• Máte životopis vypracovaný nejlépe, jak umíte, a přesto si vás nezvou na pohovor? Objednejte si profesní

ŽIVOTOPIS NA MÍRU

S ČÍM VÁM POMŮŽU?

Napsat dobře svůj profesní životopis na 2 listy velikosti A4 není o inteligenci, ale o technice, která se dá vypilovat praxí. Do životopisu se totiž nepíše vše, co umíte. Úspěch životopisu spočívá ve schopnosti vybrat relevantní informace k práci či oboru, ve kterém chcete pracovat. A v tom Vám umím pomoci.

Na základě naší společné konzultace dokážu

 • vystihnout a vhodně pojmenovat Vaše silné a slabé stránky, to kdo jste a co umíte,
 • definovat kariérní příležitosti, při kterých využijete svoje vrozené talenty,
 • napsat autentický životopis, který vás odliší od konkurence,
 • vložit vhodná klíčová slova,
 • prázdné fráze nahradím výstižnými větami...

a díky tomu zaujmete zaměstnavatele, kteří právě vás hledají. 

 

VLOŽÍM DO VAŠEHO ŽIVOTOPISU INFORMACE, KTERÉ VÁS VYSTIHUJÍ

A VY ZÍSKÁTE KLÍČ, KTERÝ OTEVŘE DVEŘE KE SKVĚLÝM PRACOVNÍM PŘÍLEŽITOSTEM 

 

 Texty "neuhlazuji", ale kompletně měním jejich obsah na základě společné 1,5 hodinové konzultace.  

Nebudu z Vás dělat někoho, kdo nejste, protože to je cesta do pekel.


"Wow, nový životopis na mě působí jako řeka, která klidně plyne a po ní bezpečně klouže člun od svého startu do cíle. Říká se: Dej ženě dům a ona z něj udělá domov. Já říkám: Dej Martině životopis a ona ho rozsvítí tak, že jej žádný personalista nepřehlédne a přitom zůstane autentický. Martino, rozhovor s Vámi mě povzbudil a tipy, co zlepšit na pohovoru, mi dodaly sebejistotu a zmírnily nervozitu z nadcházejících výběrových řízení. Díky Vám se prostě cítím "ready". A ještě jsem se zapomněla poklonit designu životopisu - zvolila jste mou oblíbenou barvu, vše ladí oku - těším se z toho!"
Lenkalektor a školitel

PROČ ŽIVOTOPIS PRÁVĚ ODE MĚ?

12+

let zkušeností jako personalista, který dokáže vystihnout to nejdůležitější o vás pro daný obor/práci

5 000+

životopisů přečtu každý rok jako konzultant i recruiter.

9 z 10

kandidátů, které jsem psala doporučení (obdoba životopisu) dostalo pozvánku na osobní pohovor.

500+

spokojených zákazníků, kterým společně vytvořený životopis otevřel dveře k vysněné práci.


Martino, rád bych Vám poděkoval za Vaše služby. Nejen, že jsem získal konečně odezvu na životopisy. Získal jsem i sebevědomí odmítnout práci, která by mi nesedla. Třetí nabídka byla práce, která je přesně to, co jsem hledal, s výbornými lidmi a těším se každý den do práce... Děkuji Vám a přeju, ať vám lidé kolem Vás tu Vaši skvělou empatii vrací, ať máte energii na všechny Vaše projekty.
Jan Z.IT specialista

CO VÁM PŘINESE TAKTO VYPRACOVANÝ ŽIVOTOPIS?

DOSTANE VÁS NA VÍCE POHOVORŮ

zvýší vaše šance prezentovat se u osobního pohovoru a získat práci, po které toužíte

ODLIŠÍ VÁS OD OSTATNÍCH

žádná univerzální šablona, ale autentický životopis, který vystihne Vaši podstatu a odliší Vás od ostatních

USPOŘÍTE ČAS

napsat výstižný životopis chce opravdu i několik hodin práce, abyste ho dopilovali k dokonalosti

BUDE OBSAHOVAT KLÍČOVÁ SLOVA

bez důležitých klíčových slov nemusí odhalit, že umíte to, co hledají

VYSTIHNE, KDO JSTE

díky osobnímu profilu, které o Vás řeknou to nejdůležitější, Vás budou personalisté milovat

BUDE LADIT OKU

upravím ho tak, aby byl úhledný a jednoduchý a jeho text mohl vystoupit

CENOVÉ VARIANTY ŽIVOTOPISŮ

ŽIVOTOPIS verze 1
2400 Kč
v ceně je započítaná kariérní konzultace v hodnotě 1 500 Kč
Objednat
Pro studenty nebo absolventy s maximálně 2 letou praxí
ŽIVOTOPIS verze 3
4600 Kč
v ceně je započítaná kariérní konzultace v hodnotě 3 000 Kč
Objednat
Pro pracovníky středního a TOP managementu

 

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, v ceně je moje know-how a práce v délce 3 - 5 hodin za cenu

od 480 Kč/hodinu včetně DPH.

