JSTE ABSOLVENT A HLEDÁTE SKVĚLOU PRÁCI

a

NE JENOM NĚJAKÉ ZAMĚSTNÁNÍ?

nevadí, protože

PRÁVĚ TEĎ JE TEN NEJLEPŠÍ ČAS, PROTOŽE NA PODZIM BUDE VELKÁ KONKURENCE

 

Pokud ale stojíte o skutečně dobrou práci, musíte o tom umět přesvědčit potencionálního zaměstnavatele a to svojí jednotnou prezentací (skvělým životopisem, hodnotným motivačním dopisem i Vaším vystupováním u pohovoru).

Ročně vidím přes 5 000 životopisů a mluvím se stovkami zájemců o práci. Mám ověřené, že díky mému doporučení dostanou šanci i kandidáti s životopisem, který není na první pohled zajímavý. Proč? Moje doporučení obsahuje řadu důležitých detailů, které z většiny životopisů nejsou zřejmé.

PROZRADÍM VÁM, JAK ZPRACOVAT VÁŠ ŽIVOTOPIS NEBO MOTIVAČNÍ DOPIS TAK, ŽE VÁS ZAMĚSTNAVATEL ZATOUŽÍ POZVAT NA POHOVOR i bez mého doporučení. 

NAUČÍM VÁS PŘEMÝŠLET O PROCESU HLEDÁNÍ PRÁCE JINAK - KOMPLEXNĚ A EFEKTIVNĚ

Když jsem před 10 lety hledala nové zaměstnání, napsala jsem do životopisu úplně všechno. U pohovoru jsem dala najevo, že budu dělat téměř cokoliv, jenom abych už konečně měla nějakou práci. Jenže to k ničemu nevedlo. Týdny utíkaly a já jsem začala věřit, že získat práci je o štěstí, o známostech, o dokonalém vzhledu. 

Od té doby mě život neskutečně mnoho naučil, v roli personalistky i jako člověka. Díky zkušenostem a empatii dnes vidím naprosto jasně, jakých zásadních chyb jsem se nevědomky dopouštěla. Byly to stejné chyby, jakých se stále dopouští minimálně 80 % z Vás. Já Vám tyto svoje zkušenosti, které jsem si ověřila na více než 3 tisících uchazečích o práci, ráda předám.  

Vnímám detaily, které jsou zdánlivě nedůležité. Ale jsou to právě ony, které rozhodnou, jestli práci získáte Vy nebo Váš konkurent.  

Vím, že mnohé z Vás štve, že své profesi skvěle rozumíte, ale personalisté dávají přednost i méně zkušeným kandidátům, kteří dokážou napsat lepší životopis, nebo se lépe prezentují u pohovoru.

Co byste řekli tomu, kdybyste se to taky naučili a mohli si vybírat, kterou pracovní nabídku přijmete?

... jen si představte, jak dobře byste se cítili, kdybyste uměli do životopisu vtisknout svoji hodnotu tak, aby z něj personalista cítil emoce a energii, které ho zaujmou. 

Vše byste podpořili výstižným motivačním dopisem a přirozenou prezentací na pohovoru. Přitáhli byste si do života práci, která je v souladu s Vámi a nebude pro Vás nutným zlem nebo pouhým zdrojem financí.  

 

Je jasné, že dříve nebo později budete i Vy muset přehodnotit svoje dosavadní způsoby sebeprezentace, pokud se chcete posunout z místa.

Ano, vím, jak je těžké udělat první krok, ale také vím, jak moc Vám to může změnit život.

"CHCETE-LI DOSÁHNOUT CÍLŮ, KTERÝCH JSTE V ŽIVOTĚ JEŠTĚ NEDOSÁHLI,

 MUSÍTE  DĚLAT VĚCI JINAK, NEŽ JSTE JE DOPOSUD DĚLALI." 

 Uvědomila jsem si, že týden od týdne se na mě obrací stále více lidí s důvěrou a prosbou o pomoc anebo radu při hledání práce. Často vidím, jak i jedna dobře míněná rada může odstartovat rychlý sled událostí vedoucí k vytouženému cíli.

