SOUHLASÍTE SE MNOU, ŽE

HLEDÁNÍ NOVÉ PRÁCE NENÍ ZROVNA SNADNÉ OBDOBÍ?

 • Trávíte spoustu času hledáním pracovní nabídky, která splní vaše představy o nové práci?
  Chcete si polepšit nejen platově, ale pracovat pro firmu, která má stejné hodnoty jako Vy? Zaměstnavatele, který si Vás váží jako člověka a dává Vám prostor využít svůj potenciál?
 • Vypracovali jste si životopis i motivační dopis tak nejlépe, jak dovedete a rozesíláte je týdně na desítky nabídek? A přesto Vás téměř nikdo nezve na pohovory?
  Říkáte si, co udělat jinak, aby Vám dali zaměstnavatelé šanci představit se jim osobně a oslnit je?
 • Občas se Vám podaří dostat na pohovor, ale práci nakonec nezískáte?
  U pohovoru jste zjistili, že skutečnost neodpovídá realitě a vlastně byste si pohoršili? Anebo dal zaměstnavatel přednost jinému kandidátovi?
 • S rostoucí dobou hledání práce narůstá Váš pocit frustrace a Vaše sebevědomí rapidně klesá?
  Jste pod tlakem nákladů, které musíte platit? Pochybujete o svých kvalitách? Uzavíráte se do sebe a máte pocit, že jste na všechno sami? Cítíte neskutečnou bezmoc a uvědomujete si, že díky tomu se následně snižuje Vaše šance na úspěch?

 

 I když možná neprožíváte nejlepší období, je dobré, že to s hledáním práce myslíte vážně a nechcete to nechat náhodě ...

... představte si, jak dobře byste se cítili, kdybyste uměli do životopisu vtisknout svoji hodnotu tak, aby z něj personalista cítil emoce a energii, které ho zaujmou. 

Vše byste podpořili výstižným motivačním dopisem a přirozenou prezentací na pohovoru. Přitáhli byste si do života práci, která je v souladu s Vámi a nebude pro Vás nutným zlem nebo pouhým zdrojem financí.  

 

Ptáte se, co byste pro to museli udělat?

Odpovím Vám citátem, který vyslovil jeden moudrý člověk:

"CHCETE-LI DOSÁHNOUT CÍLŮ, KTERÝCH JSTE V ŽIVOTĚ JEŠTĚ NEDOSÁHLI,

 MUSÍTE  DĚLAT VĚCI JINAK, NEŽ JSTE JE DOPOSUD DĚLALI." 

 

Pokud dovolíte, ráda Vám prozradím, CO dělat jinak, abyste byli úspěšní a 

ZÍSKALI PRÁCI, O KTEROU STOJÍTE

Když jsem před 10 lety hledala nové zaměstnání, napsala jsem do životopisu úplně všechno. U pohovoru jsem dala najevo, že budu dělat téměř cokoliv, jenom abych už konečně měla nějakou práci. Jenže to k ničemu nevedlo. Týdny utíkaly a já jsem začala věřit, že získat práci je o štěstí, o známostech, o dokonalém vzhledu. 

Od té doby mě život neskutečně mnoho naučil, v roli personalistky i jako člověka. Díky zkušenostem a empatii dnes vidím naprosto jasně, jakých zásadních chyb jsem se nevědomky dopouštěla. Byly to stejné chyby, jakých se stále dopouští minimálně 80 % z Vás. 

Vnímám detaily, které jsou zdánlivě nedůležité. Ale jsou to právě ony, které rozhodnou, jestli práci získáte Vy nebo Váš konkurent.  

 

Dříve nebo později budete i Vy muset přehodnotit svoje dosavadní způsoby sebeprezentace, pokud se chcete posunout z místa. Ano, vím, jak je těžké udělat první krok, ale také vím, jak moc Vám to může změnit život.

 

Uvědomila jsem si, že týden od týdne se na mě obrací stále více lidí s důvěrou a prosbou o pomoc anebo radu při hledání práce. Já jim naslouchám a odpovídám jim, co a proč bych na jejich místě udělala jinak. Nevěřili byste, jak úžasný je to pocit, když vidíte, že i jedna dobře míněná rada může odstartovat rychlý sled událostí vedoucí k vytouženému cíli.

