SOUHLASÍTE SE MNOU, ŽE

HLEDÁNÍ NOVÉ PRÁCE NENÍ ZROVNA SNADNÉ OBDOBÍ?

 • Trávíte spoustu času hledáním pracovní nabídky, která splní vaše představy o nové práci?
  Chcete si polepšit nejen platově, ale pracovat pro firmu, která má stejné hodnoty jako Vy? Zaměstnavatele, který si Vás váží jako člověka a dává Vám prostor využít svůj potenciál?
 • Vypracovali jste si životopis i motivační dopis tak nejlépe, jak dovedete a rozesíláte je týdně na desítky nabídek? A přesto Vás téměř nikdo nezve na pohovory?
  Říkáte si, co udělat jinak, aby Vám dali zaměstnavatelé šanci představit se jim osobně a oslnit je?
 • Občas se Vám podaří dostat na pohovor, ale práci nakonec nezískáte?
  U pohovoru jste zjistili, že skutečnost neodpovídá realitě a vlastně byste si pohoršili? Anebo dal zaměstnavatel přednost jinému kandidátovi?
 • S rostoucí dobou hledání práce narůstá Váš pocit frustrace a Vaše sebevědomí rapidně klesá?
  Jste pod tlakem nákladů, které musíte platit? Pochybujete o svých kvalitách? Uzavíráte se do sebe a máte pocit, že jste na všechno sami? Cítíte neskutečnou bezmoc a uvědomujete si, že díky tomu se následně snižuje Vaše šance na úspěch?

 

 I když možná neprožíváte nejlepší období, je dobré, že to s hledáním práce myslíte vážně a nechcete to nechat náhodě ...

... představte si, jak dobře byste se cítili, kdybyste uměli do životopisu vtisknout svoji hodnotu tak, aby z něj personalista cítil emoce a energii, které ho zaujmou. 

Vše byste podpořili výstižným motivačním dopisem a přirozenou prezentací na pohovoru. Přitáhli byste si do života práci, která je v souladu s Vámi a nebude pro Vás nutným zlem nebo pouhým zdrojem financí.  

 

Ptáte se, co byste pro to museli udělat?

Odpovím Vám citátem, který vyslovil jeden moudrý člověk:

"CHCETE-LI DOSÁHNOUT CÍLŮ, KTERÝCH JSTE V ŽIVOTĚ JEŠTĚ NEDOSÁHLI,

 MUSÍTE  DĚLAT VĚCI JINAK, NEŽ JSTE JE DOPOSUD DĚLALI." 

 

Pokud dovolíte, ráda Vám prozradím, CO dělat jinak, abyste byli úspěšní a 

ZÍSKALI PRÁCI, O KTEROU STOJÍTE

Když jsem před 10 lety hledala nové zaměstnání, napsala jsem do životopisu úplně všechno. U pohovoru jsem dala najevo, že budu dělat téměř cokoliv, jenom abych už konečně měla nějakou práci. Jenže to k ničemu nevedlo. Týdny utíkaly a já jsem začala věřit, že získat práci je o štěstí, o známostech, o dokonalém vzhledu. 

Od té doby mě život neskutečně mnoho naučil, v roli personalistky i jako člověka. Díky zkušenostem a empatii dnes vidím naprosto jasně, jakých zásadních chyb jsem se nevědomky dopouštěla. Byly to stejné chyby, jakých se stále dopouští minimálně 80 % z Vás. 

Vnímám detaily, které jsou zdánlivě nedůležité. Ale jsou to právě ony, které rozhodnou, jestli práci získáte Vy nebo Váš konkurent.  

 

Dříve nebo později budete i Vy muset přehodnotit svoje dosavadní způsoby sebeprezentace, pokud se chcete posunout z místa. Ano, vím, jak je těžké udělat první krok, ale také vím, jak moc Vám to může změnit život.

 

Uvědomila jsem si, že týden od týdne se na mě obrací stále více lidí s důvěrou a prosbou o pomoc anebo radu při hledání práce. Já jim naslouchám a odpovídám jim, co a proč bych na jejich místě udělala jinak. Nevěřili byste, jak úžasný je to pocit, když vidíte, že i jedna dobře míněná rada může odstartovat rychlý sled událostí vedoucí k vytouženému cíli.

A tak jsem si řekla, že by bylo skvělé, kdybych svými zkušenostmi mohla pomáhat více lidem.

Moje volba padla na e-book.

KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI

kompletní průvodce plný ověřených postupů a praktických tipů zkušené personalistky

S tímto e-bookem se jednoduše naučíte

JAK sdělit zaměstnavateli, KDO JSTE, CO UMÍTE a proč bude RÁD, KDYŽ PRO NĚJ BUDETE PRACOVAT,

to vše prostřednictvím životopisu, motivačního dopisu, telefonického rozhovoru i osobního pohovoru.

Nebudu Vám dávat rybu, ale naučím Vás ryby chytat! 

cena e-booku je 483 Kč

E-book Vás příjemnou formou naučí

 • jak si definovat svoji hodnotu i to, jakou práci hledáte a proč je to tak důležité
  Mohlo by se zdát, že tato část není až tak důležitá, ale nenechte se mýlit. Pokud máte dosáhnout svého cíle, nejprve si ho musíte pojmenovat.
 • jak napsat životopis, který vás dostane k pohovoru
  Když budete vědět proč, budete vědět i jak psát jednotlivé části životopisu. Prozradím vám také postřehy a detaily, které zvýší informační hodnotu vašeho životopisu a odhalím tajemství, díky kterému si získáte každého personalisty.
 • jak napsat hodnotný motivační dopis, který vystihne Vaši podstatu
  Napsat skutečný motivační dopis umí tak 10% lidí. I proto na internetu kolují špatné vzory a je těžké se v nich vyznat. Nabídnu Vám univerzální vzorec, který můžete použít kdykoliv v budoucnu.
 • jak si založit účet na LinkedIn a využít jeho potenciál
  Networking a sociální sítě - to je trend, který je nezvratný a nelze ho ignorovat. Ten kdo se naučí využívat potenciálu sociálních sítí bude o krok napřed před svojí konkurencí.
 • 9 konkrétních způsobů kde a jak hledat práci
  Věděli jste, že klasickou inzercí se obsadí jen malé procento volných pracovních míst? Buďte aktivní a využijte všech možností, které se vám nabízí.
 • jak se připravit na pohovor a přirozeně se u něj prezentovat
  Na co se připravit, co si vzít s sebou, jak se obléci, na co se ptát, na co nezapomenout? Prozradím vám, co personalisté opravdu sledují a jaké detaily můžou rozhodnout o tom, jestli to budete vy nebo někdo jiný, kdo dostane pracovní nabídku.

... a spoustu dalších vychytávek (např. jak zjistíte rozmezí platu u inzerátu na www.jobs.cz, i když není v textu není výše platu uvedená)

Co je přidanou hodnotou tohoto e-booku?

Informace

Na 90 stranách najdete konkrétní a ucelené kroky k získání práce, užitečné tipy, rady a příklady. Jdu přímo k věci a neztrácím čas žádnou omáčkou.

Zkušenosti

10 let jsem v oboru a dávám si věci do souvislostí. To vše a mnohem víc Vám nyní předávám. Není to žádná teorie z internetu, ale postupy, které jsou odzkoušené a vedou k úspěchu.

Detaily

Vnímám detaily, které jiní často nevidí, ale podvědomě na ně reagují. Budete-li je znát, odliší Vás od konkurence a vy se stanete vítězem výběrového řízení.

Čas

Čas je to nejcennější co máme. S e-bookem máte šanci získat práci rychleji a vyhnout se ztráty sebevědomí, které pramení z neúspěšných výběrových řízení.

Finanční úspora

Každý měsíc bez práce Vás stojí tisíce korun, za které byste se mohli válet třeba umoře. Prostě - čas jsou peníze.

Pomoc

Pokud byste něčemu nerozuměli anebo potřebovali poradit, můžete mi napsat na e-mail: martina@martinakolackova.cz

Líbí se Vám to, ale pořád si nejste jistí? 

 Sama nerada nakupuji zajíce v pytli, proto Vám nabízím k nahlédnutí OBSAH e-booku

Rozhodnete-li se, že se pustíte do hledání práce s mým e-bookem, pak Vás moc ráda podpořím i několika praktickými bonusy v hodnotě 260 Kč.

BALÍČEK BONUSŮ pro Vás ZDARMA

 

2. BONUS 

PLÁNOVAČ DENNÍCH AKTIVIT ve formě tabulky. Je to pomocník, který vám pomůže naplánovat si všechny aktivity během celého týdne tak, abyste na nic nezapomněli.

 

 

 4. BONUS 

Mnou vytvořený a využívaná ŠABLONA PRO VYTVOŘENÍ ÚSPĚŠNÉHO ŽIVOTOPISU a 2 životopisy pro inspiraci.

 

 1. BONUS 

PRACOVNÍ SEŠIT (checklist) jsem vytvořila proto, abyste si mohli zaškrtávat všechny splněné kroky a radovat se, jaký kus práce už jste zvládli. Současně budete mít jistotu, že jste na nic důležitého nezapomněli.  