Rozhodla jsem se svoje nabité zkušenosti předávat více lidem, a tak vznikl tento e-book

KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI

kompletní průvodce plný ověřených postupů a praktických tipů zkušené personalistky

S tímto e-bookem se jednoduše naučíte

JAK sdělit zaměstnavateli, KDO JSTE, CO UMÍTE a proč bude RÁD, KDYŽ PRO NĚJ BUDETE PRACOVAT,

to vše prostřednictvím životopisu, motivačního dopisu, telefonického rozhovoru i osobního pohovoru.

Nebudu Vám dávat rybu, ale naučím Vás ryby chytat! 

I když můžete být profesionál ve svém oboru, neznamená to, že se umíte náležitě "prodat".  Věřte mi, vše je jenom otázkou těch správných informací. Všechno, co potřebujete vědět, abyste se dokázali náležitě prezentovat, jsem přehledně sepsala a doplnila o praxí ověřené detaily, které personalisty zaručeně osloví.

Můj e-book Vám pomůže vystoupit z řady a ukázat, že jste jedineční. Pomůže prodat Vaši skutečnou hodnotu za cenu (měsíční plat), kterou si zasloužíte. A to je fajn, nemyslíte?

 

Akční cena e-booku je 350Kč (dříve 483 Kč)

E-book Vás příjemnou formou naučí

 • jak si definovat svoji hodnotu i to, jakou práci hledáte a proč je to tak důležité
 • jak vytvořit úspěšný životopis
 • jak napsat hodnotný motivační dopis, který vystihne Vaši podstatu
 • jak si založit účet na LinkedIn a využít jeho potenciál
 • 9 konkrétních možností kde a jak hledat práci
 • jak se připravit na pohovor a přirozeně se u něj prezentovat

... a spoustu dalších vychytávek (např. jak zjistíte rozmezí platu u inzerátu na www.jobs.cz, i když není v textu není výše platu uvedená)

Co je přidanou hodnotou tohoto e-booku?

Informace

Na 90 stranách najdete konkrétní a ucelené kroky k získání práce, užitečné tipy, rady a příklady. Jdu přímo k věci a neztrácím čas žádnou omáčkou.

Zkušenosti

10 let jsem v oboru a dávám si věci do souvislostí. To vše a mnohem víc Vám nyní předávám. Není to žádná teorie z internetu, ale postupy, které jsou odzkoušené a vedou k úspěchu.

Detaily

Vnímám detaily, které jiní často nevidí, ale podvědomě na ně reagují. Budete-li je znát, odliší Vás od konkurence a vy se stanete vítězem výběrového řízení.

Čas

Hledat práci můžete několik dní i měsíce. Často se také stává, že čím déle práci hledáte, tím méně si věříte a tím jste méně úspěšní. Pomůžu Vám toto období zkrátit na nezbytné minimum.

Finanční úspora

Každý den bez práce Vás stojí nemalé peníze, za které byste si mohli pořídit něco hezkého. I zde platí, že čas jsou peníze.

Pomoc

Pokud byste něčemu nerozuměli anebo potřebovali poradit, můžete mi napsat na e-mail: martina@martinakolackova.cz

Líbí se Vám to, ale pořád si nejste jistí? 

 Sama nerada nakupuji zajíce v pytli, proto Vám nabízím k nahlédnutí OBSAH e-booku

Rozhodnete-li se, že se pustíte do hledání práce s mým e-bookem, pak Vás moc ráda podpořím i několika praktickými bonusy v hodnotě 260 Kč.

BALÍČEK BONUSŮ pro Vás ZDARMA

 

2. BONUS 

PLÁNOVAČ DENNÍCH AKTIVIT ve formě tabulky. Je to pomocník, který vám pomůže naplánovat si všechny aktivity během celého týdne tak, abyste na nic nezapomněli.