A tak jsem si řekla, že by bylo skvělé, kdybych svými zkušenostmi mohla pomáhat více lidem.

Moje volba padla na e-book.

KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI

kompletní průvodce plný ověřených postupů a praktických tipů zkušené personalistky

S tímto e-bookem se jednoduše naučíte

JAK sdělit zaměstnavateli, KDO JSTE, CO UMÍTE a proč bude RÁD, KDYŽ PRO NĚJ BUDETE PRACOVAT,

to vše prostřednictvím životopisu, motivačního dopisu, telefonického rozhovoru i osobního pohovoru.

cena e-booku je 490 Kč

Co přesně se dočtete a naučíte?

 • jak si definovat svoji hodnotu i to, jakou práci hledáte a proč je to tak důležité
 • jak vytvořit úspěšný životopis
 • proč a jak napsat hodnotný motivační dopis
 • jak si založit účet na LinkedIn a využít jeho potenciál
 • 9 konkrétních možností kde a jak hledat práci
 • jak se připravit na pohovor a přirozeně se u něj prezentovat

Věřím, že budete mile překvapeni, až se sami přesvědčíte, že v tomto 90 stránkovém dokumentu nenajdete žádné prázdné fráze ani obecné teorie.

Naopak, e-book jde přímo k věci a obsahuje spoustu užitečných a konkrétních příkladů, odzkoušených tipů (například jak zjistíte z inzerátu na www.jobs.cz, jakou mzdu firma nabízí, když to v inzerátu není uvedeno). Obsahuje můj úhel pohledu, který vychází ze zkušeností v roli zájemce o práci, zprostředkovatele práce i firemního personalisty. 

Dala jsem si s ním stejnou práci, jako s mými webovými stránkami a vším, co Vám předávám. Pokud je Vám můj styl komunikace příjemný a informace hodnotné, prosím, čtěte dál.

 

Sama nerada nakupuji zajíce v pytli, proto Vám nabízím k nahlédnutí OBSAH E-BOOKU

Líbí se Vám to, ale pořád si nejste jistí?

Ne, nečekejte ode mě, že Vás budu přesvědčovat. Ani Vám nebudu slibovat, že pokud se budete řídit mými radami v e-booku, zaměstnavatelé se o Vás poperou,  protože záleží hlavně na Vás, jak všechny informace zpracujete a budete je v praxi využívat.  Já Vám nebudu dávat rybu, ale naučím Vás ryby chytat.

Jen VY SAMI musíte CÍTIT, že CHCETE ZMĚNU a jste připraveni pro ni něco UDĚLAT 

Rozhodnete-li se, že se pustíte do hledání práce s mým e-bookem, pak Vás moc ráda podpořím i několika praktickými bonusy navíc. 

BALÍČEK BONUSŮ ZDARMA jako moje poděkování pro Vás

 

2. BONUS 

PLÁNOVAČ DENNÍCH AKTIVIT ve formě tabulky. Je to pomocník, který vám pomůže naplánovat si všechny aktivity během celého týdne tak, abyste na nic nezapomněli.

 

 

 4. BONUS 

Mnou vytvořený a využívaný VZOR A ŠABLONA PRO VYTVOŘENÍ ÚSPĚŠNÉHO ŽIVOTOPISU.  

 

 1. BONUS 

PRACOVNÍ SEŠIT (checklist) jsem vytvořila proto, abyste si mohli zaškrtávat všechny splněné kroky a radovat se, jaký kus práce už jste zvládli. Současně budete mít jistotu, že jste na nic důležitého nezapomněli.  

 

3. BONUS

POMOCNÍK PRO VEDENÍ SEZNAMŮ PRACOVNÍCH NABÍDEK. Chytrá tabulka, do které si můžete zapisovat průběh všech výběrových řízení (na jaký inzerát jste reagovali, kdy máte jít na pohovor, jestli už byste měli mít zpětnou vazbu apod.) 

 

 

5. BONUS 

Budu-li e-book aktualizovat, pak Vám automaticky zašlu e-mailem jeho novou verzi.  

