objednávka on-line kurzu

 

9 200 Kč  bez DPH do 6. 1. 2020

11 500 Kč  bez DPH


za tuto cenu ode mě dostanete

 • MOJE KNOW-HOW V PODOBĚ VYMAZLENÉHO KURZU
  Ve 4 kapitolách a 32 lekcích vám předám všechno, co více než 3 roky úspěšně praktikuji ve svém podnikání jako HR freelancer. Sama jsem trávila desítky hodin vyhledáváním nejlepších on-line nástrojů a učením se, jak vytvořit grafiku, kterou bych si představovala. A hlavně, předám Vám, jak u tvorby grafiky přemýšlet, jak postupovat krok po kroku a na co si dávat pozor. Navíc vám prozradím jak napsat skvělý inzerát i jak na reklamy na FB. Díky tomu ušetříte nejen spoustu času, ale taky nervů.
 • SROZUMITELNÉ NÁVODY - TEXTY I VIDEA
  Lekce jsou maximálně praktické (a to včetně špetky teorie) a bez vaty. Každá lekce je podrobně popsaná včetně návodných obrázků a příkladů. Současně obsahují videa, podle kterých zvládne jednotlivé kroky opravdu i naprostý začátečník.
 • PODPŮRNOU FACEBOOKOVOU SKUPINU PRO ČLENY
  Koupí kurzu získáte přístup i do uzavřené facebookové skupiny, se kterou mám osobně (jako student) skvělé zkušenosti. Nejenže získáte zpětnou vazbu na svoje díla, možnost konzultovat vaše nápady a vzájemně se motivovat, ale současně budete ve skupině podobně naladěných lidí, což přirozeně vytváří i dlouhodobá přátelství (kterých v HR není nikdy dost). Přístup do skupiny je na neomezenou dobu.
 • MOJI PODPORU PO CELOU DOBU TRVÁNÍ KURZU
  Prostřednictvím facebookové skupiny Vás budu podporovat. Získáte ode mě zpětnou vazbu, budu odpovídat na Vaše všemožné dotazy a sdílet mé vlastní zkušenosti a názory.
 • BONUSY
  Výhodné balíčky služeb od vyzkoušených profesionálů (fotograf, grafik se specializací na kariérní stránky apod).

Nebojte se požádat svého zaměstnavatele o proplacení kurzu, protože návratnost INVESTICE je v řádech několika dnů.

"Kurz grafiky předčil rozhodně všechna má očekávání, což odpovídá přístupu Martiny. Je velmi dobře připraven a promyšlen, a navíc jste s Martinou on-line po celou dobu kurzu. A vždy vám s ochotou a radostí pomůže."

Hana Dlabajová

"Jako samouk bych se tím prokousávala hodně dlouho, ale pod Vaším vedením dostávám tolik užitečných tipů a námětů na různé vychytávky, že jsem nesmírně ráda, jak rychle se člověk dokáže zdokonalit. Zároveň mě kurz nutí o grafice více přemýšlet, aby to bylo stále lepší."

Ing. Andrea Zákostelecká

"Kurz je přehledný, velmi dobře pochopitelný pro začátečníky a díky interakci s ostatními členy kurzu získáváte dobrou zpětnou vazbu na své dovednosti."

Martina Syřenová

"Martině se povedlo z tak širokého tématu vytáhnout ty nejdůležitější a zejména praktické věci a jednoduchou formou je naservírovat i úplnému grafikovi laikovi. Z kurzu si ale své odnese i pokročilejší grafik."

Mgr. Erika Bartúnková

Martina byla vždy velmi ochotná pomoc a byla vždy po ruce. Otevřeně dokázala říct, co není dobře a to mě donutilo se nad určitými věcmi zamyslet, změnit svůj pohled a kouknout se na věci z jiného úhlu. Co, ale nejvíce oceňuji je, přístup k výuce i po dokončení kurzu. Z časových důvodů se mi stalo, že jsem nenašla čas každý den se kurzu věnovat a díky tomu se k výuce vracím jak se mi to hodí.

Klára Otavová

Co se tyce obsahovej stranky tohoto kurzu, tak si myslim, ze bol perfektne urobeny...pacili sa mi sprevadzajuce videa, prislo mi to viac kontaktne. Splnilo to moje ocakavania, predavali sme si rady a tipy.

Ing. Miriam Neugebauerová

Už dnes cca 40–45 % lidí prochází nabídky práce přes mobil. Personalistům to přináší velkou výzvu - jak během pár sekund zájemce zaujmout i jak koncipovat celý inzerát.“

Tomáš Ervín DombrovskýLMC

 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail martina@martinakolackova.cz nebo volejte na 702 003 934

Share