SAMOSTATNÝ RECRUITER VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI - Brněnsko

Možná máte praxi s recruitingem v personální agentuře, práce Vás baví, ale nemůžete se o své klienty starat ani zdaleka tak moc, jak byste si přáli. Pokud byste ve své práci rádi pokračovali v interním HR a pečovali o interního klienta (výrobní divizi), pak pro Vás něco mám :-)

Jak funguje HR u nás ve firmě?

 • Recruiter je součástí menšího týmu, přičemž každý člen se stará o konkrétního interního zákazníka (ucelenou výrobní jednotku) z pohledu náboru (z 90 % se jedná o bílé límečky). Máte tak možnost fungovat samostatně a současně mít oporu ve stabilním HR týmu a také od skvělého manažera, kterému nechybí lidskost a své podřízené bere jako kolegy, partnery.
 • Úzce spolupracujete s  HR Business Partnerem, který pečuje o konkrétní výrobní jednotku (smlouvy, docházka, školení,...)

 

Co bude Vaším úkolem? Budete

 • Realizovat kompletní nábory převážně tzv. bílých límečků (tj. manažery a odborníky) a výjimečně pomoc s dělnickými pozicemi pro výrobní jednotku v Brně.
 • Úzce spolupracovat s liniovými manažery a společně definovat plány a strategie náboru dané výroby.
 • Odhalovat talenty uvnitř firmy a pracovat s nimi s ohledem na jejich kariérní růst (být hodnotitelem v rozvojových centrech, upravovat plány s ohledem na nové podmínky,..).
 • Využívat a kombinovat dostupné nástroje pro nábor: vlastní databázi a web, pracovní portály, personální agentury, LinkedIn, sociální sítě, kolegu pro Employer Branding, spolupráci s vysokými školami atp.
 • V průběhu roku se můžete účastnit vybraných pracovních veletrhů, HR konferencí a podílet se na budování Employer Brandingu případně na školeních pro zaměstnance.
 • Využívat AJ při pohovorech, komunikaci s divizemi v zahraničí apod.

 

Jak poznáte, že jste vhodným adeptem na tuto práci?

 • Recruting Vás prostě baví a máte dostatek zkušeností, abyste se mohli stát partnerem liniovým manažerům (ideálně 3 a více let zkušeností),
 • Vyhovuje Vám určitá volnost při vyjednávání s manažery a máte dostatečnou zodpovědnost, abyste si plnili svoje úkoly jak nejlépe je to možné.
 • Běžně hledáte nové cesty, jak získat potřebné zaměstnance, umíte pracovat s interními kapacitami a talenty.
 • Máte empatii, dokážete prosadit některé kroky a myšlenky a usměrňovat nereálné představy některých manažerů. Změny berete jako součást této práce a multitasking je pro Vás denní chléb.
 • Ovládáte AJ na středně pokročilé úrovni (pohovory, interní komunikace, spolupráce s pobočkami,..).
 • Jste ochotni občas vycestovat v rámci ČR a SR a máte alespoň základní přehled v zákoníku práce. 

Proč Vás bude tato práce bavit?

 • Budete fungovat relativně samostatně pro interního zákazníka (výrobní divizi v Brně),
 • Využijete svoje zaměření na detail i empatii a dobré komunikační a argumentační dovednosti,
 • Dostanete nadstandardní finanční hodnocení (4O tis. plus bonusy),
 • Atraktivní benefity (5 týdnů dovolené, cafeterii, stravenky a další).
 • Vašemu šéfovi nechybí lidskost, hloubka a svoje lidi rád podporuje a dává jim dostatečnou volnost pro svoji práci.
 • Stanete se součástí menšího stabilního recruiterského týmu, kde je dlouhodobě přátelská atmosféra.
 • Zaměstnavatelem je stabilní firma s dlouholetou tradicí a nadnárodní oporou.

 

 • místo výkonu práce je v Brně
 • předpokládaný termín  - ideálně ihned.

