JAK SE NÁLEŽITĚ ODVDĚČIT SÉFOVI, KTERÝ SE PO VÁS VOZÍ

a je nekompetentní?

Který se po vás vozí kvůli tomu, že vám poručil A a vy jste udělali A+, abyste neparalyzovali business a nebyl z toho průser?

Chce po vás dělat nesmysl, protože nerozumí podstatě toho, co děláte a jaký to má dopad na ostatní a ani ho to nezajímá? Opakované vysvětlování nepomáhá nebo není reálné?

Pak neznám lepší řešení, než mu dát ochutnat své medicíny a dát mu přesně to, co po vás chce. Poslušně plnit jeho rozkazy.

Žádná vlastní iniciativa, za kterou dostanete sprďana. Chce VAŠI NAPROSTOU POSLUŠNOST!

Velmi rychle pak uslyšíte výmluvy typu:
„Ale já jsem myslel, že chápete, jak jsem to myslel…že to nemáte dělat doslova.“
„Ale pane šéfe, posledně jsem neudělal váš úkol přesně podle zadání a bylo to špatně. Tak jsem si z toho vzal poučení a dělám to podle Vás. Respektuji, že jste lepší odborník, když jste na své pozici.“

Jak kdysi prohlásil můj kamarád na vysokém manažerském postu. Nejvíc firmu paralyzuje dodržování všech nesmyslných interních nařízení.

P.S. opravdu je NAPROSTÁ SLEPÁ POSLUŠNOST jednou z největších ctností?

LI článek

Martina Koláčková
Profesi personalisty se věnuji 15 let. Pomáhám firmám přitahovat a udržet takové zaměstnance, které potřebují. Společně pracujeme na zlepšení HR procesů a budování Employer Brandingu. Jednotlivcům nabízím kariérové poradenství, životopis a motivační dopis na míru.
 
Jsem empatický srdcař, který by rád vrátil lidským zdrojům jejich lidskost i funkčnost. (Let's make human resources more human)
 
Konkrétně nabízím: HR audit, HR Branding, Recruiting, Grafiku pro personalisty, HR poradenství na míru
 
 
Napsala jsem 3 praktické e-booky Krok za krokem k nové práci, Motivační dopis snadno a rychle a 10+8 mýtů o hledání práce. a vytvořila on-line kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY
 
Více o mně si můžete přečíst zde >>