lnkd.in/gqGUHWq)

 

Přidejte se k diskutujícím na LinkedInu >> 

 

Share
Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji více než 12 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů