UŽ TO V SOUČASNÉ PRÁCI "NEDÁVÁTE"?

vezměte v novém roce svoji

BUDOUCNOST DO SVÝCH RUKOU

Vím, že mnohé z Vás štve, že své profesi skvěle rozumíte, ale personalisté dávají přednost i méně zkušeným kandidátům, kteří jen dokážou napsat lepší životopis a skvěle se prezentují u pohovoru.


POMŮŽU VÁM VYSTOUPIT Z ŘADY A UKÁZAT, ŽE JSTE JEDINEČNÍ 

... jen si představte, jak dobře byste se cítili, kdybyste uměli do životopisu vtisknout svoji hodnotu tak, aby z něj personalista cítil emoce a energii, které ho zaujmou. 

Vše byste podpořili výstižným motivačním dopisem a přirozenou prezentací na pohovoru. Přitáhli byste si do života práci, která je v souladu s Vámi a nebude pro Vás nutným zlem nebo pouhým zdrojem financí.  


Budete připraveni, získáte důvěru a také větší šanci, že dostanete plat, který odpovídá Vaší skutečné hodnotě.  A to je fajn, nemyslíte?

CO VÁM E-BOOK  "KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI" PŘINESE?

Informace

Na 90 stranách najdete konkrétní a ucelené kroky k získání práce, užitečné tipy, rady a příklady. Jdu přímo k věci a neztrácím čas žádnou omáčkou.

Zkušenosti personalisty

10 let jsem v oboru a dávám si věci do souvislostí. To vše a mnohem víc Vám nyní předávám. Není to žádná teorie z internetu, ale postupy, které jsou odzkoušené a vedou k úspěchu.

Detaily

Vnímám detaily, které jiní často nevidí, ale podvědomě na ně reagují. Budete-li je znát, odliší Vás od konkurence a vy se stanete vítězem výběrového řízení.

Čas

Čas je to nejcennější co máme. S e-bookem máte šanci získat práci rychleji a vyhnout se ztráty sebevědomí, které pramení z neúspěšných výběrových řízení.

Finanční úspora

Každý měsíc bez práce Vás stojí tisíce korun, za které byste se mohli válet třeba umoře. Prostě - čas jsou peníze.

Pomoc

Pokud byste něčemu nerozuměli anebo potřebovali poradit, můžete mi napsat na e-mail: martina@martinakolackova.cz

e-book Vás čtivou formou naučí

JAK sdělit zaměstnavateli, KDO JSTE, CO UMÍTE a PROČ BY VÁS MĚL MÍT V TÝMU

Martino, moc Vám děkuji za Váš e-book. Musím říct, že je to úžasně napsaná kniha, která mi velice pomohla při sepsání mého životopisu a motivačního dopisu. Úžasné na ní je to, že i když se zdá, že člověk nemá tak úplně co nabídnout (jelikož člověk je v mnoha případech sám sobě největším soudcem), tak tato kniha pomůže "objevit" a napsat vlastnosti a zkušenosti, na které by si člověk třeba ani nevzpomněl nebo by mu přišly nevýznamné a zbytečné. Ještě jednou bych Vám proto chtěla moc poděkovat a doufám, že se mi díky informacím, které jsem si v knize přečetla, podaří konečně najít vysněnou práci. Přeji Vám krásny den a ať se Vám stále daří :-)
Ivana Voškerušováasistentka, absolventka VŠ

CO PŘESNĚ SE Z E-BOOKU DOZVÍTE A NAUČÍTE? 

kompletní průvodce plný ověřených postupů a praktických tipů zkušené personalistky

  • jak objevit, kterým směrem se profesně ubírat,
  • tajemství jak vytvořit úspěšný životopis, který prodá vaše kvality,
  • odzkoušený vzorec pro vytvoření motivačního dopisu, vaší vstupenky na pohovor,
  • jak využít potenciál profesní sítě LinkedIn a dostávat nabídky přímo od zaměstnavatelů,
  • 9 tradičních i netradičních možností kde a jak hledat práci,
  • řadu rad a tipů, které Vás dokonale připraví na úspěšné zvládnutí pohovoru

a spoustu dalších detailů, které vychází z mých praktických zkušeností v roli personalisty, a které rozhodují o tom, jestli budete úspěšnější než Vaši konkurenti.


 Sama nerada nakupuji zajíce v pytli, proto Vám nabízím k nahlédnutí OBSAH e-booku

KDO ŽE JSEM A PROČ MI MŮŽETE DŮVĚŘOVAT?

Jsem Martina Koláčková a jako personalistka působím více než 10 let. Díky svým zkušenostem a vrozené empatii dnes vidím naprosto jasně zásadní chyby, kterých se stále dokola dopouští minimálně 80 % z Vás. 

Ročně vidím přes 5 000 životopisů a mluvím se stovkami zájemců o práci. Mám ověřené, že díky mému doporučení dostane 9 z 10 lidí pozvánku k pohovoru (i když podle životopisu vypadali, že se na danou práci nehodí)

Proč? Moje doporučení obsahuje řadu důležitých detailů, které získám až z našeho pohovoru, protože v původním životopisu jste je nezmínili.


Všechny tyto mé ověřené postřehy jsem pro Vás sepsala do e-booku Krok za krokem k nové práci.

Nebudu Vám dávat rybu, ale naučím Vás ryby chytat! 

 

NAUČÍM VÁS PŘEMÝŠLET O PROCESU HLEDÁNÍ PRÁCE JINAK - KOMPLEXNĚ A EFEKTIVNĚ

 

Věřte, že pokud dáte na mé rady, už nebudete potřebovat žádná další doporučení. Budete ve výběrovém řízení zářit a získáte práci, do které se budete ráno těšit.

JAKÁ JE BĚŽNÁ CENA E-BOOKU

390 Kč  + DPH

Udělejte letos změnu a proměňte vánoční dárky ve formě obálky s penězi za e-book, který vám pomůže změnit (nejen) pracovní život

 


Za svojí prací si stojím, a proto Vám nabízím garanci vrácení peněz. Nic tak neriskujete.

Nesplní-li e-book Vaše očekávání, stačí mi do 14 dnů od jeho zaplacení zaslat e-mail martina@martinakolackova.cz a já Vám zašlu peníze v plné výši zpět. 

BALÍČEK BONUSŮ K E-BOOKU 

Rozhodnete-li se, že se pustíte do hledání práce s mým e-bookem, pak Vás moc ráda podpořím i několika praktickými bonusy v hodnotě 260 Kč, které ode mě získáváte zdarma.

 1. BONUS 

PRACOVNÍ SEŠIT (checklist) jsem vytvořila proto, abyste si mohli zaškrtávat všechny splněné kroky a radovat se, jaký kus práce už jste zvládli. Současně budete mít jistotu, že jste na nic důležitého nezapomněli.  

2. BONUS 

PLÁNOVAČ DENNÍCH AKTIVIT ve formě tabulky. Je to pomocník, který vám pomůže naplánovat si všechny aktivity během celého týdne tak, abyste na nic nezapomněli.

 

5. BONUS 

Budu-li e-book aktualizovat, pak Vám automaticky zašlu e-mailem jeho novou verzi.  

3. BONUS

POMOCNÍK PRO VEDENÍ SEZNAMŮ PRACOVNÍCH NABÍDEK. Chytrá tabulka, do které si můžete zapisovat průběh všech výběrových řízení (na jaký inzerát jste reagovali, kdy máte jít na pohovor, jestli už byste měli mít zpětnou vazbu apod.) 

 

 4. BONUS 

Mnou vytvořený a využívaná ŠABLONA PRO VYTVOŘENÍ ÚSPĚŠNÉHO ŽIVOTOPISU a 2 životopisy pro inspiraci.

 

