Nabídka služeb

Na stránkách se intenzivně pracuje, prosím proto o shovívavost :-)

HLEDÁM   ZAMĚSTNÁNÍ

 • 1
  nabídka volných pracovních míst
  prosím, klikněte si v menu na záložku Volná místa
 • 2
  individuální poradenství

HLEDÁM ZAMĚSTNANCE

 • 1
  výběr vhodných kandidátů
  kombinace služby recruitment a executive search
 • 2
  individuální poradenství

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU?

 • 10 let zkušeností v personalistice
  jako konzultant personálních agenturách, v mezinárodní společnosti a nyní jako externí personalista na volné noze
 • platné povolení ke zprostředkování zaměstnání
 • strategie WIN WIN
  jsem prostředníkem mezi kandidátem a zaměstnavatelem. Obě strany pro mě mají stejnou hodnotu a proto chci, aby vznikl zaměstnanecký vztah tam, kde si mají obě strany vzájemně co nabídnout a budou spokojené.
 • moje hodnoty
  profesionalita, férové jednání, úcta k člověku jako k lidské bytosti, důraz na kvalitně odvedenou práci, diskrétnost
 • moje osobní vlastnosti
  empatie, přátelské a přímé jednání, umění naslouchat, otevřenost, vstřícnost
"Při hledání nové práce, rozeslání mnoha životopisů a absolvování mnoha pohovorů (v dosti případech ne zrovna příjemných) jsem měla to štěstí, že jste mě oslovila právě Vy, paní Koláčková. Touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš lidský přístup. Nejednala jste se mnou jako se zbožím, ale jako s lidskou bytostí, která má problém. Stále se mnou udržujete kontakt a zajímáte se o to jak se mi daří. Nic podobného jsem nezažila a za to Vám moc děkuji. S novou prací jsem moc spokojená. Přeji Vám a celé agentuře mnoho spokojených uchazečů o práci. S čistým svědomím Vás mohu vřele doporučit."
paní Marta Žákováuchazečka o práci - operátor výroby
"Pani Koláčková svojím veľkým všeobecným prehľadom a odborným prístupom vedie pohovor na vysoko profesionálnej úrovni, pričom vytvára priateľskú atmosféru. Zároveň jej chcem touto formou vysloviť poďakovanie za všetko čo pre mňa urobila."
pan Bruškoobchodně-technikcký manažer
"Martina je výborný specialista v oblasti HR, i přes složitost oboru pekařského průmyslu obsadila během krátké doby pozice, které jsme jako firma nebyli schopni obsadit nejméně rok. Mimo to je Martina skvělý člověk, přinášející neustále nové inovační nápady v oblasti zkvalitnění zaměstnaneckého prostředí. Její služby mohu 100% doporučit!"
Ing. Martina KornfeilováKornfeil, s.r.o., jednatelka
"Spolupráce s paní Koláčkovou byla pro naši společnost velmi přínosná. Díky jejímu profesionálnímu a velmi proaktivnímu přístupu vyhledala v poměrně krátkém čase několik vhodných kandidátů na pozici, kterou jsme se vlastními silami snažili bez jakéhokoli úspěchu obsadit již několik měsíců. Rádi bychom tímto paní Koláčkové poděkovali za velmi dobře odvedenou práci, byla to pro nás zajímavá a přínosná zkušenost."
Mgr. Danuše Brynychová - manažerkaKarlova Pekárna s.r.o.