Pokud byste si přece jenom nebyli úplně jistí výběrem ceny (dle vaší praxe), pošlete mi nezávazně e-mail s Vaším životopisem na adresu martina@martinakolackova.cz a já se Vám ozvu.

REFERENCE

Jedna věc je myslet, druhá vědět. Já jsem si myslel, že si dokážu napsat životopis sám. Víc špatně už jsem být snad ani nemohl. Po téměř dvouhodinovém rozhovoru a analýzy mého profesního života paní Koláčková věděla, jak má zpracovat informace, co o mě získala. Výsledek? Fenomenální životopis a skvělý pocit z konzultace. Pokud budu v budoucnu potřebovat radu od HR, mám jasnou favoritku.
Denis TurečekManager
Dobrý den Martino, chci Vám napsat, že spolupráce s Vámi mi hrozně moc pomohla, nejen ohledně zpracování CV či motivačního dopisu, ale i v ujištění sebe sama, že mohu být na trhu žádaná a že není potřeba se obávat nových věcí. Poskytla jste mi takovou pracovní psychoterapii :). Vaše rady jsou velmi cenné a opravdu fungují. Po mém telefonátu se mi do 10 minut ozval majitel společnosti a chce mě vidět osobně. U druhé nabídky už mají vybráno, ale volali mi 3x, aby mě informovali o průběhu výběrového řízení a ujistili mě, že pokud by se nový člověk neosvědčil, budou mě obratem kontaktovat. To, že jsem se na Vás obrátila, považuji za jednu z nejlepších věcí, co jsem mohla ve své situaci momentálně udělat. Přeji krásný den
Markéta L.provozní manažer
"Marti, moc bych chtěla poděkovat za úpravu životopisu. Od zítra jsem oficiálně zaměstnaná, s mnohem lepšími podmínkami než z minulé práce, platově pohádka, náplní práce taky. Na kvalitně zpracovaném životopisu prostě záleží, úpravy, které jsi navrhla, byly přesně to, co zaměstnavatele zaujalo mezi ostatními. Včera mi volal pán z firmy, a řekl doslova "Váš životopis jsem poslal okamžitě panu jednateli a shodli jsme se na tom, že Vás bereme" A to mě ještě ani neviděli :-D :-D Dnes mi řekli, že to bylo díky té grafické úpravě a díky struktuře od Tebe. Wow! Dnešní pohovor fakt jen formalitka. Moc děkuji, budu doporučovat! Lucka"
Lucka K.administrativa
Marti, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za výborně odvedenou práci v podobě úpravy mého životopisu. Vyzdvihla jste v něm podstatné informace, které vystihují mě i moji práci. Jedním slovem má nyní můj životopis "ŠMRNC" a věřím, že takto sestavený bude zajímavý i pro budoucí zaměstnavatele. Vřelé díky. :-)
Mgr. Petra Partyšová, DiS.Office Manager
Martina, ďakujem! Nové CV je pre mňa úplné super spracované. Nikdy by som to tak to nepísala. Písala by som v odrážkach. Teraz keď to po našej konzultácií s tebou čítam, som pochopila, že mnou napísaný životopis by nebol jasný pre cudzieho človeka. Napísane je tam toho menej ale povedané viacej.
Martina Karkusováspecialista obchodu
Ještě jednou Vám chci poděkovat za perfektně vypracovaný životopis a motivační dopis. Jen jsem se ujistila, že do některých věcí se vyplatí zainvestovat a určitě Vás doporučím dál. Hlásím že se dostavil první úspěch, byla jsem pozvána na pohovor do firmy, kde bych ráda pracovala. A o i přes to, že nemají zveřejněnou pracovní nabídku, která by odpovídala mým zkušenostem.
Vitalija Tiefenbachovávýroba, administrativa
Martino, vy jste fakt hustá!!! Něco tak úžasného jsem fakt nečekala. Teda čekala, ale stejně to předčilo mé očekávání :-D :-D Mockrát děkuji :-*
Magdalena
Krásný večer Marti, právě si ještě jednou pozorně pročítám všechny dokumenty, které jste mi poslala, a jsem okouzlena. Podařilo se Vám něco výjimečného - prostřednictvím našeho rozhovoru jste hluboko uvnitř mě zažehla jiskru, která rozzářila mou touhu rozvíjet se a směřovat ve svém životě vpřed. Ujasnila jsem si priority, ujistila se ve svých kvalitách a zároveň jsem si uvědomila i své limity, ze kterých se mohou jednoho dne stát přednosti. Je mi ctí, že jsem Vás alespoň takto na dálku mohla poznat. Rozhovor s Vámi byl pro mě hřejivým balzámem a zároveň důležitým odrazovým můstkem. Tímto bych Vám ráda ze srdce poděkovala! Do životopisu i do motivačních dopisů jste vdechla život. Při čtení jsem děkovala svým pocitům, které mě přivábily k Vaší webovce. Sice se blízce neznáme, ale Vámi upravené dokumenty opravdu dýchají mou vlastní energií. Poznávám se v nich jako člověk i jako profesionál. Děkuju! Marti, jste zázračná, přátelská a inspirativní žena! Ve Vaší práci vnímám hluboký smysl. Ze srdce Vás zdravím a děkuju.
Mgr. Martina Kapitánová
Dobrý den paní Koláčková, za všechno moc děkuji, spolupráce s Vámi je prostě WOW. Práci jste odvedla perfektní, no a přistup ke klientovy je TOP. Doufám, ze takových lidi, jako jste Vy, po svém návratu do ČR potkávat vice. Děkuji moc a přeji Vám spoustu šťastných klientů.
Petr NeoralShift leader ve výrobní společnosti v Anglii
"Dnes jsem poprvé odeslal CV po tvé úpravě. Je to jen v rámci interní pozice a dotyční manažeři mě znají, takže na HR oddělení dojem dělat nemusím :) Na druhou stranu to, že jsem měl dokument CV připravený od specialisty v oboru HR, ve mě vyvolalo pocit jistoty a klidu, že jsem nic nepodcenil. Zastávám názor, že odbornou práci má dělat odborník a kdo jiný zvládne lépe graficky, obsahově nebo stylově úpravu CV než člověk, který jich přečetl stovky? Jen o čtení CV to ale zdaleka není. To, že zhlédneš stovky obrazů, z tebe taky dobrého malíře neudělá ;)
Martin K.manažer
Martino, dnes mi oznámili, že mě vybrali! CV se moc líbilo. Prý: "Konečně zajímavé čtení!"
Ing. Gabriela Mašánováprovozní a projektová manažerka
Dobrý den paní Koláčková, jak se zdá, změna životopisu je přínosná! Aktualizoval jsem si podle něj i profil na LinkedIn a hned zkusil odpovědět na jednu nabídku práce obchodního zástupce. Odpověď jsem dostal obratem, dnes telefonát s personalistkou a do 2 dnů bych se měl dozvědět, jestli budu vybrán do 2. kola na rozhovor s obchodní ředitelkou. Díky!
Libor Š.obchodník

