OBCHODNÍK s komponenty pro průmyslovou automatizaci  (region Moravy)

Dělat obchodního zástupce není tak jednoduché, jak se zdá. Obzvláště, když Vás většina firem přijme a tzv. Vás hodí do vody a nechá plavat. Někdy se dokonce stává, že kolegové Vás rádi postrčí pod hladinu, abyste jim nekonkurovali! Smutné, ale bohužel častá situace.

Naštěstí tu jsou i světlé výjimky zaměstnavatelů, kteří ví, že dobrý obchodník nosí do firmy obživu. Vytvořili proto podmínky, aby kolegové kooperovali, což je to pro všechny strany dlouhodobě výhodné. Líbí se Vám to? Pak čtěte dál....

 

Kdo a proč hledá nového obchodního zástupce?

 • Zaměstnavatelem je obchodní společnost, která se (úspěšně a řadu let) zabývá prodejem sortimentu automatických prvků pro výrobní společnosti. Zastupuje významné světové výrobce, kteří prodávají kvalitní produkty střední a vyšší třídy (žádné levné zboží z Číny).
 • Moravská část trhu je rozdělená na severní a jižní část. Každou z nich má na starosti jeden zkušený obchodník. A protože je práce stále více, každý z nich k sobě získá nového pomocníka - obchodníka. Společně se tak vytvoří 2 dvoučlenné týmy, které musí táhnout za jeden provaz - stávající obchodník je tak motivovaný dát Vám co největší podporu a naučit Vás co nejvíce, abyste se stali jeho kvalitním a platným "parťákem".

 

Jaká práce se od Vás očekává?

 • Práce v týmu se zkušeným obchodníkem, který se bude zaměřovat převážně na složitější zakázky, kde je třeba mít hluboké znalosti a zkušenosti v oboru. Vy se budete zpočátku starat o  jednodušší poptávky a zakázky a postupně se učit sortiment, který je velmi rozsáhlý. Za pár měsíců už budete schopni poradit zákazníkovi, která součástka je ta nejlepší do jejich prototypu nového stroje.
 • Budete vypracovávat zákazníkům nabídky a osobně je navštěvovat (4 dny týdně v terénu).
 • S vyřizováním rutinních objednávek Vám budou pomáhat kolegové ze zákaznického centra.
 • Budete se podílet na budování dlouhodobých vztahů se zákazníky - jejich portfólio je velmi široké (jednoduše jím může být každá firma, která něco vyrábí).
 • Související administrativa (reporting apod.)

 

Hledáme právě Vás, pokud jste

 • absolvent strojírenské nebo elektrotechnické školy, který by se rád věnoval obchodu, ale i třeba obchodník, který nemá tech. vzdělání, ale nějaký ten rok už prodává technické produkty stejnému typu zákazníků,
 • nemusíte mít znalost přímo tohoto sortimentu - vše se naučíte. 
 • zodpovědný, spolehlivý, máte přirozeně velmi dobré komunikační dovednosti, umíte naslouchat a také  přirozeně budovat dlouhodobé vztahy.
 • týmový hráč a je pro Vás přirozené kooperovat a táhnout za jeden provaz.
 • ovládáte AJ (výhoda nikoliv podmínka) - pokud se domluvíte, můžete volat přímo výrobcům a dodavatelům a nejste závislí na pomoci kolegů.
 • bydlištěm na severní anebo jižní Moravě a jste ochotný trávit 4 dny na cestách a 1 den mít jako office day (reporting apod.)

 

Proč Vás bude práce u nás bavit? Nabízíme Vám

 • Solidní jednání nejen kolegů, ale i celé firmy, dlouhodobou spolupráci.
 • Férové ohodnocení:  základní mzda 30 - 35 tisíc Kč (dle zkušeností) a reálné kvartální a roční bonusy (roční bonus se pohybuje v rozmezí 3-5 běžných platů a je odstupňovaný).
 • Pracovní místo v pronajaté kanceláři ve Vašem regionu včetně kompletního pracovního vybavení: tiskárnu, internet, novou Octávii a mobil (i k soukromým účelům), ...
 • 4 týdny dovolené + SickDays, firemní akce, slevy na firemní výrobky, ...
 • Pracovní smlouvu na 6 měsíců, která se poté prodlužuje na dobu neurčitou.
 • Práci ve společnosti, která má dobré jméno na trhu a stabilní tým, který vede úspěšně manažer s přirozenou autoritou.

