objednávka k e-booku

KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI

Za cenu 483 Kč získáváte:

  • e-book KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI
    E-book je ve formě elektronického dokumentu (formát .pdf) určený pro čtení v počítači. Má 90 stran, které jsou plné hodnotných informací využitelných v praxi.
  • 4 + 1 PRAKTICKÝ BONUS zdarma
    Pracovní sešit - Plánovač denních aktivit - Tabulka pro vedení seznamů pracovních nabídek - Vzor a šablona pro úspěšný životopis + AKTUALIZACE e-booku
  • 100 % GARANCE SPOKOJENOSTI
    Nic neriskujete. Pokud by e-book nesplnil Vaše očekávání, pošlete mi do 14 dnů tuto informaci na můj e-mail martina@martinakolackova.cz. Obratem Vás budu kontaktovat a peníze Vám v plné výši vrátím, protože mi jde především o Vaši spokojenost a snahu Vám pomoci se získáním nového zaměstnání.
E-book je perfektně napsaný, velice milou a čtivou formou. Zrovna se chystám na pohovor po 4 leté rodičovské dovolené a necítím se úplně mimo, protože jsem díky Vám připravená. Nejvíce mě potěšila kapitola o síti LinkedIn, která pro mě dosud byla španělskou vesnicí. Srovnání platů v mojí oblasti mi také pomohlo k uvědomění si svojí ceny.
Pavlína Štefanovápavlinastefan.com
Pro mě (jako zaměstnavatele) byly velmi cenné informace o zpracování životopisu, motivačního dopisu i o vedení pohovoru. Věřím, že zájemce o zaměstnání se znalosti této příručky by měl velkou šanci se v naší organizaci uplatnit.
Mgr. Ivana Štefkováředitelka neziskové organizace Neposeda, z. ú.
I přesto, že má 90 stran, jsem ho přečetla doslova jedním dechem. Vše je dokonale vysvětlené, vůbec nic mi tam nechybí a dýchají z toho zkušenosti a touha pomoct lidem při hledání práce.
Eva Suchánkoválektorka hry na klavír
Je to naprosto virtuózní práce. Víte úplně přesně, co lidi cítí a jak jim pomoci. E-book je dlouhý, ale není v něm nic, co by se dalo vynechat. Pracovní sešit je dokonalý, srozumitelný já si myslím, že každému poslouží naprosto úžasně.
Petr Kníže svářeč
Je znát, že přesně víš o čem píšeš, hodně čerpáš z praxe a celkově je to ucelené předání tipů, rad a nápadů, jak se ještě více zviditelnit na trhu práce. Současně jsou tu tipy, jak se dobře prodat a také jak být úspěšný (tvoje rady se dají použít i v jiných životních situacích).
Sylvie HájkováManažerka, Moravia IT

 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail martina@martinakolackova.cz nebo volejte na 702 003 934.