 

Máte-li dotaz, volejte na číslo 702 003 934. Pokud ale už po přečtení cítíte, že je to to ONO, pak nečekejte a pošlete svůj životopis na e-mail martina@martinakolackova.cz  Těším se na Vás :-) Martina 

Odesláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

MÁTE-LI DOTAZ, VOLEJTE  

702 003 934

OSLOVILA VÁS NĚKTERÁ Z NABÍDEK? POŠLETE MI, PROSÍM, SVŮJ ŽIVOTOPIS NA TUTO E-MAILOVOU ADRESU

martina@martinakolackova.cz

Odesláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Reference mých spokojených klientů

"Při hledání nové práce, rozeslání mnoha životopisů a absolvování mnoha pohovorů (v dosti případech ne zrovna příjemných) jsem měla to štěstí, že jste mě oslovila právě Vy, paní Koláčková. Touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš lidský přístup. Nejednala jste se mnou jako se zbožím, ale jako s lidskou bytostí, která má problém. Stále se mnou udržujete kontakt a zajímáte se o to jak se mi daří. Nic podobného jsem nezažila a za to Vám moc děkuji. S novou prací jsem moc spokojená.  Přeji Vám mnoho spokojených uchazečů o práci. S čistým svědomím Vás mohu vřele doporučit.
paní Marta Žákovápracovnice ve výrobě
"Dobrý den, jsem velmi vděčný za zprostředkování brigádnické pozice ve firmě DI Industrial, ve které se mi opravdu líbí. Paní Koláčkovou jsem byl telefonicky kontaktován již druhý pracovní den po odeslání životopisu. Byla mi popsána společnost, u které jsem měl zájem o spolupráci, její současná situace a vyhlídky do budoucna. Hned jsem měl také možnost navrhnout, kdy bych se mohl dostavit na osobní pohovor u dané firmy a dostal jsem všechny potřebné informace. I po navázání spolupráce měla paní Koláčková z agentury upřímnou starost, jestli jsem na dané pozici spokojen, a vedli jsme takřka přátelskou konverzaci. Chtěl bych jí moc poděkovat za spolupráci a za zprostředkování pracovní pozice.
pan Jiří Musilstudent VUT
"Pani Koláčková svojím veľkým všeobecným prehľadom a odborným prístupom vedie pohovor na vysoko profesionálnej úrovni, pričom vytvára priateľskú atmosféru. Zároveň jej chcem touto formou vysloviť poďakovanie za všetko čo pre mňa urobila."
pan Miroslav Bruškoobchodně - technický manažer
"Dobrý den paní Koláčková, s Vaší prací jsem byla moc spokojena. Příjemný a velice lidský, otevřený projev mi navodil pocit upřímnosti a snahy pomoci. Následný zájem byl výborný, a i když celá akce nevedla k výsledku, jak bychom chtěly, byla jsem spokojena. Určitě bych se na Vás v budoucnu znovu obrátila a doporučila všem, kteří práci hledají."
paní Renata Smažilovánákupčí
"Dobrý den, velice rád bych poděkoval paní Martině Koláčkové za vysoce profesionální přístup, se kterým se mě ujala při zprostředkování zaměstnání. Kontaktovala mě již druhý den po mé odpovědi na inzerát a ještě tentýž jsme spolu domluvili přijímací pohovor. Všechny potřebné informace mi pravdivě sdělila a z rozhovoru s ní jsem měl velice příjemný dojem.Mohu tedy zodpovědně říci, že spolupráci s paní Martinou Koláčkovou upřímně všem doporučuji."
pan Petr Knížesvářeč
"Spolupráce s Vámi, paní Koláčková, byla na vysoké úrovni profesionality. Veškeré informace jsem dostal hned a bez známek jakéhokoliv zamlžení detailu o dané pozici. Komunikace z Vaší strany byla dostatečná a přesná, s příjemným vystupováním i snahou po dokončení celého procesu uchazeče o zaměstnání. Vřele doporučuji spolupráci s Vámi."
pan Vladislav Kvapilpřípravář před lakováním/maskér