 

Jak bude probíhat výběrové řízení?

 1. první kolo proběhne se mnou, a to formou telefonického rozhovoru
 2. druhé kolo bude s Vaším přímým nadřízeným a manažerem za ČR
 3. termín nástupu je dle dohody - nechceme zaplnit místo, ale najít toho, kdo tu s námi nějakou dobu zůstane a bude dobrým parťákem.

 

 

Máte-li dotaz, volejte na číslo 702 003 934. Pokud ale už po přečtení cítíte, že je to to ONO, pak nečekejte a pošlete svůj životopis na e-mail martina@martinakolackova.cz  Těším se na Vás 🙂 Martina 

Odesláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

 

 

 

 

KONTAKTY

martina@martinakolackova.cz

702 003 934

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude Ing. Martina Koláčková, IČO  02382113 a sídlo Ostrůvek 678, Rajhrad, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. [zobrazit více] 

Váháte, jestli poslat CV? Přečtěte si reference těch, kteří to udělali

"Při hledání nové práce, rozeslání mnoha životopisů a absolvování mnoha pohovorů (v dosti případech ne zrovna příjemných) jsem měla to štěstí, že jste mě oslovila právě Vy, paní Koláčková. Touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš lidský přístup. Nejednala jste se mnou jako se zbožím, ale jako s lidskou bytostí, která má problém. Stále se mnou udržujete kontakt a zajímáte se o to jak se mi daří. Nic podobného jsem nezažila a za to Vám moc děkuji. S novou prací jsem moc spokojená.  Přeji Vám mnoho spokojených uchazečů o práci. S čistým svědomím Vás mohu vřele doporučit.
paní Marta Žákovápracovnice ve výrobě
"Dobrý den, jsem velmi vděčný za zprostředkování brigádnické pozice ve firmě DI Industrial, ve které se mi opravdu líbí. Paní Koláčkovou jsem byl telefonicky kontaktován již druhý pracovní den po odeslání životopisu. Byla mi popsána společnost, u které jsem měl zájem o spolupráci, její současná situace a vyhlídky do budoucna. Hned jsem měl také možnost navrhnout, kdy bych se mohl dostavit na osobní pohovor u dané firmy a dostal jsem všechny potřebné informace. I po navázání spolupráce měla paní Koláčková z agentury upřímnou starost, jestli jsem na dané pozici spokojen, a vedli jsme takřka přátelskou konverzaci. Chtěl bych jí moc poděkovat za spolupráci a za zprostředkování pracovní pozice.
pan Jiří Musilstudent VUT
"Pani Koláčková svojím veľkým všeobecným prehľadom a odborným prístupom vedie pohovor na vysoko profesionálnej úrovni, pričom vytvára priateľskú atmosféru. Zároveň jej chcem touto formou vysloviť poďakovanie za všetko čo pre mňa urobila."
pan Miroslav Bruškoobchodně - technický manažer
"Dobrý den paní Koláčková, s Vaší prací jsem byla moc spokojena. Příjemný a velice lidský, otevřený projev mi navodil pocit upřímnosti a snahy pomoci. Následný zájem byl výborný, a i když celá akce nevedla k výsledku, jak bychom chtěly, byla jsem spokojena. Určitě bych se na Vás v budoucnu znovu obrátila a doporučila všem, kteří práci hledají."
paní Renata Smažilovánákupčí
"Dobrý den, velice rád bych poděkoval paní Martině Koláčkové za vysoce profesionální přístup, se kterým se mě ujala při zprostředkování zaměstnání. Kontaktovala mě již druhý den po mé odpovědi na inzerát a ještě tentýž jsme spolu domluvili přijímací pohovor. Všechny potřebné informace mi pravdivě sdělila a z rozhovoru s ní jsem měl velice příjemný dojem.Mohu tedy zodpovědně říci, že spolupráci s paní Martinou Koláčkovou upřímně všem doporučuji."
pan Petr Knížesvářeč
"Spolupráce s Vámi, paní Koláčková, byla na vysoké úrovni profesionality. Veškeré informace jsem dostal hned a bez známek jakéhokoliv zamlžení detailu o dané pozici. Komunikace z Vaší strany byla dostatečná a přesná, s příjemným vystupováním i snahou po dokončení celého procesu uchazeče o zaměstnání. Vřele doporučuji spolupráci s Vámi."