 

3. BONUS

POMOCNÍK PRO VEDENÍ SEZNAMŮ PRACOVNÍCH NABÍDEK. Chytrá tabulka, do které si můžete zapisovat průběh všech výběrových řízení (na jaký inzerát jste reagovali, kdy máte jít na pohovor, jestli už byste měli mít zpětnou vazbu apod.) 

 

 

5. BONUS 

Budu-li e-book aktualizovat, pak Vám automaticky zašlu e-mailem jeho novou verzi.  

Lidé, kteří už e-book četli, o něm napsali...

E-book jsem přečetla jedním dechem, byť mi to trvalo celé odpoledne. Jedná se o komplexního průvodce na cestě k zaměstnání. Velmi oceňuji pasáž o tom, jak se postavit k tomu, když člověk nedostane svoji vysněnou nabídku. Že vše v životě má svůj smysl, můžeme se z dané situace poučit a odnést si něco cenného. Pro mě (jako zaměstnavatele) byly velmi cenné informace o zpracování životopisu, motivačního dopisu i o vedení pohovoru. Věřím, že zájemce o zaměstnání se znalosti této příručky by měl velkou šanci se v naší organizaci uplatnit. Tento e-book tak vřele doporučuji.
Mgr. Ivana Štefkováředitelka neziskové organizace Neposeda, z. ú.
Milá Martino, chtěla bych Ti poděkovat, že sis dala tu práci napsat tento e-book pro ty, kteří práci hledají. I přesto, že má téměř 90 stran, jsem ho přečetla doslova jedním dechem. Vše máš dokonale vysvětlené, vůbec nic mi tam nechybí a dýchají z toho Tvé zkušenosti a touha pomoct lidem při hledání práce. Zároveň jsem se dozvěděla velkou spoustu věcí ohledně psaní životopisu či vyhledávání nabídek práce, o kterých jsem vůbec nevěděla! Budu nadšeně doporučovat dál, protože mám ve svém okolí několik lidí, kteří by za informace ve Tvém eBooku dali nevím co. Ještě jednu děkuji a všem potenciálním čtenářům doporučuji!
Eva Suchánková lektorka hry na hlavír
Mysleli jste si, že už víte o problematice shánění práce vše? Taky jsem si to před pročtením e-booku myslel. Zapomeňte na to. Jste teprve na začátku. Chcete-li vykročit tou správnou nohou do nového zaměstnání, přečtěte si "KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI" od Martiny Koláčkové. Detailněji zpracovaný návod jak správně a efektivně postupovat prostě neexistuje.Takže...? Je to na vás!
Petr Knížesvářeč
Martino, mockrát děkuji za Váš eBook. Je perfektně napsaný, velice milou a čtivou formou a snad vůbec nic mi v něm nechybělo! Zrovna se chystám na pohovor po 4 leté rodičovské dovolené a necítím se úplně mimo, protože jsem díky Vám připravená. Nejvíce mě potěšila kapitola o síti LinkedIn, která pro mě dosud byla španělskou vesnicí. Srovnání platů v mojí oblasti mi také pomohlo k uvědomění si svojí ceny. Doporučuji eBook všem, kteří práci hledají a nebo nejsou spokojeni ve své stávající práci a chtějí si najít novou. Tady se přesně dozvíte, jak na to, zejména pokud už je tomu pár let, co jste nezapracovali na svém životopise a svojí prezentaci. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů
Pavlína Štefanovápavlinastefan.com, Vy-užij svou nemovitost
Tento e-book je to něco, co by s měl přečíst každý uchazeč o práci, pokud chce najít práci svých snů a rád by pro to udělal ty správné kroky. Protože to, co se zde dočte mu bohatě stačí k tomu, aby byl úspěšný. Celý obsah e-booku na mě udělal dojem, že ho psal člověk, který má svou profesi opravdu rád, má to zmáknuté do detailů a je zaměřený na úspěch druhých a ne na ten svůj. A o to tady přesně jde. Klobouk dolů. Napsala jsi opravdu velmi užitečnou příručku pro úspěšné zvládnutí nalezení vhodné pozice. Taky z toho mám pocit, že přesně víš o čem píšeš, hodně čerpáš z praxe a celkově je to ucelené předání tipů, rad a nápadů, jak se ještě více zviditelnit na trhu práce. Současně jsou tu tipy, jak se dobře prodat a také jak být úspěšný (tvoje rady se dají použít i v jiných životních situacích).
Sylvie Hájkovámanažerka, IT Moravia

