Při zakoupení e-booku Krok za krokem k nové práci získáte zdarma e-book Motivační dopis snadno a rychle (v hodnotě 350 Kč) 


Prvních 10 z Vás získá navíc konzultaci k životopisu/motivačnímu dopisu v délce 30 minut zdarma.


 AKCE trvá do úterý 18. dubna 2017 23:59 hodin.

Jak na to?

Objednejte a zaplaťte si e-book Krok za krokem k nové práci (včetně bonusů) za cenu 483 Kč a následně Vám pošlu v samostatném e-mailu druhý e-book Motivační dopis snadno a rychle. 

PRÁVĚ TEĎ JE TEN NEJLEPŠÍ ČAS PRO NOVÉ ZAMĚSTNÁNÍ

(počet volných pracovních míst na českém trhu překračuje 100 000 a poptávka po odbornících vzrostla o 10 - 15 %)

 

Pokud ale stojíte o skutečně dobrou práci, nestačí být skvělým odborníkem. Musíte o tom umět přesvědčit potencionálního zaměstnavatele a to svojí jednotnou prezentací (skvělým životopisem, hodnotným motivačním dopisem i Vaším vystupováním u pohovoru).

Ročně vidím přes 5 000 životopisů a mluvím se stovkami zájemců o práci. Mám ověřené, že díky mému doporučení dostanou šanci i kandidáti s životopisem, který není na první pohled zajímavý. Proč? Moje doporučení obsahuje řadu důležitých detailů, které z většiny životopisů nejsou zřejmé.

PROZRADÍM VÁM, JAK ZPRACOVAT VÁŠ ŽIVOTOPIS NEBO MOTIVAČNÍ DOPIS TAK, ŽE VÁS ZAMĚSTNAVATEL ZATOUŽÍ POZVAT NA POHOVOR i bez mého doporučení. 

NAUČÍM VÁS PŘEMÝŠLET O PROCESU HLEDÁNÍ PRÁCE JINAK - KOMPLEXNĚ A EFEKTIVNĚ

Když jsem před 10 lety hledala nové zaměstnání, napsala jsem do životopisu úplně všechno. U pohovoru jsem dala najevo, že budu dělat téměř cokoliv, jenom abych už konečně měla nějakou práci. Jenže to k ničemu nevedlo. Týdny utíkaly a já jsem začala věřit, že získat práci je o štěstí, o známostech, o dokonalém vzhledu. 

Od té doby mě život neskutečně mnoho naučil, v roli personalistky i jako člověka. Díky zkušenostem a empatii dnes vidím naprosto jasně, jakých zásadních chyb jsem se nevědomky dopouštěla. Byly to stejné chyby, jakých se stále dopouští minimálně 80 % z Vás. Já Vám tyto svoje zkušenosti, které jsem si ověřila na více než 3 tisících uchazečích o práci, ráda předám.  

Vnímám detaily, které jsou zdánlivě nedůležité. Ale jsou to právě ony, které rozhodnou, jestli práci získáte Vy nebo Váš konkurent.  

Vím, že mnohé z Vás štve, že své profesi skvěle rozumíte, ale personalisté dávají přednost i méně zkušeným kandidátům, kteří dokážou napsat lepší životopis, nebo se lépe prezentují u pohovoru.

Co byste řekli tomu, kdybyste se to taky naučili a mohli si vybírat, kterou pracovní nabídku přijmete?

... jen si představte, jak dobře byste se cítili, kdybyste uměli do životopisu vtisknout svoji hodnotu tak, aby z něj personalista cítil emoce a energii, které ho zaujmou. 

Vše byste podpořili výstižným motivačním dopisem a přirozenou prezentací na pohovoru. Přitáhli byste si do života práci, která je v souladu s Vámi a nebude pro Vás nutným zlem nebo pouhým zdrojem financí.  

 

Je jasné, že dříve nebo později budete i Vy muset přehodnotit svoje dosavadní způsoby sebeprezentace, pokud se chcete posunout z místa.

