KDYŽ OBČAS ZAŘVETE „KURVAAAA“, UŠETŘÍTE ZA CHLAST A ANTIDEPRESIVA

Ukažte mi člověka, který je na začátku ledna plný energie, dokonale odpočatý po Vánocích (navíc, když zrovna ty poslední vyšly pouze na 1 svátek o pracovním dni), natěšený na vše, co se na nás valí…

Nedávno jsem se potkala s kamarádem a líčil mi, kolik lidí ty enormní tlaky nezvládá. Že jsou zadlužení, roky budované firmy krachují, přicházejí o práce, hrozí jim exekuce, oni nebo děti jsou na antidepresivech, hledají pomoc u psychologů, psychiatrů apod….a ani ten blbej excel nefunguje tak, jak má!

Možná na těch antidepresivech nejsem taky, protože roky dle potřeby praktikuju podobný způsob, jak OD-PUSTIT přetlak negativních emocí

– Denní/týdenní dávkování nechám na vás.

– Jiná slovní varianta možná (ale držte vhodnou energii, protože třeba varianta „Hernajs, to je dneska úplně ne moc hezoučký den“ úplně moc nepomáhá.)

– Vedlejší účinky jsou na vlastní riziko. (doporučuji aplikovat ideálně o samotě a ne hned na globálním TOP Management meetingu – i když zase by to ledasco vyřešilo, což?… )

Vy, co to praktikujete – pomáhá?

P.S. Nejde o hulvátství, ale s nadsázkou prezentovanou jednu z možných forem OD-PUSTIT vnitřní přetlak (zlost, frustraci apod.), který by pak vedl třeba k cílené destrukci někoho ve svém okolí, k despotismu, nebo naopak vznik vlastních chronických nemocí.
Dneska se nikdo nepozastavuje, že z těla odvádíme běžně toxiny formou malé a velké potřeby. Emoční tělo potřebuje taky občas tuto úlevu… tak mu ji dopřejme (v rámci možností, okolností)….Vnímejme naše potřeby a řešme je dřív, než by mohly komukoliv ublížit (včetně nás samotných, proti kterým ji dokážeme taky otočit). Někomu bude fungovat vykřičet v plné síle sprosté slovo, jiný se vybrečí, někdo vyboxuje….

#martinakolackova #antidepresiva #nadsazka #sarkasmus #energie #pondelirano

Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji 15 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>