"S práci paní Koláčkové jsem byl nadmíru spokojen. V 55 letech se mi velice těžko sháněla práce a oslovil jsem mnoho personálních společností (vlastně všechny v okolí Brna) a odpověděl jsem na tisíce inzerátů. Reakcí bylo jen hrobové ticho nebo v lepším případě automat, který mi sdělil, že jestliže se do měsíce nikdo z firmy neozve, tak se neozve už nikdy. A neozval. Vždycky jsem si myslel, že když člověk chce, tak si práci najde, ale opak byl pravdou. Jaké bylo mé překvapení, když se mi ozvala paní Koláčková. A jaký to byl šok, když o mne projevila nehraný zájem. O 55tiletého "dědka". Velice detailně jsme probrali moje schopnosti a zkušenosti. Dávala mi spousty otázek a já podle skutečnosti odpovídal. Potom mi paní Koláčková nabídla několik možností volných pracovních pozic, ze kterých jsme společně vybrali jednu finální. Do firmy poslala velice podrobně a kvalifikovaně rozpracovaný životopis, na jehož základě a pohovoru s majiteli firmy jsem byl vybrán na pozici obchodního zástupce. Ještě jednou bych chtěl paní Koláčkové poděkovat za její osobitý přístup. Dělá to úplně jinak, než ostatní personalisté. A dělá to velmi dobře."
Antonín Procházkatechnicko-obchodní zástupce
"Setkání s paní Koláčkovou pro mne bylo velkým přínosem a též příjemnou zkušeností. Paní Koláčkovou považuji za vynikající personalistku, za profesionálku, která je pro svoji práci zapálená a právě proto patří mezi ty nejlepší. Vzhledem k vysoké míře empatie dokáže skvěle komunikovat a odhadnout jak potenciál uchazeče, tak vyhodnotit jeho kompatibilitu s požadavky zaměstnavatele. Pohovory s paní Koláčkovou se nesou v duchu otevřenosti a vstřícnosti, takže kandidát se nebojí projevit své vlastní názory - cítí, že budou respektovány. Současně je schopna výstižně kandidátovi přiblížit zaměstnavatele, nastínit atmosféru panující ve firmě, firemní strategie a hodnoty. Můj současný zaměstnavatel mne na doporučení paní Koláčkové přijal na pozici nákupčí. Moje práce mne opravdu baví a ve firmě jsem spokojená. Domnívám se, že moje práce je pro firmu přínosem a že spokojenost je tedy na obou stranách :-). Paní Koláčková, děkuji Vám a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů ! Těším se, až se opět u nás ve firmě setkáme osobně."
Lenka Žáčková, nákupčí
"Vážená paní Koláčková Jsem velice rád, že mohu přispět a pozitivně zhodnotit Vaši práci. Musím velmi vyzdvihnout Váš profesionální přístup při zprostředkování zaměstnání. Při našem jednání jste byla schopna odpověď nejen na všechny mé otázky týkající se požadavků uchazeče, ale pomoci i po stránce lidské. Z Vašeho projevu byla cítit snaha a chuť, co nejlépe a nejrychleji najít vhodné pracovní uplatnění. Přestože jsem na Vaše doporučení nebyl vybrán, byla jste jediná, která smysluplně reagovala na důvod, proč jsem nebyl vhodný kandidát. Ihned jsem si uvědomil, že za nezdarem nemusí být věk, patřičné vzdělání nebo nedostatečné znalosti, ale jen nejistota zaměstnavatele o moji další budoucnost. Přeji Vám hodně úspěchů a co nejvíce spokojených a vděčných uchazečů."
pan Libor Nechvátalobchodník
"Za spolupráci s paní Koláčkovou jsem vděčný hlavně nejen kvůli vstřícnému přístupu během výběrového řízení ale i po nástupu do zaměstnání. Již během pohovoru mi sdělila všechny důležité informace o firmě a jejím zaměření, popisu pracovní pozice, na kterou jsem se hlásil, i jak bude vypadat další postup při výběrovém řízení. Po nástupu do nového zaměstnání jsme stále v kontaktu, její zájem o moji spokojenost v zaměstnání je milým překvapením. Touto cestou Vám děkuji."
pan Pavel Kubišchemik

Další písemné reference naleznete i na mém profilu profesní sítě LinkedIn.