Ano, vím, jak je těžké udělat první krok, ale také vím, jak moc Vám to může změnit život.

"CHCETE-LI DOSÁHNOUT CÍLŮ, KTERÝCH JSTE V ŽIVOTĚ JEŠTĚ NEDOSÁHLI,

 MUSÍTE  DĚLAT VĚCI JINAK, NEŽ JSTE JE DOPOSUD DĚLALI." 

 Uvědomila jsem si, že týden od týdne se na mě obrací stále více lidí s důvěrou a prosbou o pomoc anebo radu při hledání práce. Často vidím, jak i jedna dobře míněná rada může odstartovat rychlý sled událostí vedoucí k vytouženému cíli.

Rozhodla jsem se svoje nabyté zkušenosti předávat více lidem, a tak vznikl tento e-book

KROK ZA KROKEM K NOVÉ PRÁCI

kompletní průvodce plný ověřených postupů a praktických tipů zkušené personalistky

S tímto e-bookem se jednoduše naučíte

JAK sdělit zaměstnavateli, KDO JSTE, CO UMÍTE a proč bude RÁD, KDYŽ PRO NĚJ BUDETE PRACOVAT,

to vše prostřednictvím životopisu, motivačního dopisu, telefonického rozhovoru i osobního pohovoru.

Nebudu Vám dávat rybu, ale naučím Vás ryby chytat! 


Martino, moc Vám děkuji za Váš e-book. Musím říct, že je to úžasně napsaná kniha, která mi velice pomohla při sepsání mého životopisu a motivačního dopisu. Úžasné na ní je to, že i když se zdá, že člověk nemá tak úplně co nabídnout (jelikož člověk je v mnoha případech sám sobě největším soudcem), tak tato kniha pomůže "objevit" a napsat vlastnosti a zkušenosti, na které by si člověk třeba ani nevzpomněl nebo by mu přišly nevýznamné a zbytečné. Ještě jednou bych Vám proto chtěla moc poděkovat a doufám, že se mi díky informacím, které jsem si v knize přečetla, podaří konečně najít vysněnou práci. Přeji Vám krásny den a ať se Vám stále daří :-)
Ivana Voškerušováasistentka, absolventka VŠ

I když můžete být profesionál ve svém oboru, neznamená to, že se umíte náležitě "prodat".  Věřte mi, vše je jenom otázkou těch správných informací. Všechno, co potřebujete vědět, abyste se dokázali náležitě prezentovat, jsem přehledně sepsala a doplnila o praxí ověřené detaily, které personalisty zaručeně osloví.

Můj e-book Vám pomůže vystoupit z řady a ukázat, že jste jedineční. Pomůže prodat Vaši skutečnou hodnotu za cenu (měsíční plat), kterou si zasloužíte. A to je fajn, nemyslíte?

 


koupíte-li e-book do 23.4., tj. ještě

získáte zdarma e-book

MOTIVAČNÍ DOPIS SNADNO A RYCHLE 

Co přesně se z e-booku dozvíte a naučíte?

 • jak objevit, kterým směrem se profesně ubírat,
 • tajemství jak vytvořit úspěšný životopis, který prodá vaše kvality,
 • odzkoušený vzorec pro vytvoření motivačního dopisu, vaší vstupenky na pohovor,
 • jak využít potenciál profesní sítě LinkedIn a dostávat nabídky přímo od zaměstnavatelů,
 • 9 tradičních i netradičních možností kde a jak hledat práci,
 • řadu rad a tipů, které Vás dokonale připraví na úspěšné zvládnutí pohovoru

a spoustu dalších detailů, které vychází z mých praktických zkušeností v roli personalisty, a které rozhodují o tom, jestli budete úspěšnější než Vaši konkurenti.

Cena tohoto e-booku je 483 Kč

Je to finanční investice do Vaší budoucnosti, která se Vám vrátí už s první výplatou! 