Lidé, kteří už e-book četli, o něm napsali...

E-book jsem přečetla jedním dechem, byť mi to trvalo celé odpoledne. Jedná se o komplexního průvodce na cestě k zaměstnání. Velmi oceňuji pasáž o tom, jak se postavit k tomu, když člověk nedostane svoji vysněnou nabídku. Že vše v životě má svůj smysl, můžeme se z dané situace poučit a odnést si něco cenného. Pro mě (jako zaměstnavatele) byly velmi cenné informace o zpracování životopisu, motivačního dopisu i o vedení pohovoru. Věřím, že zájemce o zaměstnání se znalosti této příručky by měl velkou šanci se v naší organizaci uplatnit. Tento e-book tak vřele doporučuji.
Mgr. Ivana Štefkováředitelka neziskové organizace Neposeda, z. ú.
Milá Martino, chtěla bych Ti poděkovat, že sis dala tu práci napsat tento e-book pro ty, kteří práci hledají. I přesto, že má téměř 90 stran, jsem ho přečetla doslova jedním dechem. Vše máš dokonale vysvětlené, vůbec nic mi tam nechybí a dýchají z toho Tvé zkušenosti a touha pomoct lidem při hledání práce. Zároveň jsem se dozvěděla velkou spoustu věcí ohledně psaní životopisu či vyhledávání nabídek práce, o kterých jsem vůbec nevěděla! Budu nadšeně doporučovat dál, protože mám ve svém okolí několik lidí, kteří by za informace ve Tvém eBooku dali nevím co. Ještě jednu děkuji a všem potenciálním čtenářům doporučuji!
Eva Suchánková lektorka hry na hlavír
Mysleli jste si, že už víte o problematice shánění práce vše? Taky jsem si to před pročtením e-booku myslel. Zapomeňte na to. Jste teprve na začátku. Chcete-li vykročit tou správnou nohou do nového zaměstnání, přečtěte si "KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI" od Martiny Koláčkové. Detailněji zpracovaný návod jak správně a efektivně postupovat prostě neexistuje.Takže...? Je to na vás!
Petr Knížesvářeč
Martino, mockrát děkuji za Váš eBook. Je perfektně napsaný, velice milou a čtivou formou a snad vůbec nic mi v něm nechybělo! Zrovna se chystám na pohovor po 4 leté rodičovské dovolené a necítím se úplně mimo, protože jsem díky Vám připravená. Nejvíce mě potěšila kapitola o síti LinkedIn, která pro mě dosud byla španělskou vesnicí. Srovnání platů v mojí oblasti mi také pomohlo k uvědomění si svojí ceny. Doporučuji eBook všem, kteří práci hledají a nebo nejsou spokojeni ve své stávající práci a chtějí si najít novou. Tady se přesně dozvíte, jak na to, zejména pokud už je tomu pár let, co jste nezapracovali na svém životopise a svojí prezentaci. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů
Pavlína Štefanovápavlinastefan.com, Vy-užij svou nemovitost
Tento e-book je to něco, co by s měl přečíst každý uchazeč o práci, pokud chce najít práci svých snů a rád by pro to udělal ty správné kroky. Protože to, co se zde dočte mu bohatě stačí k tomu, aby byl úspěšný. Celý obsah e-booku na mě udělal dojem, že ho psal člověk, který má svou profesi opravdu rád, má to zmáknuté do detailů a je zaměřený na úspěch druhých a ne na ten svůj. A o to tady přesně jde. Klobouk dolů. Napsala jsi opravdu velmi užitečnou příručku pro úspěšné zvládnutí nalezení vhodné pozice. Taky z toho mám pocit, že přesně víš o čem píšeš, hodně čerpáš z praxe a celkově je to ucelené předání tipů, rad a nápadů, jak se ještě více zviditelnit na trhu práce. Současně jsou tu tipy, jak se dobře prodat a také jak být úspěšný (tvoje rady se dají použít i v jiných životních situacích).
Sylvie Hájkovámanažerka, IT Moravia

Možná se Vám honí hlavou ještě nějaké podobné otázky

 

