Našli jste inzerát na práci snů a zaměstnavatel vyžaduje motivační dopis?

Hledali jste na internetu vzorový motivační dopis, ale žádný jste nenašli?

Rádi byste zvýšili svoji šanci, že si Vás zaměstnavatelé pozvou k osobnímu pohovoru?

pak jste tu správně

NAUČÍM VÁS SNADNO A RYCHLE NAPSAT MOTIVAČNÍ DOPIS A ...

Vy se stanete magnetem pro zaměstnavatele.

JAKÉ JSOU PŘÍNOSY DOBŘE NAPSANÉHO MOTIVAČNÍHO DOPISU?

dostane Vás na více pohovorů

zvýší vaše šance prezentovat se u osobního pohovoru a získat práci, po které toužíte

odliší Vás od ostatních

napsat motivační dopis stojí čas a energii, tj. pokud napíšete motivační dopis ušitý na míru pracovní nabídce, je zřejmé, že o práci máte vážný zájem

definuje Vaši motivaci k dané práci

ten, kdo určitou práci dělá s láskou, nadšením a má potenciál, je pro zaměstnavatele cennější než letitý odborník, který práci dělá jenom do výše svého platu

přinese Vám třeba ještě lepší nabídku

může zaujmout natolik, že dostanete nabídku práce, která ještě ani nebyla zveřejněná

bude ladit oku

vizuální stránka může obsah dokumentu podpořit anebo naopak znehodnotit

uspoříte čas

když nevíte jak napsat dobrý motivační dopis, bude Vás to stát hodiny času a výsledek je nejistý

Během posledních 2 let jsem vytvořila 

 jednoduchý vzorec motivačního dopisu 

 který jsem nejdříve testovala na sobě, později doporučovala svým přátelům a známým a od roku 2016 pomáhám svým klientům vytvořit autentický motivační dopis na míru, který prodá jejich hodnotu. Protože často potřebujete motivační dopis ihned, není v mé moci Vám všem vyhovět. Nastal čas, aby vznikl tento 

nový e-book

ve kterém Vás naučím, jak vytvořit motivační dopis - klíč který vám otevře dveře do firem. Dveře, které by bez něj zůstaly zavřené. 


E-book jsem se zájmem prostudovala. Konečně vím, co to vlastně "motivační dopis " je a s čím mi pomůže. Čtivý, jednoduše pochopitelný, logicky na sebe navazující sled informací, podle kterých si každý dokáže sestavit svůj motivační dopis na míru, tak aby v něm bylo vše důležité a nic rušivého navíc. Konkrétní příklady pro inspiraci jsou moc fajn. Kdo se chce stát pro svého budoucího zaměstnavatele neodolatelným magnetem, potřebuje prostě motivační dopis. A s tím mu za mě jednoznačně pomůže Martina Koláčková :-)
MUDr. Kateřina Otáhalová

PROČ PRÁVĚ MŮJ VZOREC PRO MOTIVAČNÍ DOPIS?

Jmenuji se Martina Koláčková a působím jako personalista více než 10. let. Baví mě, že při této práci můžu využívat svoji vrozenou intuici a empatii a současně svoje analytické schopnosti.

Tato kombinace schopností mi umožňuje analyzovat věci do hloubky a vidět, kdo a na jaké podněty reaguje (ať na vědomé či podvědomé úrovni). Všímám si jednotlivých detailů, které analyzuji a postupně je skládám do pomyslné mozaiky tak dlouho, až to "zapadne".  

Veškeré informace, které Vám předávám jsou tak prověřeny praxí a nejsou jenom směsicí teorií. 

V ČEM VÁM BUDE E-BOOK UŽITEČNÝ?

cena e-booku je 250 Kč

 • pochopíte jaký skutečný význam a jakou hodnotu Vám přinese motivační dopis,
 • budete rozumět tomu, co se od Vás očekává a co v dopise zaměstnavatel hledá,
 • dozvíte se, jaký je rozdíl mezi motivačním dopisem a životopisem,
 • kdy a v jakých konkrétních situacích využít sílu motivačního dopisu,
 • co přesně do motivačního dopisu uvádět a naopak co určitě vynechat,
 • získáte univerzální vzor motivačního dopisu a dalších 15 konkrétních dopisů pro inspiraci.

MOŽNÁ VÁS NAPADAJÍ OTÁZKY..

Není v dnešní době motivační dopis přežitek?

Dobře napsaný životopis Vás dokáže odlišit od ostatních a sdělit zaměstnavateli informace, které by se v životopise ztratily. Nepochybuji proto, že jakákoliv možnost, jak pozitivně vystoupit z řady a dát o sobě vědět, je důležitá.

Je motivační dopis a průvodní dopis totéž?