Mně osobně trvalo více než 4 roky, než jsem identifikovala všechny detaily a vytvořila jednoduchý systém, který pomáhá lidem získat práci, do které se budete každé ráno těšit. Tento systém úspěšně používám už více než 6 let jako personalista - prostředník, který naslouchá potřebám jednotlivců i firem -  díky tomu mám vše mnohonásobně potvrzené praxí.

Protože se na mě obrací stále více zájemců a není v mých silách věnovat všem tolik času, kolik bych si přála, rozhodla jsem se vytvořit komplexní a jednoduchý manuál, který je mojí prodlouženou rukou a provede Vás na cestě za lepším zaměstnáním.


Chtěla bych Vám Martino moc poděkovat za skvělý e-book. Když jsem sháněla práci a připravovala se na pohovor, dělalo mi problém napsat motivační dopis a myslela jsem si, že můj dosud vytvořený životopis už nemůžu udělat lépe. Vše jsem přehodnotila, když jsem si přečetla e-book. Zjistila jsem, že můj životopis vůbec není tak dokonalý, jak jsem myslela. Díky Vašim postřehům jsem vše vylepšila, naučila se napsat motivační dopis a pochopila jeho smysl. Těžký, několika kolový pohovor jsem zvládla, protože jsem se na něj mohla připravit a nic mě nepřekvapilo. Získala jsem práci (vybrali mě z 23 uchazečů) a velký podíl na tom má právě Vaše know-how, Martino. Pohled na věc očima personalisty je vážně k nezaplacení! Díky.
Hanička Honzorová

Co je přidanou hodnotou tohoto e-booku?

Informace

Na 90 stranách najdete konkrétní a ucelené kroky k získání práce, užitečné tipy, rady a příklady. Jdu přímo k věci a neztrácím čas žádnou omáčkou.

Zkušenosti

10 let jsem v oboru a dávám si věci do souvislostí. To vše a mnohem víc Vám nyní předávám. Není to žádná teorie z internetu, ale postupy, které jsou odzkoušené a vedou k úspěchu.

Detaily

Vnímám detaily, které jiní často nevidí, ale podvědomě na ně reagují. Budete-li je znát, odliší Vás od konkurence a vy se stanete vítězem výběrového řízení.

Čas

Čas je to nejcennější co máme. S e-bookem máte šanci získat práci rychleji a vyhnout se ztráty sebevědomí, které pramení z neúspěšných výběrových řízení.

Finanční úspora

Každý měsíc bez práce Vás stojí tisíce korun, za které byste se mohli válet třeba umoře. Prostě - čas jsou peníze.

Pomoc

Pokud byste něčemu nerozuměli anebo potřebovali poradit, můžete mi napsat na e-mail: martina@martinakolackova.cz

Líbí se Vám to, ale pořád si nejste jistí? 

 Sama nerada nakupuji zajíce v pytli, proto Vám nabízím k nahlédnutí OBSAH e-booku

Rozhodnete-li se, že se pustíte do hledání práce s mým e-bookem, pak Vás moc ráda podpořím i několika praktickými bonusy v hodnotě 260 Kč.

BALÍČEK BONUSŮ pro Vás ZDARMA

 1. BONUS 

PRACOVNÍ SEŠIT (checklist) jsem vytvořila proto, abyste si mohli zaškrtávat všechny splněné kroky a radovat se, jaký kus práce už jste zvládli. Současně budete mít jistotu, že jste na nic důležitého nezapomněli.  

2. BONUS 

PLÁNOVAČ DENNÍCH AKTIVIT ve formě tabulky. Je to pomocník, který vám pomůže naplánovat si všechny aktivity během celého týdne tak, abyste na nic nezapomněli.

 

5. BONUS 

Budu-li e-book aktualizovat, pak Vám automaticky zašlu e-mailem jeho novou verzi.  

3. BONUS

POMOCNÍK PRO VEDENÍ SEZNAMŮ PRACOVNÍCH NABÍDEK. Chytrá tabulka, do které si můžete zapisovat průběh všech výběrových řízení (na jaký inzerát jste reagovali, kdy máte jít na pohovor, jestli už byste měli mít zpětnou vazbu apod.) 