 • Pomůže mi e-book s hledáním práce na jakékoliv pracovní místo?
  ANO, protože funguje jako univerzální VZOREC, do kterého vložíte informace o svém JÁ. Jinými slovy využije ho absolvent, zkušený manažer i žena vracející se po rodičovské "dovolené". Pozn. rozdíly v psaní životopisu u absolventa a zkušeného člověka jsou součástí kapitoly Životopis.
 • Zaručíte mi, že po přečtení e-booku najdu svoji vysněnou práci?
  Nebudu Vám dávat rybu, ale naučím Vás ryby chytat. Jinými slovy, nebudu Vám slibovat, že pouhým přečtením dokumentu se Vám změní život. Co Vám můžu slíbit je, že Vám předávám velmi podrobný a praktický návod jak na to. Prozradím Vám, jaké detaily jsou důležité, na co si dát pozor apod. Je pak na Vás, jestli změnu myslíte vážně a společně s pracovním sešitem všechny kroky zrealizujete.
 • Nebude levnější najít si informace na internetu?
  Na první pohled možná ano, ale můžete strávit hodiny i dny hledáním konkrétních informací, které si budete dávat postupně do souvislostí, abyste pochopili, jak sladit životopis, motivační dopis i Vaši osobní prezentaci u pohovoru. Nejednotná prezentace u zaměstnavatele vzbudí nejistotu a nedůvěru k Vaší osobě. A navíc, čas jsou peníze.
 • Za jak dlouho můžu očekávat nějaké pozitivní výsledky?
  V řádu několika dní. Pustíte-li se do procesu naplno, můžete si svůj skvělý životopis vytvořit během jednoho dne. Pak už stačí najít inzerát, který Vás zaujme. Poslat zaměstnavateli společně s novým životopisem i výstižný motivační dopis a můžete se těšit na pozvání na pohovor. Budete-li na něm sami sebou, je velká šance, že máte novou práci "v kapse".
 • Co když přece jenom s e-bookem nebudu spokojený/spokojená?
  Hodně mně záleží na tom, abyste byli spokojení, proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz. Kdykoliv se v průběhu 14 dní rozhodnete, že to opravdu není pro Vás, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. Stačí mi napsat na e-mail.

Právě teď máte dostatek informací, abyste se mohli rozhodnout. Ne, nebudu Vám říkat obchodní fráze typu: "Myslete na to, že každým dnem bez práce přicházíte o spoustu peněz, za které jste si mohli pořídit něco hezkého nebo potřebného."anebo "Cena e-booku odpovídá výši 2 hodin jazykové konverzace." apod. Jsem přesvědčená o tom, že jste vnímaví lidé a sami si umíte spočítat, jestli se Vám investice 490 Kč do praktického e-booku vrátí. 

 

ANO, chci e-book KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI 

se 14denní garancí vrácení peněz

 Necítíte, že je teď ta pravá chvíle ke koupi? Pak je to naprosto v pořádku, protože e-book není zázrak na počkání, ale je to užitečný pomocník na Vaší cestě. Aby Vám dobře sloužil, musíte být vnitřně připraveni na změnu a cítit, že teď je ten správný okamžik. Už jenom to, že jste tady, svědčí o tom, že máte zájem na sobě pracovat, což je skvělé.

Pro tuto chvíli Vám děkuji za Váš čas a těším se na Vás na mém blogu nebo na facebookové komunitě DOBRÁ PRÁCE bez frustrace.

 S úctou Martina Koláčková

Krátce o autorce 

Dobrý den, jmenuji se Martina Koláčková působím v personalistice již 10 let.

Začínala jsem v personální agentuře, působila v mezinárodní společnosti a dnes pracuji jako externí personalista na volné noze. Svým uchazečům o práci pomáhám projít procesem výběrového řízení tak, aby neztratili potřebnou víru v sebe sama a zbytečně nezažívali pocity frustrace a beznaděje.

Věřím, že pokud budete OPRAVDU CHTÍT a budete mít k tomu ty SPRÁVNÉ INFORMACE, zvládnete V ŽIVOTĚ COKOLIV.