Objednávka kurzu 

ABY VÁŠ  ŽIVOTOPIS NESKONČIL V KOŠI

22. února 2017 v Brně

CO ZA CENU 500 Kč získáváte? 

  • 2 hodiny školení "Aby Váš životopis neskončil v koši",
  • osobní přístup, prostor na konkrétní otázky,
  • podrobný materiál ke kurzu plný jednotlivých detailů,
  • občerstvení, psací potřeby.

 

ZDE VYPLŇTE OBJEDNÁVKU

(stačí vyplnit formulář, odeslat a uhradit platební kartou nebo přes bankovní účet)

 

Pokud se rozhodnete platit převodem z bankovního účtu, přijde Vám zálohová faktura s údaji pro platbu. Jakmile dojde k zaplacení, systém automaticky vše spáruje a Vám přijde e-mail s fakturou, která slouží jako vstupenka na kurz.  

S kurzem "Aby váš životopis neskončil v koši" jsem byla opravdu spokojená. Co jsem od něj očekávala i to, co jsem se chtěla dozvědět, to jsem se dozvěděla. Je vidět, že víte moc dobře, o čem mluvíte a vaše rady a opravy životopisů jsou velice rozumně, citlivě a srozumitelně podané. Je škoda, že řada lidí neví, že takové služby existují a raději zaplatí 500 - 1000 Kč za kartářku, než aby si nechali poradit od profesionála.
Jana Rokosová
Po setkání s paní Koláčkovou nedám dopustit na její rady. Setkání s ní bylo velmi příjemné, dokonce bych řekla až familiérní (rodinné). Co se týče životopisu, řekla mi spoustu věcí, které dávaly smysl...mělo to prostě hlavu a patu...a jde vidět, že je potřeba trošku zapřemýšlet. A co si budeme povídat, dobrý životopis udělá prostě své!! Děkuji ...
Helena Strachoňová
Po dnešním skvělém kurzu "Aby Váš životopis neskončil v koši" už vím, jak vytvořit vážně nabušené a vytuněné CV, které by neskončilo v koši. Bylo to velmi inspirativní - moc moc děkuji!
Klára Ocelíková
Se seminářem jsem byl spokojený - otevřela jste mi oči, co nepsat do životopisu a naopak, jak důležitou roli hraje profil. Také velmi oceňuji i zpětnou, kterou jste mi dala na konci kurzu přímo k mému životopisu.
Pavel Thaler

 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail martina@martinakolackova.cz 

nebo volejte na 702 003 934.