 

 4. BONUS 

Mnou vytvořený a využívaná ŠABLONA PRO VYTVOŘENÍ ÚSPĚŠNÉHO ŽIVOTOPISU a 2 životopisy pro inspiraci.

 

A co na e-book říkají ti, co ho už četli?

E-book jsem využila hlavně na info k pracovnímu pohovoru. Uvedené informace mi pomohly k tomu, abych se já cítila plně v sobě, sebevědomě a nebála se jít na pohovor. Pojala jsem pohovor s úctou k nim a zároveň k sobě, věděla jsem, co dokážu nabídnout a taky že i učený z nebe nespadl :-) Prostě mám radost, že jsem do sebe investovala a pak se cesty uvolnily a práce vyšla :-) Jsem nyní plná radosti, že to funguje. Moc díky.
Vlaďka Kalašová
E-book jsem přečetla jedním dechem, byť mi to trvalo celé odpoledne. Jedná se o komplexního průvodce na cestě k zaměstnání. Velmi oceňuji pasáž o tom, jak se postavit k tomu, když člověk nedostane svoji vysněnou nabídku. Že vše v životě má svůj smysl, můžeme se z dané situace poučit a odnést si něco cenného. Pro mě (jako zaměstnavatele) byly velmi cenné informace o zpracování životopisu, motivačního dopisu i o vedení pohovoru. Věřím, že zájemce o zaměstnání se znalosti této příručky by měl velkou šanci se v naší organizaci uplatnit. Tento e-book tak vřele doporučuji.
Mgr. Ivana Štefkováředitelka neziskové organizace Neposeda, z. ú.
Marti, ten e-book super! Přepracovala jsem podle něj svůj životopis a po prvním pohovoru mě přijali! Navíc se mi moc líbí i to, jak je graficky zpracovaný. Díky.
Monika Ševčíková
Hezký den paní Koláčková, s Vaším e-bookem jsem byla a jsem maximálně spokojená. Jde vidět, že jste profesionál ve svém oboru a svoji práci máte v malíku. Informace které jsou obsaženy v e-booku jsou naprosto dostačující pro všechny, kteří myslí hledání nového zaměstnání vážně. Od dokončení střední školy jsem až do konce roku 2016 pracovala pro stejnou firmu 11 let. Zde jsem se dostala od nejnižší pozice po tu nejvyšší. A dnes jsem ve fázi, kdy si poprvé v životě hledám zaměstnání sama. Musím moc poděkovat za Vaše cenné informace, na internetu je člověk běžně nenalezne. A pokud i nalezne, je to jen od každého něco a v konečném důsledku je to směsice neucelených informací. Váš e-book je skvěle propracovaný, krásně popsaný v každém bodu a jednoduše srozumitelný pro každého. Vřele všem doporučuji.
Lucie Kozlová
Martiny e-book nesplnil moje očekávání - on ho totiž předčil! A to takovým způsobem, že moje očekávání zůstala ještě před první zatáčkou k cestě za mou novou prací. Přehledně zpracovaný mě krok za krokem krásně provedl jak přepsáním stávajícího životopisu, tak sepsáním motivačních dopisů. Všechno pěkně popořádku, Jako jedno z největších plusů hodnotím pohledy z pozice personalisty, které jsou pro mě, jako netušícího žadatele o práci, strašně důležité. Díky, Martino!
Milena Vaštováwww.milenavastova.cz
Stiahla som si od Vás e-book Krok za krokem k nové práci, a musím napísať, že je veľmi inšpirujúci a povbudzujúci. Vážim si Vašu prácu, vidieť, že vkladáte do nej svoje srdce a dušu.
Veronika Panáčková
Martino, díky Vašim pár dobrým "vychytávkám" v životopise a motivačním dopise jsem našla novou práci, i když mi všichni říkali, že v mém věku si nemám dělat iluze. Já si je dělala a dopadlo to dobře. Děkuji
Tamara

