praktický kurz

ABY VÁŠ ŽIVOTOPIS NESKONČIL V KOŠI 

22. února 2017 v Brně

Srdečně Vás zvu na můj 2 hodinový kurz, ve kterém Vám chci předat všechna důležitá fakta, detaily a postřehy, díky kterým budete umět  hned i kdykoliv v budoucnu napsat životopis, který neskončí v koši!

----- 

Proč? Protože máte jedinečnou příležitost využít situace, kdy mají zaměstnavatelné nedostatek kvalitních zaměstnanců a hledají nové. Kdy jindy, když ne teď NA ZAČÁTKU ROKU, KDY JE "SEZONA" NA TRHU PRÁCE.

 -----

Nebojte se, nezahrnu vás hordou strohých pouček, které byste si sami mohli najít na internetu. Naopak, vím, že mí klienti na mě oceňují to, že jsem bezprostřední a umím vytvořit otevřenou a přátelskou atmosféru a přitom mluvit v souvislostech, které je třeba pochopit. Ano, čtete správně – budete se cítit dobře, ale za to vás budu nutit přemýšlet!  Co Vy na to? Jdete do toho?

 


Po dnešním skvělém kurzu "Aby Váš životopis neskončil v koši" už vím, jak vytvořit vážně nabušené a vytuněné CV, které by neskončilo v koši. Bylo to velmi inspirativní - moc moc děkuji!
Klára Ocelíkovápodnikatelka

TENTO KURZ JE URČENÝ PRO VÁS, POKUD

 • jste absolvent, žena po RD, odborník ale i zkušený manažer 
 • jste frustrovaní v současném zaměstnání a chtěli byste si najít práci odpovídající svým zkušenostem,
 • máte vypracovaný životopis podle návodů na internetu a nevíte, proč „to“nefunguje a hlavně
 • se nebojíte přemýšlet a pochopit souvislosti, které vám pomohou (nejen) při psaní životopisu
 • čeká vás vypracování prvního životopisu a hledání vysněné práce

CO SE V KURZU NAUČÍTE?

 • Na které 2 otázky musíte znát odpověď dříve, než začnete s úpravou životopisu.
 • Jak být krok napřed před personalistou - neboli jak zaujmout personalistu od prvního řádku životopisu a "nepustit ho".
 • Co do životopisu uvádět a co raději ne (projdeme si položku po položce) a které fráze určitě vynechat a jak je efektivně nahradit.
 • Jak napsat 5 vět, které Vás vystihnout a prodají Vaše kvality.

 

 • Bude tu prostor na Vaše konkrétní otázky – proto si vezměte svůj životopis s sebou :-)

 


S kurzem "Aby váš životopis neskončil v koši" jsem byla opravdu spokojená. Co jsem od něj očekávala i to, co jsem se chtěla dozvědět, to jsem se dozvěděla. Je vidět, že víte moc dobře, o čem mluvíte a vaše rady a opravy životopisů jsou velice rozumně, citlivě a srozumitelně podané. Je škoda, že řada lidí neví, že takové služby existují a raději zaplatí 500 - 1000 Kč za kartářku, než aby si nechali poradit od profesionála.
Jana Rokosováobchodnice

CENA KURZU

500 Kč

CENA VSTUPENKY ZAHRNUJE:

2 hodiny nabité užitečných a praktických znalostí a zkušeností,

studijní materiály v hodnotě 150 Kč se spoustou detailů, 

vzorový životopis, 

psací potřeby, 

občerstvení. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KURZU

KDY: ve středu 22. 2. 2017 od 17:30 do 19:30 hodin,

KDE: v prostorách ŽENY s. r. o., Skořepka 15, Brno 602 00, více zde


 • max. počet účastníků je 10, abych zajistila příjemnou neformální atmosféru,
 • zrušíte-li písemně účast do 15. 2. 2017, pak zaplacenou částku můžete využít jako slevu na jiné služby/produkty webu www.martinakolackova.cz,
 • registrace účastníků od 17:15 (prosím, berte ohled na ostatní účastníky a přijďte včas, děkuji).