REFERENCE

Marti, ten e-book super! Přepracovala jsem podle něj svůj životopis a po prvním pohovoru mě přijali! Navíc se mi moc líbí i to, jak je graficky zpracovaný. Díky.
Monika Ševčíková
Martiny e-book nesplnil moje očekávání - on ho totiž předčil! A to takovým způsobem, že moje očekávání zůstala ještě před první zatáčkou k cestě za mou novou prací. Přehledně zpracovaný mě krok za krokem krásně provedl jak přepsáním stávajícího životopisu, tak sepsáním motivačních dopisů. Všechno pěkně popořádku, Jako jedno z největších plusů hodnotím pohledy z pozice personalisty, které jsou pro mě, jako netušícího žadatele o práci, strašně důležité. Díky, Martino!
Milena VaštováSenior specialista oddělení Service Desk
Stiahla som si od Vás e-book Krok za krokem k nové práci, a musím napísať, že je veľmi inšpirujúci a povbudzujúci. Vážim si Vašu prácu, vidieť, že vkladáte do nej svoje srdce a dušu.
Veronika Panáčková
Martino, díky Vašim pár dobrým "vychytávkám" v životopise a motivačním dopise jsem našla novou práci, i když mi všichni říkali, že v mém věku si nemám dělat iluze. Já si je dělala a dopadlo to dobře. Děkuji
Tamara
Hezký den paní Koláčková, s Vaším e-bookem jsem byla a jsem maximálně spokojená. Jde vidět, že jste profesionál ve svém oboru a svoji práci máte v malíku. Informace které jsou obsaženy v e-booku jsou naprosto dostačující pro všechny, kteří myslí hledání nového zaměstnání vážně. Od dokončení střední školy jsem až do konce roku 2016 pracovala pro stejnou firmu 11 let. Zde jsem se dostala od nejnižší pozice po tu nejvyšší. A dnes jsem ve fázi, kdy si poprvé v životě hledám zaměstnání sama. Musím moc poděkovat za Vaše cenné informace, na internetu je člověk běžně nenalezne. A pokud i nalezne, je to jen od každého něco a v konečném důsledku je to směsice neucelených informací. Váš e-book je skvěle propracovaný, krásně popsaný v každém bodu a jednoduše srozumitelný pro každého. Vřele všem doporučuji.
Lucie Kozlová

NĚJAKÉ DALŠÍ OTÁZKY?

Pomůže mi e-book s hledáním práce na jakékoliv pracovní místo?

ANO, protože funguje jako univerzální VZOREC, do kterého vložíte informace o svém JÁ. Jinými slovy využije ho absolvent, zkušený manažer i žena vracející se po rodičovské "dovolené". Rozdíly jsou pouze v životopise absolventa a zkušeného pracovníka - to vše je součástí kapitoly Životopis.

Vždyť na internetu je hromada podobných informací!

Na internetu najdete tisíce NEOVĚŘENÝCH informací, které můžete studovat několik dnů a přesto výsledek nebude mít ten podstatný efekt. Mně osobně trvalo více než 4 roky, než jsem identifikovala všechny detaily a vytvořila jednoduchý systém, který pomáhá lidem získat práci, do které se budete každé ráno těšit. Tento systém úspěšně používám už více než 6 let jako personalista - prostředník, který naslouchá potřebám jednotlivců i firem -  díky tomu mám vše mnohonásobně potvrzené praxí.

Je cena 390 Kč + 21 % DPH adekvátní hodnotě, kterou e-book má?

Vím, že knihy se dají v knihkupectví koupit i za polovinu. Většina z nich je bohužel přeložená ze zahraničí a nereflektuje současnou situaci na našem trhu práce, který se neskutečným tempem mění. V knize není vata navíc, ale spousta odpovědí na otázku PROČ a JAK + praktické příklady. V ceně e-booku je i možnost mě oslovit a zeptat se na konkrétní situaci, se kterou si nemusíte vědět rady.

Za jak dlouho můžu očekávat nějaké pozitivní výsledky?

V řádu několika dní. Pustíte-li se do procesu naplno, můžete si svůj skvělý životopis vytvořit během jednoho dne. Pak už stačí najít inzerát, který Vás zaujme. Poslat zaměstnavateli společně s novým životopisem i výstižný motivační dopis a můžete se těšit na pozvání na pohovor. Budete-li na něm sami sebou, je velká šance, že máte novou práci "v kapse".

Co když přece jenom s e-bookem nebudu spokojený/spokojená?

Hodně mně záleží na tom, abyste byli spokojení, proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz. Kdykoliv se v průběhu 14 dní rozhodnete, že to opravdu není pro Vás, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. Stačí mi napsat na e-mail.

Máte-li jakýkoliv nezodpovězený dotaz, můžete se mi ozvat na e-mail martina@martinakolackova.cz nebo zavolat na tel. číslo 702 003 934.

Možná vás to překvapí, ale ve skutečnosti

NAJÍT KVALITNÍ ZAMĚSTNÁNÍ NENÍ ANI PŘI NÍZKÉ ZAMĚSTNANOSTI TAK  SNADNÉ, JAK PREZENTUJÍ MÉDIA

Skutečně dobrých pracovních nabídek je jako šafránu a často dostanete jen jednu šanci udělat dojem.

Chcete-li být připraveni a ne překvapeni, e-book KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI se stane Vašim dobrým parťákem. Stačí  jen chtít a pustit se do akce...