Možná se Vám honí hlavou ještě nějaké podobné otázky

 

 • Pomůže mi e-book s hledáním práce na jakékoliv pracovní místo?
  ANO, protože funguje jako univerzální VZOREC, do kterého vložíte informace o svém JÁ. Jinými slovy využije ho absolvent, zkušený manažer i žena vracející se po rodičovské "dovolené". Výrazné rozdíly v psaní životopisu u absolventa a zkušeného člověka jsou součástí kapitoly Životopis.
 • Zaručíte mi, že po přečtení e-booku najdu svoji vysněnou práci?
  Nebudu Vám dávat rybu, ale naučím Vás ryby chytat. Jinými slovy, nebudu Vám slibovat, že pouhým přečtením dokumentu se Vám změní život. Co Vám můžu slíbit je, že Vám předávám velmi podrobný a praktický návod jak na to. Prozradím Vám, jaké detaily jsou důležité, na co si dát pozor apod. Je pak na Vás, jestli změnu myslíte vážně a společně s pracovním sešitem všechny kroky zrealizujete. V tomto případě o úspěchu nepochybuji!
 • Za jak dlouho můžu očekávat nějaké pozitivní výsledky?
  V řádu několika dní. Pustíte-li se do procesu naplno, můžete si svůj skvělý životopis vytvořit během jednoho dne. Pak už stačí najít inzerát, který Vás zaujme. Poslat zaměstnavateli společně s novým životopisem i výstižný motivační dopis a můžete se těšit na pozvání na pohovor. Budete-li na něm sami sebou, je velká šance, že máte novou práci "v kapse".
 • Není cena 483 Kč moc vysoká? Nebude levnější najít si informace na internetu?
  Na první pohled možná ano, ale můžete strávit hodiny i dny hledáním konkrétních informací, které si budete dávat postupně do souvislostí, abyste pochopili, jak sladit životopis, motivační dopis i Vaši osobní prezentaci u pohovoru. Nejednotná prezentace u zaměstnavatele vzbudí nejistotu a nedůvěru k Vaší osobě. A navíc, čas jsou peníze. Někdy je lepší odpustit si večeři v restauraci a investovat do svého rozvoje.
 • Co když přece jenom s e-bookem nebudu spokojený/spokojená?
  Hodně mně záleží na tom, abyste byli spokojení, proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz. Kdykoliv se v průběhu 14 dní rozhodnete, že to opravdu není pro Vás, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. Stačí mi napsat na e-mail.

Není na co čekat! 

Firmy dnes intenzivně hledají nové zaměstnance a pro Vás je to skvělá příležitost zahodit nevyhovující práci a ucházet se o tu, po které toužíte.  S e-bookem KROK ZA KROKEM to hravě zvládnete, jen stačí  chtít a pustit se do akce... 

 

Právě teď máte dostatek informací, abyste se mohli rozhodnout. Ne, nebudu Vám říkat obchodní fráze typu: "Myslete na to, že každým dnem bez práce přicházíte o spoustu peněz, za které jste si mohli pořídit něco hezkého nebo potřebného."anebo "Cena e-booku odpovídá ceně večeře ve dvou." apod. 

Nepochybuji o tom, že si sami umíte spočítat, jestli se Vám investice 483 Kč do praktického e-booku vrátí. 

 

Krátce o autorce 

Dobrý den, jmenuji se Martina Koláčková působím v personalistice již 10 let.

Začínala jsem v personální agentuře, působila v mezinárodní společnosti a dnes pracuji jako externí personalista na volné noze. Svým uchazečům o práci pomáhám projít procesem výběrového řízení tak, aby neztratili potřebnou víru v sebe sama a zbytečně nezažívali pocity frustrace a beznaděje.

Věřím, že pokud budete OPRAVDU CHTÍT a budete mít k tomu ty SPRÁVNÉ INFORMACE, zvládnete V ŽIVOTĚ COKOLIV. 

 Necítíte, že je teď ta pravá chvíle ke koupi? Pak je to naprosto v pořádku, protože e-book není zázrak na počkání, ale je to užitečný pomocník na Vaší cestě. Aby Vám dobře sloužil, musíte být vnitřně připraveni na změnu a cítit, že teď je ten správný okamžik. Už jenom to, že jste tady, svědčí o tom, že máte zájem na sobě pracovat, což je skvělé.

Pro tuto chvíli Vám děkuji za Váš čas a těším se na Vás na mém blogu nebo na facebookové komunitě DOBRÁ PRÁCE bez frustrace.

 S úctou Martina Koláčková