pan Vladislav Kvapilpřípravář před lakováním/maskér
"S práci paní Koláčkové jsem byl nadmíru spokojen. V 55 letech se mi velice těžko sháněla práce a oslovil jsem mnoho personálních společností (vlastně všechny v okolí Brna) a odpověděl jsem na tisíce inzerátů. Reakcí bylo jen hrobové ticho nebo v lepším případě automat, který mi sdělil, že jestliže se do měsíce nikdo z firmy neozve, tak se neozve už nikdy. A neozval. Vždycky jsem si myslel, že když člověk chce, tak si práci najde, ale opak byl pravdou. Jaké bylo mé překvapení, když se mi ozvala paní Koláčková. A jaký to byl šok, když o mne projevila nehraný zájem. O 55tiletého "dědka". Velice detailně jsme probrali moje schopnosti a zkušenosti. Dávala mi spousty otázek a já podle skutečnosti odpovídal. Potom mi paní Koláčková nabídla několik možností volných pracovních pozic, ze kterých jsme společně vybrali jednu finální. Do firmy poslala velice podrobně a kvalifikovaně rozpracovaný životopis, na jehož základě a pohovoru s majiteli firmy jsem byl vybrán na pozici obchodního zástupce. Ještě jednou bych chtěl paní Koláčkové poděkovat za její osobitý přístup. Dělá to úplně jinak, než ostatní personalisté. A dělá to velmi dobře."
Antonín Procházkatechnicko-obchodní zástupce
"Setkání s paní Koláčkovou pro mne bylo velkým přínosem a též příjemnou zkušeností. Paní Koláčkovou považuji za vynikající personalistku, za profesionálku, která je pro svoji práci zapálená a právě proto patří mezi ty nejlepší. Vzhledem k vysoké míře empatie dokáže skvěle komunikovat a odhadnout jak potenciál uchazeče, tak vyhodnotit jeho kompatibilitu s požadavky zaměstnavatele. Pohovory s paní Koláčkovou se nesou v duchu otevřenosti a vstřícnosti, takže kandidát se nebojí projevit své vlastní názory - cítí, že budou respektovány. Současně je schopna výstižně kandidátovi přiblížit zaměstnavatele, nastínit atmosféru panující ve firmě, firemní strategie a hodnoty. Můj současný zaměstnavatel mne na doporučení paní Koláčkové přijal na pozici nákupčí. Moje práce mne opravdu baví a ve firmě jsem spokojená. Domnívám se, že moje práce je pro firmu přínosem a že spokojenost je tedy na obou stranách :-). Paní Koláčková, děkuji Vám a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů ! Těším se, až se opět u nás ve firmě setkáme osobně."
Lenka Žáčková, nákupčí
"Vážená paní Koláčková Jsem velice rád, že mohu přispět a pozitivně zhodnotit Vaši práci. Musím velmi vyzdvihnout Váš profesionální přístup při zprostředkování zaměstnání. Při našem jednání jste byla schopna odpověď nejen na všechny mé otázky týkající se požadavků uchazeče, ale pomoci i po stránce lidské. Z Vašeho projevu byla cítit snaha a chuť, co nejlépe a nejrychleji najít vhodné pracovní uplatnění. Přestože jsem na Vaše doporučení nebyl vybrán, byla jste jediná, která smysluplně reagovala na důvod, proč jsem nebyl vhodný kandidát. Ihned jsem si uvědomil, že za nezdarem nemusí být věk, patřičné vzdělání nebo nedostatečné znalosti, ale jen nejistota zaměstnavatele o moji další budoucnost. Přeji Vám hodně úspěchů a co nejvíce spokojených a vděčných uchazečů."
pan Libor Nechvátalobchodník
"Za spolupráci s paní Koláčkovou jsem vděčný hlavně nejen kvůli vstřícnému přístupu během výběrového řízení ale i po nástupu do zaměstnání. Již během pohovoru mi sdělila všechny důležité informace o firmě a jejím zaměření, popisu pracovní pozice, na kterou jsem se hlásil, i jak bude vypadat další postup při výběrovém řízení. Po nástupu do nového zaměstnání jsme stále v kontaktu, její zájem o moji spokojenost v zaměstnání je milým překvapením. Touto cestou Vám děkuji."
pan Pavel Kubišchemik

Další písemné reference naleznete i na mém profilu profesní sítě LinkedIn.