 

 

 4. BONUS 

Mnou vytvořený a využívaná ŠABLONA PRO VYTVOŘENÍ ÚSPĚŠNÉHO ŽIVOTOPISU a 2 životopisy pro inspiraci.

 

 1. BONUS 

PRACOVNÍ SEŠIT (checklist) jsem vytvořila proto, abyste si mohli zaškrtávat všechny splněné kroky a radovat se, jaký kus práce už jste zvládli. Současně budete mít jistotu, že jste na nic důležitého nezapomněli.  

 

3. BONUS

POMOCNÍK PRO VEDENÍ SEZNAMŮ PRACOVNÍCH NABÍDEK. Chytrá tabulka, do které si můžete zapisovat průběh všech výběrových řízení (na jaký inzerát jste reagovali, kdy máte jít na pohovor, jestli už byste měli mít zpětnou vazbu apod.) 

 

 

5. BONUS 

Budu-li e-book aktualizovat, pak Vám automaticky zašlu e-mailem jeho novou verzi.  

A co na e-book říkají všichni ti, kteří už ho četli?

Moc děkuji za tento hodnotný e-book. Je skvěle napsaný, přehledný, plný praktických rad a postupů. Velmi jsem ocenila náhled do myšlení personalisty. Spousta věcí a vychytávek by člověka nenapadla a přitom teď vidím, jak můžou být důležité. Tento e-book vřele doporučuji všem, kteří hledají novou práci. Určitě vám hledání zkrátí a usnadní.
Marie Vavrochová
E-book jsem přečetla jedním dechem, byť mi to trvalo celé odpoledne. Jedná se o komplexního průvodce na cestě k zaměstnání. Velmi oceňuji pasáž o tom, jak se postavit k tomu, když člověk nedostane svoji vysněnou nabídku. Že vše v životě má svůj smysl, můžeme se z dané situace poučit a odnést si něco cenného. Pro mě (jako zaměstnavatele) byly velmi cenné informace o zpracování životopisu, motivačního dopisu i o vedení pohovoru. Věřím, že zájemce o zaměstnání se znalosti této příručky by měl velkou šanci se v naší organizaci uplatnit. Tento e-book tak vřele doporučuji.
Mgr. Ivana Štefkováředitelka neziskové organizace Neposeda, z. ú.
Milá Martino, chtěla bych Ti poděkovat, že sis dala tu práci napsat tento e-book pro ty, kteří práci hledají. I přesto, že má téměř 90 stran, jsem ho přečetla doslova jedním dechem. Vše máš dokonale vysvětlené, vůbec nic mi tam nechybí a dýchají z toho Tvé zkušenosti a touha pomoct lidem při hledání práce. Zároveň jsem se dozvěděla velkou spoustu věcí ohledně psaní životopisu či vyhledávání nabídek práce, o kterých jsem vůbec nevěděla! Budu nadšeně doporučovat dál, protože mám ve svém okolí několik lidí, kteří by za informace ve Tvém eBooku dali nevím co. Ještě jednou děkuji a všem potenciálním čtenářům doporučuji!
Eva Suchánková lektorka hry na hlavír
Mysleli jste si, že už víte o problematice shánění práce vše? Taky jsem si to před pročtením e-booku myslel. Zapomeňte na to. Jste teprve na začátku. Chcete-li vykročit tou správnou nohou do nového zaměstnání, přečtěte si "KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI" od Martiny Koláčkové. Detailněji zpracovaný návod jak správně a efektivně postupovat prostě neexistuje.Takže...? Je to na vás!
Petr Knížesvářeč