Ráda bych, aby se kurz nesl v duchu toho, co Vy potřebujete vědět a znát.  Jak to myslím?

Budete-li mít zájem, budu ráda, když mi pošlete svůj současný životopis bez úprav. Budu vědět, jaké chyby jsou v této skupině nejčastější, a na které se více zaměřit. Můžu tak uvést konkrétní příklady, aniž bych kohokoliv z vás jmenovala - vše proběhne diskrétně a tak, abyste se cítili dobře. Jen je třeba, abyste mi životopis zaslali s předstihem (nejpozději den předem).


Máte-li jakýkoliv dotaz, nebojte se a ozvěte se mi :

Martina Koláčková 

externí personalista

 

martina@martinakolackova.cz

+ 420 702 003 934

 

 

 

 


Je to první kurz, který jsem na toto téma absolvovala, protože jsem dlouho nepotřebovala ani psát CV ani chodit na pohovory a úplně změnil můj pohled na věc. Kurz měl jasnou kostru,informace plynule navazovaly, konkrétní příklady a přirovnání jsou velmi užitečné a ocenila jsem i fakt, že jste jej neukončila po 2,5 hodinách přesně, ale seděli jsme všichni společně dokud někdo měl dotazy. Celé to setkání působilo mile, uvolněně a z Vaší strany upřímně a velmi profesionálně a zkušeně. Kéž by všichni personalisté měli takový 6.smysl a empatii a byli schopni vést pohovor jako korektní obchodní jednání.
Hana Klimešovázákaznický servis

Malý pohled do kurzu na konci loňského roku

Z důvodu respektování soukromí jednotlivých účastníků neuvádím více fotografií.


Myslela jsem si, že je můj životopis dobrý a splňuje všechny základní požadavky. Mýlila jsem se. Kurz „Aby Váš životopis neskončil v koši" mě velmi mile překvapil! Pro mě osobně byl hodně užitečný a přínosný. Dověděla jsem se spoustu nových informací. Kromě toho jsem poznala, jakým způsobem nahlíží na životopis personalista, tedy druhá strana. Odnesla jsem si spoustu informací, materiálů, ale především nových úhlů pohledu na sestavení životopisu. Paní Koláčková vytvořila skvělou atmosféru. Je to profesionálka s lidským přístupem. Kurz jednoznačně doporučuji všem!
Pavlína Vaculíkováúčetní
Kurz byl pro mě užitečný. Slýchám, že stačí stáhnout z internetu šablonu, ale evidentně nestačí. Takto "bohatý" životopis dává opravdu větší šance k zajímavé práci, o kterou člověk stojí. Nikdo neprohloupí, naopak!
Renata Mandelíkováadministrativa
Martino, moc děkuji za úžasně strávené 2 hodinky. Příjemné, profesionální a zároveň velmi lidské předání životních zkušeností z pohledu personalisty. Konečně budu mít životopis, o který se nebudu bát, kde skončí, protože v koši to určitě díky Vám nebude!
Kateřina Otáhaloválékařka
Se seminářem jsem byl spokojený - otevřela jste mi oči, co nepsat do životopisu a naopak, jak důležitou roli hraje profil. Také velmi oceňuji i zpětnou, kterou jste mi dala na konci kurzu přímo k mému životopisu.
Pavel Thalermanažer
Na seminář jsem se velmi těšila a musím říct, že mě rozhodně nezklamal. Paní Martina měla velmi profesionální a přátelské vystupování. Přednáška byla přehledně strukturovanou a jednotlivá doporučení k tomu, jak by měl životopis vypadat, byla podložena ukázkami úprav konkrétních životopisů. Nejvíce se mi líbila závěrečná diskuze, kdy byly nejen zodpovězeny všechny konkrétní otázky k mému životopisu, ale také jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací jak od paní Martiny, tak od ostatních účastníků kurzu. Pokud cítíte, že by Váš životopis potřeboval vypilovat, tak Vám tento kurz mohu jenom doporučit!
Veronika Zejdovástudentka