Možná se Vám honí hlavou ještě nějaké podobné otázky

 

 • Pomůže mi e-book s hledáním práce na jakékoliv pracovní místo?
  ANO, protože funguje jako univerzální VZOREC, do kterého vložíte informace o svém JÁ. Jinými slovy využije ho absolvent, zkušený manažer i žena vracející se po rodičovské "dovolené". Rozdíly jsou pouze v životopise absolventa a zkušeného pracovníka - to vše je součástí kapitoly Životopis.
 • Nebude levnější najít si informace na internetu?
  Na internetu je dnes tolik informací, že je těžké se v nich zorientovat. Můžete strávit hodiny i dny hledáním konkrétních informací, které si budete dávat postupně do souvislostí, abyste pochopili, jak sladit životopis, motivační dopis i Vaši osobní prezentaci u pohovoru. Nejednotná prezentace u zaměstnavatele vzbudí nejistotu a nedůvěru k Vaší osobě. A navíc, čas jsou peníze. Někdy je lepší odpustit si večeři v restauraci a investovat do svého rozvoje.
 • Je cena 483 Kč adekvátní hodnotě, kterou e-book má?
  Vím, že dobrá kniha se dá v knihkupectví koupit i za polovinu. Proč byste měli platit takovou částku za moji knížku? Napsala jsem do ní všechno, co jsem se naučila za 10 let a co vím, že skutečně funguje. Doprovodím Vás praktickými průvodci a můžete se mě kdykoliv na cokoliv zeptat. Získáte-li díky ní lepší práci, investice se Vám vrátí už po prvním pracovním dni.
 • Za jak dlouho můžu očekávat nějaké pozitivní výsledky?
  V řádu několika dní. Pustíte-li se do procesu naplno, můžete si svůj skvělý životopis vytvořit během jednoho dne. Pak už stačí najít inzerát, který Vás zaujme. Poslat zaměstnavateli společně s novým životopisem i výstižný motivační dopis a můžete se těšit na pozvání na pohovor. Budete-li na něm sami sebou, je velká šance, že máte novou práci "v kapse".
 • Co když přece jenom s e-bookem nebudu spokojený/spokojená?
  Hodně mně záleží na tom, abyste byli spokojení, proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz. Kdykoliv se v průběhu 14 dní rozhodnete, že to opravdu není pro Vás, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši. Stačí mi napsat na e-mail.

Není na co čekat! 

Firmy dnes intenzivně hledají nové zaměstnance a pro Vás je to skvělá příležitost zahodit nevyhovující práci a ucházet se o tu, po které toužíte.  S e-bookem KROK ZA KROKEM to hravě zvládnete, jen stačí chtít a pustit se do akce... 

cena e-booku je 483 Kč 

 

Právě teď máte dostatek informací, abyste se mohli rozhodnout. Ne, nebudu Vám říkat obchodní fráze typu: "Myslete na to, že každým dnem bez práce přicházíte o spoustu peněz, za které jste si mohli pořídit něco hezkého nebo potřebného."anebo "Cena e-booku odpovídá ceně večeře ve dvou." apod. 

Nepochybuji o tom, že si sami umíte spočítat, jestli se Vám investice do praktického e-booku vrátí. 

 

PRÁVĚ TEĎ MŮŽETE POŘÍDIT E-BOOK VÝHODNĚ V AKCI 1+1

akce trvá ještě

Krátce o autorce 

Dobrý den, jmenuji se Martina Koláčková působím v personalistice již 10 let.

Začínala jsem v personální agentuře, působila v mezinárodní společnosti a dnes pracuji jako externí personalista na volné noze. Svým uchazečům o práci pomáhám projít procesem výběrového řízení tak, aby neztratili potřebnou víru v sebe sama a zbytečně nezažívali pocity frustrace a beznaděje.

Věřím, že pokud budete OPRAVDU CHTÍT a budete mít k tomu ty SPRÁVNÉ INFORMACE, zvládnete V ŽIVOTĚ COKOLIV.