Na e-booku se mi líbilo, že je vše popsané velice přátelským způsobem. Je srozumitelný, obohacený o zkušenosti a příběhy z praxe. Jsem velice rád, že jsem byl jedním z prvních adeptů, kteří měli možnost si podle něj upravit stávající formu svého životopisu i motivačního dopisu. Jestli váháte, není nad čím přemýšlet, tento e-book je jasná volba :-)
Lubomír S.(odborník na logistiku)- aktivně hledající nové zaměstnání
Martiny e-book nesplnil moje očekávání - on ho totiž předčil! A to takovým způsobem, že moje očekávání zůstala ještě před první zatáčkou k cestě za mou novou prací. Přehledně zpracovaný mě krok za krokem krásně provedl jak přepsáním stávajícího životopisu, tak sepsáním motivačních dopisů. Všechno pěkně popořádku, Jako jedno z největších plusů hodnotím pohledy z pozice personalisty, které jsou pro mě, jako netušícího žadatele o práci, strašně důležité. Díky, Martino!
Milena Vaštováwww.milenavastova.cz
Martino, mockrát děkuji za Váš eBook. Je perfektně napsaný, velice milou a čtivou formou a snad vůbec nic mi v něm nechybělo! Zrovna se chystám na pohovor po 4 leté rodičovské dovolené a necítím se úplně mimo, protože jsem díky Vám připravená. Nejvíce mě potěšila kapitola o síti LinkedIn, která pro mě dosud byla španělskou vesnicí. Srovnání platů v mojí oblasti mi také pomohlo k uvědomění si svojí ceny. Doporučuji eBook všem, kteří práci hledají a nebo nejsou spokojeni ve své stávající práci a chtějí si najít novou. Tady se přesně dozvíte, jak na to, zejména pokud už je tomu pár let, co jste nezapracovali na svém životopise a svojí prezentaci. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů
Pavlína Štefanovápavlinastefan.com, Vy-užij svou nemovitost
Tento e-book je to něco, co by s měl přečíst každý uchazeč o práci, pokud chce najít práci svých snů a rád by pro to udělal ty správné kroky. Protože to, co se zde dočte mu bohatě stačí k tomu, aby byl úspěšný. Celý obsah e-booku na mě udělal dojem, že ho psal člověk, který má svou profesi opravdu rád, má to zmáknuté do detailů a je zaměřený na úspěch druhých a ne na ten svůj. A o to tady přesně jde. Klobouk dolů. Napsala jsi opravdu velmi užitečnou příručku pro úspěšné zvládnutí nalezení vhodné pozice. Taky z toho mám pocit, že přesně víš o čem píšeš, hodně čerpáš z praxe a celkově je to ucelené předání tipů, rad a nápadů, jak se ještě více zviditelnit na trhu práce. Současně jsou tu tipy, jak se dobře prodat a také jak být úspěšný (tvoje rady se dají použít i v jiných životních situacích).
Sylvie Hájkovámanažerka, IT Moravia
Sama jsem několik let pracovala v náboru a tak jsem byla hodně zvědavá na tento eBook. Musím říct, že je opravdu plný informací, které od A do Z pokryjí hledání práce, výběrový a následně nabídkový proces. Je v něm všechno, co Vás může v tak komplikované situaci, jako je hledání nové práce, potkat. Bonusy Vám pak pomůžou k tomu, abyste teorii lehce převedly do praxe, udrželi si přehled a výdrž. Je to komplexní příručka - když hledáte práci, určitě doporučuji!
Martina Bosákováwww.pilatesdoma.cz