JAK SLUŽBA "ŽIVOTOPIS NA MÍRU" FUNGUJE

1. PROCES OBJEDNÁNÍ

 • vyplníte a odešlete objednávkový formulář, který zaplatíte (kartou nebo přes BÚ),
 • na e-mail "martina@martinakolackova.cz" mi pošlete Váš aktuální životopis (záchytné body pro rozhovor),
 • nejpozději do 48 hodin Vás budu kontaktovat a domluvíme si termín telefonické konzultace. Pokud by se vám neozvala, může to být technickou závadou, proto raději zavolejte na číslo 702 003 934.

SPĚCHÁTE?  Dříve než odešlete objednávku, ozvěte se mi telefonicky, zda je v mých časových možnostech vyjít vám vstříc a vypracovat dokument do požadovaného termínu. Děkuji! 

2.TELEFONICKÁ KONZULTACE

 • v délce 60 - 90 minut mi pomůže, abych vás poznala a dokázala identifikovat, jestli jsou v životopisu skutečně ty důležité informace o vás relevantní k práci, o kterou máte zájem, tato konzultace je zahrnutá v ceně služby,
 • supluje vám pohovor "nanečisto" a vysvětlení, proč je dobré takto životopis psát,
 • umožňuje, abyste se mě zeptali na všechny otázky, které vás trápí při hledání nového zaměstnání,
 • pomůže vám pojmenovat vaše silné stránky a jedinečnost, zvýšit vaše sebe-vědomí a šanci na úspěch při pohovoru.

3.VYTVOŘENÍ ŽIVOTOPISU

 • podklady z našeho rozhovoru a údajů v životopise vytvořím úplně novou verzi životopisu, obsahující to nejvíc důležité o vás vzhledem k profesi, na kterou se hlásíte (žádná kosmetická úprava), což je práce na dalších 2 - 3 hodiny,
 • půjde-li to, upravím fotku (např. oříznu to, co na fotku nepatří),
 • pošlu vám verzi ve Wordu (pro možnost úpravy i v budoucnu) a verzi v .pdf,
 • je-li potřeba nějaký detail v první verzi životopisu opravit/upřesnit/doplnit, pak je tato činnost také v ceně.
 • doba vyhotovení je max. týden od konzultace (obvykle to bývá do 3 dnů).

4. PŘEKLAD ŽIVOTOPISU

 • máte-li zájem o překlad životopisu do anglické nebo německé verze, využívám k tomu služeb odzkoušených překladatelů a rodilých mluvčích,
 • překlad není součástí ceny tvorby CV, tj. platí se za něj navíc (viz. v objednávce překlad životopisu do AJ nebo NJ),
 • je možné ji zakoupit dodatečně,
 • v případě překladů do jiných jazyků mě, prosím, nejdříve kontaktujte e-mailem. 

STAČÍ VYPLNIT OBJEDNÁVKU A MŮŽEME ZAČÍT

--- V případě ŽIVOTOPISU NA MÍRU je KONZULTACE V CENĚ, tj. není třeba znovu objednávat ---

MÁTE-LI DOTAZ,  KONTAKTUJTE MĚ

Kontakt:

Martina Koláčková

martina@martinakolackova.cz

+420 702 003 934