Průvodní dopis jsou jednoduché a obecné věty, které napíšete do e-mailu, ve kterém posíláte životopis. Jednoduše, abyste neposlali pouze přílohy. Není ale nositelem nějaké informační hodnoty, a proto doporučuji průvodní dopis nahradit dopisem motivačním, který by měl zaměstnavateli sdělovat důležité informace.

Zvládne si napsat motivační dopis podle e-booku každý bez rozdílu na vzdělání či zkušenosti?

Ano, e-book i šablona jsou napsané tak,aby byli pochopitelné a návodné pro všechny.

Nechci se zabývat psaním motivačního dopisu, vytvoříte mi ho na míru?

Ano, i tuto možnost nabízím. Jen musíte počítat s tím, že Vám ho nevytvořím ze dne na den. Více naleznete na konci stránky.
Milá Martino, chtěla bych Vám poděkovat za tento úžasný e-book. Musím se přiznat, že jsem si díky němu uvědomila spoustu chyb, kterých jsem se dopouštěla při tvoření motivačního dopisu. Za prvé se mi občas stalo, že jsem k jeho napsání přistupovala s určitou „nechutí", což bylo v eBooku hezky vysvětleno, proč tomu tak je a co to znamená. Za druhé jsem si ujasnila samotný význam motivačního dopisu, který se zdá být na první pohled jasný, ale pro mě osobně tedy nebyl. Nikdy mě nenapadlo zaměřit se při jeho psaní na mé vlastní motivy, tedy co mě vede k tomu, že se hlásím na danou pozici. Spíše jsem se domnívala, že hlavním cílem je namotivovat potenciálního zaměstnavatele, aby mě pozval na pohovor. Velmi oceňují část eBooku, v rámci níž detailně popisujete, jak sestavit motivační dopis a co by mělo tvořit jeho obsah. Příklady správně napsaných motivačních dopisů beru jako obrovský bonus a přidanou hodnotu eBooku. Na internetu jsem nikde nenašla takový ucelený návod, jaký poskytuje Váš eBook. Je skutečně skvělým pomocníkem pro všechny, kteří chtějí získat vysněnou práci. Děkuji za něj!
Pavlína Vaculíkováfinanční účetní

A TEĎ TA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKA: "KOLIK E-BOOK STOJÍ?"

250 Kč

Nečekejte, že Vám budu Vám říkat obchodní fráze typu: "Myslete na to, že každým dnem bez práce přicházíte o spoustu peněz, za které jste si mohli pořídit něco hezkého nebo potřebného."anebo "Cena e-booku odpovídá ceně jednoho trička." apod. 

Nepochybuji o tom, že si sami umíte spočítat, jestli se Vám investice do praktického e-booku vrátí. 

Co na e-book říkají jeho čtenáři?

Hezké odpoledne, paní Koláčková, přečetla jsem celý e-book jedním dechem. Za nás, co nemáme "básnické střevo" a raději jednáme než mluvíme (tím spíš o sobě), musím říct, že větší množství konkrétních příkladů je doslova dar z nebes. Takže za mě je to kniha na jedničku! Děkuji a přeji spoustu spokojených a úspěšně zaměstnaných uchazečů :-)
Hana Klimešovázákaznický servis
Hľadala som si prácu a reagovala som na pracovné ponuky, posielala životopisy a motivačné dopisy. Odpovede boli všetky záporné. Sama seba som sa pýtalo: PREČO? Na internete som našla e-knihu Proč a jak napsat skvélý motivační dopis, po jej prečítaní som konečne dostala odpoveď na PREČO a pochopila som podstatu motivačného dopisu a najmä, ako ho obsahovo správne napísať. Obsah e-knihy mi dal veľa a ja sa už teraz inak pozerám na zasielanie motivačného dopisu, keď reagujem na pracovnú ponuku. Odporúčam všetkým túto e-knihu, ktorí hľadajú alebo uvažujú o zmene pracovného pomeru. Nájdete tam všetko, ako správne napísať motivačný dopis a množstvo uvedených príkladov motivačných dopisov vám pomôžu k napísaniu toho vášho. Motivačný dopis je veľmi dôležitý pri hľadaní si práce.
Jana Bakičová lektorka enkaustiky a žena, ktorá miluje život. www.janabakicova.sk / www.zena50plus.sk

KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI

v tomto podrobném e-booku Vám dám předám vše, co vychází z mých letitých zkušeností personalistky:

 • jak objevit, kterým směrem se profesně ubírat,
 • tajemství jak vytvořit úspěšný životopis, který prodá vaše kvality,
 • odzkoušený vzorec pro vytvoření motivačního dopisu, vaší vstupenky na pohovor,
 • jak využít potenciál profesní sítě LinkedIn a dostávat nabídky přímo od zaměstnavatelů,
 • 9 tradičních i netradičních možností kde a jak hledat práci,
 • řadu rad a tipů, které Vás dokonale připraví na úspěšné zvládnutí pohovoru

a spoustu dalších detailů, které rozhodují o tom, jestli budete úspěšnější než Vaši konkurenti.