Možná se Vám honí hlavou ještě nějaké podobné otázky

 

 • Pomůže mi e-book s hledáním práce na jakékoliv pracovní místo?
  ANO, protože funguje jako univerzální VZOREC, do kterého vložíte informace o svém JÁ. Jinými slovy využije ho absolvent, zkušený manažer i žena vracející se po rodičovské "dovolené". Rozdíly jsou pouze v životopise absolventa a zkušeného pracovníka - to vše je součástí kapitoly Životopis.
 • Nebude levnější najít si informace na internetu?
  Na internetu je dnes tolik informací, že je těžké se v nich zorientovat. Můžete strávit hodiny i dny hledáním konkrétních informací, které si budete dávat postupně do souvislostí, abyste pochopili, jak sladit životopis, motivační dopis i Vaši osobní prezentaci u pohovoru. Nejednotná prezentace u zaměstnavatele vzbudí nejistotu a nedůvěru k Vaší osobě. A navíc, čas jsou peníze. Někdy je lepší odpustit si večeři v restauraci a investovat do svého rozvoje.
 • Je cena 483 Kč adekvátní hodnotě, kterou e-book má?
  Ti, kteří nejsou zvyklí investovat do svého rozvoje, považují částku za vysokou. Naopak po přečtení dostávám otázky, jestli není cena příliš nízká v porovnání s informacemi, které v ní najdete. Ráda bych, aby tyto informace byly dostupné všem, a proto jsem zvolila částku, na kterou si může našetřit i člověk bez práce.
 • Zaručíte mi, že po přečtení e-booku najdu svoji vysněnou práci?
  Nebudu Vám dávat rybu, ale naučím Vás ryby chytat. Jinými slovy, nebudu Vám slibovat, že pouhým přečtením dokumentu se Vám změní život. Co Vám můžu slíbit je, že Vám předávám velmi podrobný a praktický návod jak na to. Prozradím Vám, jaké detaily jsou důležité, na co si dát pozor apod. Je pak na Vás, jestli změnu myslíte vážně a společně s pracovním sešitem všechny kroky zrealizujete. V tomto případě o úspěchu nepochybuji!
 • Za jak dlouho můžu očekávat nějaké pozitivní výsledky?
  V řádu několika dní. Pustíte-li se do procesu naplno, můžete si svůj skvělý životopis vytvořit během jednoho dne. Pak už stačí najít inzerát, který Vás zaujme. Poslat zaměstnavateli společně s novým životopisem i výstižný motivační dopis a můžete se těšit na pozvání na pohovor. Budete-li na něm sami sebou, je velká šance, že máte novou práci "v kapse".
 • Co když přece jenom s e-bookem nebudu spokojený/spokojená?
  Hodně mně záleží na tom, abyste byli spokojení, proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz. Kdykoliv se v průběhu 14 dní rozhodnete, že to opravdu není pro Vás, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. Stačí mi napsat na e-mail.

Není na co čekat! 

Na podzim bude na trhu práce velká tlačenice absolventů. Není na co čekat - pusťte se do toho už v srpnu.  S e-bookem KROK ZA KROKEM to hravě zvládnete, jen stačí chtít a pustit se do akce... 

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM

 

Právě teď máte dostatek informací, abyste se mohli rozhodnout. Ne, nebudu Vám říkat obchodní fráze typu: "Myslete na to, že každým dnem bez práce přicházíte o spoustu peněz, za které jste si mohli pořídit něco hezkého nebo potřebného."anebo "Cena e-booku odpovídá ceně večeře ve dvou." apod. 

Nepochybuji o tom, že si sami umíte spočítat, jestli se Vám investice 350 Kč do praktického e-booku vrátí. 

 

AKČNÍ CENA pro ABSOLVENTY platí od 25. července od 1. srpna 2016, tj. ještě:

Krátce o autorce 

Dobrý den, jmenuji se Martina Koláčková působím v personalistice již 10 let.

Začínala jsem v personální agentuře, působila v mezinárodní společnosti a dnes pracuji jako externí personalista na volné noze. Svým uchazečům o práci pomáhám projít procesem výběrového řízení tak, aby neztratili potřebnou víru v sebe sama a zbytečně nezažívali pocity frustrace a beznaděje.

Věřím, že pokud budete OPRAVDU CHTÍT a budete mít k tomu ty SPRÁVNÉ INFORMACE, zvládnete V ŽIVOTĚ COKOLIV. 

 Jste stejně jako já "váhavá váha"? Pak je to naprosto v pořádku, protože už jenom to, že jste tady, svědčí o tom, že máte zájem na sobě pracovat, což je skvělé! Vezměte si čas na rozmyšlenou, ale neotálejte dlouho. Nikdy nevíte, jak se situace na trhu práce vyvine a kdy se takové šance budou opakovat!

Pro tuto chvíli Vám děkuji za Váš čas a těším se na Vás na mém blogu nebo na facebookové komunitě DOBRÁ PRÁCE bez frustrace.

 S úctou Martina Koláčková