PODPORA PRO MANAŽER(K)Y

Komplexní konzultace s prvky mentoringu, koučingu a psychologie.


Být manažerem někdy přináší určitou formu samoty. Svěřit se šéfovi nebo podřízeným můžete vnímat jako svoji slabost, domů si práci nosit nechcete a často tak nemáte vůbec nikoho, komu se můžete se svými pracovními starostmi svěřit a prodiskutovat je. Dostavuje se i tzv. profesní slepota.

Poznáváte se? Hledáte "profesního partnera", kterému můžete důvěřovat, který je nezaujatý, a který Vám bude naslouchat a diskutovat o konkrétních situacích a možnostech? Člověka, který se Vám nebojí říct i nepopulární myšlenky, dokáže poradit v odborných věcech i v těch vnitřních, pocitových? Pak tu jste správně!

CO VÁM KONZULTACE PŘINESE?

Utříbení myšlenek, pochopení souvislostí a následnou emoční úlevu. Díky tomu získáte na situace jiný úhel pohledu a najdete odpovědi a řešení, které v napětí a přetlaku jednoduše nevidíte.

Odpovědi můžou být z oblasti "hard skills" (jak nastavit nějaký proces) i "soft skills" (řešení sporů, nepochopení apod.). 

Naslouchám, ptám se, nehodnotím, nedávám zaručené instantní návody, ukazuji Vám jiné úhly pohledu na dané situace a jejich řešení. Představuji Vám podobné situace, které Vás můžou inspirovat.

PROČ KONZULTACE PRÁVĚ SE MNOU?

 • Více než 10 let v roli HR partnera
  Být profesním partnerem manažerům je můj každodenní chléb.
 • Leadership, vzájemné vztahy
  Znám trápení majitelů, manažerů i jejich podřízených. Funguji jako mediátor, který hledá cesty, jak pochopit vzájemné potřeby a společně hledat nejlepší vhodné řešení pro konkrétní situace.
 • Přesah do ekonomie a procesů
  Vystudovala jsem ekonomii s červeným diplomem a navázala tak na svoje procesní a analytické myšlení. Jako externí poradce mám vhled do většiny oborů, které se vzájemně doplňují a inspirují.
 • Empatie, psychologie
  Umím naslouchat, ptát se, vnímám Vaše pocity a dokážu Vám otevřeně říct, v čem jsou vaše silné stránky a slabiny, i proč vaši kolegové reagují na Vaše rozhodnutí právě tak, jak reagují.

REFERENCE

"Martino, děkuji ti za to, že jsi mi před 3 lety pomohla uvědomit si, že opravdu umím (i když jsem si myslela opak), naprosto přesně jsi pojmenovala to co umím (bez detailní znalosti mého oboru). Dodala jsi mi odvahu, vystoupit z komfortní zóny, "s tebou" za zády či ve spolupráci jsem si připadala pro budoucí zaměstnavatele neodolatelná, dodala jsi mi v té době tolik potřebnou oporu a ujištění, že jsem potřebná v tom co dělám a ze je to správně. Myslím, že možná ani netušíš co spolupráce s tebou dokáže klientovi dát."

Jana Hladkámanažer kontroly a kvality, Regiojet

"Martina pro mne je a bude mentorem, příkladem a přítelem v oblasti nejenom personalistiky. Její pohled na věc, kdy se dokáže oprostit od osobního pohledu a na řešený problém pohlédnout očima zkušeného profesionála, mne opakovaně utvrzuje v přesvědčení, že bychom všichni v HR potřebovali víc takových Koláčkových. Ze spolupráce s Martinou mám opakovaně výborný pocit. Rád Martinu a její práci doporučuji ať již jednotlivcům, tak i společnostem všech velikostí. Martino, ještě jednou - Děkuji."

PhD. Milan Pešek MSc.Manufacturing Lead ve společnosti Ammann Group

"Martina je špičkovou HR profesionálkou. To, co ji odlišuje od lidí v tomto oboru, které znám, je vysoká míra emoční inteligence. První, čeho si všimnete je, že umí reálně odhadnout, jak můžou určité formulace vést protistranu k zavádějícím domněnkám a následně navrhne, jak tomu efektivně předcházet. Dokáže pojmenovat pocity a argumenty, které zformuluje do sdělení, ze kterého čerpáte i rok po té, co jste s ní měli konzultaci. Umí se nacítit na situaci, analyzovat detaily i celý kontext a díky tomu najít to nejlepší řešení právě pro vás. Spolupráce s ní, ať firemní či privátní, je vždy na vysoké úrovni. To je důvod proč se k Martině vracet."

PhDr. Simona Weidnerová, MBAspoluzakladatelka ISEA

"Obdivuji lidi s více oborovým záběrem, kteří dokáží propojit znalosti z různých oborů ve své práci, chápou souvislosti, vnímají detaily a s nadhledem pak svými myšlenkami nebo tvorbou dokáží ovlivnit ostatní. Z našich rozhovorů a Vaší práce vnímám, že máte právě takový dar a schopnosti. Upřímně, jsem chodící reklama na Vaše služby, pokud s někým otevřu téma osobní konzultace v HR.

Ing. Martin Křivák Vedoucí technik zásahového střediska

Konzultaci s paní Koláčkovou mohu doporučit každému, kdo se rozhodl, že změní zaměstnání. Její konzultace a komunikace s ní mi pomohla ujasnit si, co vlastně chci a co čekat na pracovním trhu. Svoji práci dělá výborně a je dokonalým profesionálem s lidským přístupem.

Bc. Rostislav Svobodaobchodní a provozní ředitel fi Eurozahn

Martino, konzultace s Vámi pro mne osobně byla obrovským přínosem. Díky Vašim zkušenostem a celkovému rozhledu o poměrech a dění v jiných firmách jste mi pomohla získat pohled zvenčí na všechny věci, které jsme spolu řešili. To mi osobně velmi pomohlo v náhledu na dění ve firmě, kde pracuji. A právě Váš celkový rozhled a zkušenosti z jiných firem, jakož i přehled o chování zaměstnanců, jejich nadřízených, vzájemných interakcích a mezilidských vztazích na pracovištích je obrovským přínosem při konzultacích s Vámi. Manažer sám o sobě může být sebelepší, ale pokud je zahleděný do dění ve vlastní firmě a chybí mu pohled zvenčí i informace o vztazích a atmosféře v jiných firmách, je značně ochuzen o drahocenné zkušenosti. To ho v konečném důsledku omezuje v jeho vlastním úsudku a ochuzuje o správné podněty pro jeho vlastní rozhodování. Vaše konzultace jednoznačně doporučuji nejen manažerům.

Ing. Jan Klištinec ředitel divize Brněnské komunikace

"S Martinou spolupracuji téměř rok. Je to výborná profesionálka. Je velmi empatická, což je v kombinaci s jejími zkušenostmi velmi silná "zbraň". Martina je inspirativní osobnost a určitě doporučuji její služby ostatním. Marti, díky za spolupráci!"

Mgr. Tomáš BerounGenerální ředitel v Onio

KDE A JAK KONZULTACE PROBÍHAJÍ?

Můžeme se potkat osobně v Brně nebo se spojit prostřednictvím Skypu.

Jedna konzultace je v délce 60 minut +

Konzultaci si objednejte vyplněním objednávkového formuláře. Já se Vám ozvu a domluvíme se na časových možnostech a místu setkání/či Skypu.

V případě, že spěcháte nebo byste se mě rádi na něco zeptali, než si konzultaci objednáte, pak mi zavolejte na číslo +420 702 003 934. Těším se na Vás! 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Share